Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #1 24. november 2015

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Lise Horntvedt

Nydalens SK

51:39

176 167 194 192 187 67

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

52:11

+0:00

7:54

2.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

59:52

+7:41

9:04

3.

Thomas Nipen

Nydalens SK

1:12:03

+19:52

10:55

4.

Martin Grotle Soukup

Bækkelagets SK

1:12:15

+20:04

10:56

5.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:12:27

+20:16

10:58

6.

Halvor Saunes

Nydalens SK

1:13:21

+21:10

11:06

7.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:15:07

+22:56

11:22

8.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:20:05

+27:54

12:08

9.

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

1:20:15

+28:04

12:09

10.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:22:06

+29:55

12:26

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

5:10

198 190 185 197 196 193 197 191 192 187 67

Brutt

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

Brutt

Jørgen Vister

Indre Østfold OK

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

51:20

+0:00

12:13

2.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

53:04

+1:44

12:38

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

56:29

+5:09

13:26

4.

Søren Jonsson

Nydalens SK

56:53

+5:33

13:32

5.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

57:24

+6:04

13:40

6.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:01:17

+9:57

14:35

7.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

1:01:38

+10:18

14:40

8.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:01:49

+10:29

14:43

9.

Erik Sandbæk

OK Moss

1:02:14

+10:54

14:49

10.

Kjell-Erik Kristiansen

Indre Østfold OK

1:02:57

+11:37

14:59

11.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:07:21

+16:01

16:02

12.

Christopher Schive

OK Moss

1:08:50

+17:30

16:23

13.

Per Fosser

Indre Østfold OK

1:08:57

+17:37

16:25

14.

Trygve Leivestad

Sarpsborg OL

1:16:44

+25:24

18:16

15.

Morten Tangen

Måren OK

1:17:56

+26:36

18:33

16.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:18:44

+27:24

18:44

17.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:19:03

+27:43

18:49

18.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:26:41

+35:21

20:38

19.

Erik Holter

Ingen

1:29:44

+38:24

21:21

20.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

1:31:28

+40:08

21:46

21.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:34:30

+43:10

22:30

DSQ

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

6:21

198 190 185 176 167 194 192 187 67

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

31:09

198 190 185 176 167 194 192 187

DSQ

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

41:33

198 190 185 176 167 194

DSQ

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

41:48

198 190 185 176 167

DSQ

Olav Johannes Deelstra

Oppsal Orientering

51:48

167 194 192 187

DSQ

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:05:40

192 187

DSQ

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:19:07

198

Startet

Magnus Godaker

Ingen

DNS

Kjetil Karlsen

OK Moss

DNS

Morten Karlsen

Måren OK

DNS

Magnus Nordbrøden

Halden SK

DNS

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

DNS

Clas Svanteson

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Jan Bjerketvedt

OK Moss

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Mei Waaler

Måren OK

45:25

+0:00

18:55

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

35:09

+0:00

14:38

DSQ

Lars Landmark

Elitebloggen

58:05

188

Startet

Markus Emil Foss

DNS

Linda Fredh

Måren OK

DNS

Tuva Bjerketvedt

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 november 2015, 21:17:35

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

56

Antall startet:

47