Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #2 8. desember 2015

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

55:43

+0:00

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:19:13

+23:30

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tiltnes

#elitebloggen

48:24

+0:00

2.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

59:13

+10:49

3.

Thor Mella

Oppsal Orientering

59:50

+11:26

4.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:00:02

+11:38

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:02:28

+14:04

6.

Thomas Nipen

Nydalens SK

1:06:20

+17:56

7.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

1:13:44

+25:20

DSQ

Kasper Fosser

Heming Orientering

55:04

167 193

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bjørnerød

OK Moss

38:09

+0:00

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

38:15

+0:06

3.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

40:11

+2:02

4.

Audun Bjerknes

Måren OK

40:24

+2:15

5.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

42:54

+4:45

6.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

43:37

+5:28

7.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

45:04

+6:55

8.

Sören Jonsson

Nydalens SK

45:39

+7:30

9.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

47:15

+9:06

10.

Jan Sverre Edstrøm

Oppsal Orientering

48:03

+9:54

11.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

49:38

+11:29

12.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

49:44

+11:35

13.

Kjetil Karlsen

OK Moss

49:48

+11:39

14.

Erik Sandbæk

OK Moss

50:23

+12:14

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

50:41

+12:32

16.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

51:12

+13:03

17.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

52:17

+14:08

18.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

52:22

+14:13

19.

Morten Tangen

Måren OK

56:03

+17:54

20.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

56:20

+18:11

21.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

56:36

+18:27

22.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

57:51

+19:42

23.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

58:45

+20:36

24.

Ove Martinsen

Hauketo IF

59:01

+20:52

25.

Daniel Fløtre

Kongsberg OL

1:04:18

+26:09

26.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

1:06:08

+27:59

27.

Trygve Leivestad

Sarpsborg OL

1:06:51

+28:42

28.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:07:15

+29:06

29.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:12:53

+34:44

30.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:18:55

+40:46

31.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:19:23

+41:14

DSQ

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

41:12

198 190 193

DSQ

Per Fosser

Indre Østfold OK

1:02:01

193

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

40:43

+0:00

2.

Christopher Ladim

OK Moss

42:08

+1:25

3.

Sondre Ladim

OK Moss

42:10

+1:27

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

50:25

+9:42

5.

Linn Mei Waaler

Måren OK

1:06:11

+25:28

DNS

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Landmark

#elitebloggen

42:14

+0:00

194

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

49:22

+7:08

194

3.

Daniel Holt

#elitebloggen

1:00:06

+17:52

194

4.

Frode G. Waaler

Måren OK

1:06:52

+24:38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 desember 2015, 21:55:58

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

53

Antall startet:

52