Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Gate-O-nr.5 Bekkestua Fossum IF 3. mars 2016

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

24:54

+0:00

82

2.

Thea Feiring Haltia

IL Tyrving

26:06

+1:12

82

3.

Marit Isachsen

Asker

26:07

+1:13

82

4.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

29:23

+4:29

5.

Berit Berge

Tyrving IL

32:18

+7:24

6.

Kirsti Berg

Tyrving, IL

36:25

+11:31

82

7.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

36:46

+11:52

82

8.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

38:32

+13:38

9.

Synne Flatebakken

Tyrving

42:03

+17:09

10.

Hege Feiring

IL Tyrving

45:49

+20:55

82

11.

Ildiko Horvati

Tyrving, IL

48:44

+23:50

12.

Åsa Franzen

Tyrving, IL

49:42

+24:48

82

DSQ

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

9:21

118 82 139 148 151 92 106 73 140 137 150 143 11...

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Larsen

FIF Hillerød

22:04

+0:00

82

2.

Bjørn Willy Arntzen

Lierbygda

25:34

+3:30

82

3.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

26:34

+4:30

82

4.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

28:48

+6:44

82

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

30:13

+8:09

82

6.

John Fanavoll

Kamp Vestheim

41:23

+19:19

7.

Georg Horvati

Tyrving, IL

51:07

+29:03

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

53:05

+0:00

82

2.

Nora S. Woxholdt

Asker

57:55

+4:50

82

3.

Maren Norderud

Tyrving, IL

58:28

+5:23

82

4.

Signe Astrup Arnesen

HEMING

1:03:24

+10:19

82

5.

Åsne Holo

Fossum IF

1:04:54

+11:49

82

6.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

1:05:56

+12:51

82

7.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

1:10:55

+17:50

82

DSQ

Margrete Engzelius

Asker

1:24:27

120 100

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

42:08

+0:00

82

2.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

47:19

+5:11

82

3.

Erling Hjermstad

Fossum IF

52:53

+10:45

82

4.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

53:00

+10:52

82

5.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

54:37

+12:29

82

6.

Magnus Wølneberg

Tyrving, IL

55:15

+13:07

82

7.

Steinar Låg

Asker SK

56:06

+13:58

82

8.

Nils Eddie Hæstad

Fossum IF

58:36

+16:28

82

9.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

59:39

+17:31

10.

Tor Ringstad

Cisco

1:01:04

+18:56

82

11.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:03:32

+21:24

12.

Peter Gisholt

Fossum IF

1:04:05

+21:57

13.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

1:05:57

+23:49

82

14.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

1:05:58

+23:50

15.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:07:27

+25:19

82

16.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:07:49

+25:41

82

17.

Anton Plaian

Asker

1:25:50

+43:42

82

DSQ

Ulrik Astrup Arnesen

Heming

43:27

82 110 88 135 84 121 116 90 138 120

DSQ

Axel Hoveid

Asker

1:08:18

82 88 135 84 121 116 90 138 120

DSQ

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

1:11:03

82 88 135 84 121 116 90 138 120

DSQ

Øyvind Gylver

Asker

1:14:48

150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 mars 2016, 23:06:54

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49