Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Night Hawk Teamløp 20. november 2015

Klasse: Herrer

1.

Heming Orientering 1

 

1:32:28

 

1

Kasper Fosser

51:03

1.

51:03

1.

2

Ulrik Astrup Arnesen

41:25

3.

1:32:28

1.

2.

Lillomarka OL 6

 

1:34:20

 

1

Robert Merl

57:10

4.

57:10

4.

2

Matthew Speake

37:10

1.

1:34:20

2.

3.

Elitebloggen 1

 

1:36:59

 

1

Morten Westergård

59:46

5.

59:46

5.

2

Anders Tiltnes

37:13

2.

1:36:59

3.

4.

Fredrikstad SK 1

 

1:44:52

 

1

Elias T. Mølnvik

51:10

2.

51:10

2.

2

Marie Olaussen

53:42

6.

1:44:52

4.

5.

Lillomarka OL 3

 

1:48:21

 

1

Kristian Jones

1:00:10

6.

1:00:10

6.

2

Mathias Benjaminsen

48:11

4.

1:48:21

5.

6.

Oppsal Orientering 1

 

2:01:18

 

1

Are Wigaard

1:09:27

8.

1:09:27

8.

2

Ludvig Rødnes

51:51

5.

2:01:18

6.

7.

Østmarka OK 1

 

2:01:44

 

1

Trond Kortner

1:05:02

7.

1:05:02

7.

2

Paul Torvund

56:42

7.

2:01:44

7.

DSQ

Lillomarka OL 4

 

1:43:31

 

1

Alasdair McLeod

54:25

3.

54:25

3.

2

Steinar Kollerud

49:06

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Lillomarka OL 5

 

1:51:44

 

1

Helmut Gremmel

1:05:01

.

0:00

.

DSQ

2

Riccardo Scalet

46:43

.

0:00

.

DNS

Lillomarka OL 2

 

37:15

 

1

David Gottfridsson

.

0:00

.

DNS

2

Dane Blomquist

37:15

.

0:00

.

Klasse: Damer

1.

Bækkelaget SK 1

 

1:18:15

 

1

Kine Gulliksen

48:15

2.

48:15

2.

2

Lene Godager Kaas

30:00

1.

1:18:15

1.

2.

Lillomarka OL 2

 

1:27:44

 

1

Andrine Benjaminsen

46:47

1.

46:47

1.

2

Ingvild Wang

40:57

5.

1:27:44

2.

3.

Lillomarka OL 1

 

1:31:10

 

1

Anna Cecilie Linløkken

52:25

3.

52:25

3.

2

Tone Aamli Sundtjønn

38:45

4.

1:31:10

3.

4.

Lillomarka OL 4

 

1:38:26

 

1

Lucy Butt

1:02:23

6.

1:02:23

6.

2

Ellen Marie Ariansen

36:03

2.

1:38:26

4.

5.

Lillomarka OL 3

 

1:39:07

 

1

Khrystsina Yakubkina

57:44

5.

57:44

5.

2

Kristin Brekke

41:23

6.

1:39:07

5.

6.

Lillomarka OL 1

 

1:39:42

 

1

Ingvild C. Fleisje

1:03:30

7.

1:03:30

7.

2

Ingvild Brekke

36:12

3.

1:39:42

6.

Brutt

Lillomarka OL 2

 

56:27

 

1

Nora Woxholt

56:27

4.

56:27

4.

2

Ledig

.

0:00

.

DNS

DNS

Asker SK 1

 

1:02:28

 

1

Ledig

.

0:00

.

DNS

2

Lotte Markussen

1:02:28

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Veteran Herrer

1.

Sentrum OK 1

 

1:22:32

 

1

Knut Harald Hylleseth

47:38

1.

47:38

1.

2

Gløer Winsvold

34:54

1.

1:22:32

1.

2.

Østmarka OK 1

 

1:32:22

 

1

Knut Edvard Helland

56:00

3.

56:00

3.

2

Rune Teigland

36:22

4.

1:32:22

2.

3.

Lillomarka OL 1

 

1:32:32

 

1

Hallvard Fjær

57:08

5.

57:08

5.

2

Torill Hallan

35:24

2.

1:32:32

3.

4.

OK Moss 1

 

1:33:52

 

1

Kjetil Karlsen

57:36

6.

57:36

6.

2

Hallvard Koren

36:16

3.

1:33:52

4.

5.

Fossum IF 1

 

1:46:42

 

1

Trond Brevik

56:19

4.

56:19

4.

2

Sigbjørn Modalsli

50:23

5.

1:46:42

5.

6.

Lillomarka OL 1

 

1:49:21

 

1

Stein Hagen

55:57

2.

55:57

2.

2

Truls Angell

53:24

6.

1:49:21

6.

7.

Fossum IF 2

 

1:00:17

 

1

Bent Kverme

1:00:17

9.

1:00:17

9.

Brutt

Lillomarka OL 4

 

58:21

 

1

Knut Jostein Sætnan

58:21

7.

58:21

7.

2

Ledig

.

0:00

.

DNS

Brutt

Lillomarka OL 3

 

59:45

 

1

Sivert Kverme

59:45

8.

59:45

8.

2

Ledig

.

0:00

.

DNS

Brutt

Lillomarka OL 1

 

1:03:03

 

1

Are Eriksen

1:03:03

10.

1:03:03

10.

2

Ledig

.

0:00

.

DNS

Klasse: Ungdom Herrer

1.

Lillomarka OL 1

 

1:17:14

 

1

Eirik Fossgård

38:41

1.

38:41

1.

2

Elias Skjolden Sørensen

38:33

1.

1:17:14

1.

2.

Fossum IF 1

 

1:23:24

 

1

Sondre Zahl Hagen

41:50

2.

41:50

2.

2

Erlend Børli

41:34

2.

1:23:24

2.

3.

Elitebloggen 1

 

3:34:58

 

1

Lars Landmark

1:47:31

4.

1:47:31

4.

2

Markus Foss

1:47:27

3.

3:34:58

3.

Brutt

Lillomarka OL 2

 

1:10:06

 

1

Birk F Sætnan

1:10:06

3.

1:10:06

3.

2

Ledig

.

0:00

.

DNS

DNS

Lillomarka OL 2

 

0:00

 

2

Ledig

.

0:00

.

DNS

Klasse: Ungdom Damer

Brutt

Nittedal OL 1

 

38:42

 

1

Maria Rørvik Haver

38:42

1.

38:42

1.

2

Oda Marie Colquhoun

.

0:00

.

DNS


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 desember 2015, 22:45:19

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

66

Antall startet:

57