Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #5 9. februar 2016

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:04:55

+0:00

2.

Thomas Nipen

Nydalens SK

1:05:47

+0:52

3.

David Gottfridsson

Lillomarka OL

1:07:17

+2:22

4.

Endre Aaen

Ås-NMBU Orientering

1:19:49

+14:54

DSQ

Simo Martomaa

Kalevan rasti

5

Innom nullebukk før målpost

DSQ

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijat

1:22:27

190

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

53:32

+0:00

2.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:05:07

+11:35

3.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:07:55

+14:23

4.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:10:21

+16:49

DSQ

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

1:20:42

193 197

DSQ

Mari Jensen Aas

Ås-NMBU Orientering

1:38:49

176 191 192 193

DNS

Louise Oram

Bækkelagets SK

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bjørnerød

OK Moss

47:28

+0:00

2.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

47:44

+0:16

3.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

49:31

+2:03

4.

Audun Bjerknes

Måren OK

52:23

+4:55

5.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

53:02

+5:34

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

53:43

+6:15

7.

Rune Teigland

Østmarka OK

54:39

+7:11

Glemt å nulle. Foreløpig grovt estimat av tid til...

8.

Morten Moe

Fet OL

54:50

+7:22

9.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

55:06

+7:38

10.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

55:15

+7:47

11.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

55:55

+8:27

12.

Kjetil Karlsen

OK Moss

56:13

+8:45

13.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

59:12

+11:44

14.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:00:37

+13:09

15.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:02:32

+15:04

16.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:08:42

+21:14

17.

Christopher Schive

OK Moss

1:10:08

+22:40

18.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:11:55

+24:27

19.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:15:41

+28:13

20.

Olav Nipen

IL Tyrving

1:21:30

+34:02

21.

Daniel Fløtre

1:26:56

+39:28

22.

Aksel Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

1:27:41

+40:13

DSQ

Karl Kristen Gjølsjø

OK Moss

1:20:29

44 176 191 192 193

DNS

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

DNS

Morten Tangen

Måren OK

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

38:08

+0:00

2.

Aurora Gjølsjø

OK Moss

39:28

+1:20

3.

Sondre Ladim

OK Moss

43:07

+4:59

4.

Selma Kristiansen

OK Moss

44:52

+6:44

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

9:02

Innom nullebukk før målpost?

DNS

Alfred Bjørnerød

OK Moss

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Østmarka OK

41:20

+0:00

2.

Rein Jørgensen

Østmarka OK

41:28

+0:08

3.

Lars Landmark

Elitebloggen

41:36

+0:16

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

42:02

+0:42

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

43:22

+2:02

6.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

49:29

+8:09

7.

Daniel Holt

1:12:36

+31:16


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 februar 2016, 22:41:34

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

51

Antall startet:

47