Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ringerikskarusellen 1 28. mars 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elias Vold Kjemperud

Fossekallen IL

Linnea B Nyhagen

Fossekallen IL

Maren Hermansen

Fossekallen IL

Karsten Fossaas

Ringerike OL

Sara Fossaas

Ringerike OL

Ida A. Bjørkli

Ringerike OL

Marius Bjørkli

Ringerike OL

Marie Hermansen

Fossekallen IL

William Kjemperud Strand

Fossekallen IL

Magnus Ziolkoski

Fossekallen IL

Linn G. Tobiasen

Ringerike OL

Nicolai Teslo

Hadeland OL

Kari Kollstrøm

Ringerike OL

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

18:40

+0:00

2.

Oskar E. Fossaas

Ringerike OL

30:20

+11:40

3.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

30:45

+12:05

Brutt

Eskild Sæther

Fossekallen IL

164 142 148 149 143 156 147 100

Klasse: C Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Tobiassen

Ringerike OL

1:14:25

+0:00

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berthe Teslo

Hadeland OL

20:38

+0:00

2.

Liv Anett Nyhagen

Fossekallen IL

21:26

+0:48

3.

Live Ytrehus

Ringerike OL

22:37

+1:59

4.

Eirin Mathiesen

Ringerike OL

24:52

+4:14

5.

Kari Enerhaugen

Ringerike OL

25:09

+4:31

6.

Nora Marie Enerhaugen

Ringerike OL

26:04

+5:26

7.

Ingvild Fjeldstad

Ringerike OL

30:09

+9:31

8.

Maresa Strand

Ringerike OL

30:42

+10:04

9.

Tiril Reknes

Hadeland OL

30:57

+10:19

10.

Karin Loe

Fossekallen IL

32:19

+11:41

11.

Kjersti Bårnås

Fossekallen IL

34:00

+13:22

12.

Sigrid Grindberg

Ringerike OL

38:04

+17:26

DSQ

Kari Strande

Ringerike OL

26:05

164

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toralf Opperud

Ringerike OL

20:52

+0:00

2.

Anders Roum

Ringerike OL

21:35

+0:43

3.

Jon Daniel Roum

Ringerike OL

22:24

+1:32

4.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

26:57

+6:05

5.

Even A. Bjørkli

Ringerike OL

27:34

+6:42

6.

Sigurd A. Bjørkli

Ringerike OL

27:49

+6:57

7.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

28:09

+7:17

8.

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

28:27

+7:35

9.

Stein Ivar Strand

Ringerike OL

29:30

+8:38

10.

Richard Strand

Ringerike OL

30:15

+9:23

11.

Gunnar Støa

Ringerike OL

39:20

+18:28

12.

Sverre Thune

Ringerike OL

49:17

+28:25

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Kihle

NTNUI

29:53

+0:00

2.

Stina Bondehagen

Fossekallen IL

30:51

+0:58

3.

Torunn Ø. Jensen

Ringerike OL

30:58

+1:05

4.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

31:18

+1:25

5.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

31:27

+1:34

6.

Ingrid Løset

Ringerike OL

33:10

+3:17

7.

Sidsel Skovli

Ringerike OL

33:21

+3:28

8.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

35:04

+5:11

9.

Line Arnevik

Ringerike OL

36:02

+6:09

10.

May Ingela Hope

Modum OL

36:49

+6:56

11.

Kristine Grønlund

Fana IL

36:53

+7:00

12.

Camilla Kjemperud

Fossekallen IL

42:43

+12:50

13.

Hedda Bondehagen

Fossekallen IL

44:35

+14:42

14.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

48:01

+18:08

15.

Hege Heiberg

Hadeland OL

49:15

+19:22

16.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

50:46

+20:53

17.

Marion Amundsen

Ringerike OL

52:54

+23:01

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Høgset

Fossekallen IL

26:09

+0:00

2.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

28:48

+2:39

3.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

29:35

+3:26

4.

Lars Fjeldstad

Ringerike OL

30:35

+4:26

5.

Frode Løset

Ringerike OL

30:55

+4:46

6.

Gunnar Hope

Modum OL

30:57

+4:48

7.

Hroar Sanna

Ringerike OL

32:20

+6:11

8.

Leiv Inge Kjemperud

Fossekallen IL

32:22

+6:13

9.

Einar Teslo

Hadeland OL

33:28

+7:19

10.

Sondre Z. Hagen

Fossum IF

36:24

+10:15

11.

Stein H. Hagen

Fossum IF

36:37

+10:28

12.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

36:53

+10:44

13.

Per Kaarby

Fossum IF

36:57

+10:48

14.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

38:23

+12:14

15.

Sverre Graffer

Ringerike OL

38:26

+12:17

16.

Olav Nipen

IL Tyrving

38:45

+12:36

17.

Åsmund Sæther

Fossekallen IL

40:13

+14:04

18.

Jon Erland Fossaas

Ringerike OL

40:37

+14:28

19.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

44:58

+18:49

20.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

47:41

+21:32

21.

Helge Graffer

Ringerike OL

48:26

+22:17

22.

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

50:30

+24:21

23.

Anders Flågen

Heming Orientering

50:46

+24:37

DSQ

Erik Saugerud

Konnerud IL

29:11

152

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Berglund

Ringerike OL

48:34

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

31:55

+0:00

2.

Jan Richard Erikson

Asker SK

34:16

+2:21

3.

Kristian Kihle

Ringerike OL

36:08

+4:13

4.

Lars Enerhaugen

Modum OL

37:19

+5:24

5.

Anders Brattli

Ringerike OL

37:55

+6:00

6.

Knut Aas

Ringerike OL

38:02

+6:07

7.

Juha Viena

Ringerike OL

39:43

+7:48

8.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

40:25

+8:30

9.

Sander Arnevik

Ringerike OL

42:45

+10:50

10.

Lars Berglund

Ringerike OL

44:52

+12:57

11.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

45:05

+13:10

12.

Per Anund Loe

Fossekallen IL

49:09

+17:14

13.

Thorbjørn Nørbeck

Ringerike OL

54:27

+22:32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 mars 2016, 16:31:59

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

98

Antall startet:

98