Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup Finale 29. mars 2016

Merk at dette løpet er arrangert som jaktstart. Tidene er derfor ikke reelle løpstider, men tiden fra første løper startet til den enkelte løper gikk i mål. I strekktidslista vil du kunne se den enkeltes reelle løpstid i siste kolonne.

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

49:14

+0:00

10:56

2.

Malin Sørensen

Nydalens SK

1:17:17

+28:03

17:10

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:22:27

+0:00

11:27

2.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:22:32

+0:05

11:27

3.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:23:03

+0:36

11:32

4.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:29:19

+6:52

12:24

5.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

1:35:18

+12:51

13:14

6.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:36:38

+14:11

13:25

7.

Håvard Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:46:18

+23:51

14:45

8.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:47:58

+25:31

14:59

DSQ

Endre Aaen

Ås-NMBU Orientering

1:07:49

39 198 174 31 176 39 185 187 188 190 191 192 3...

DNS

Halvor Saunes

Nydalens SK

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

49:11

+0:00

10:55

2.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

54:24

+5:13

12:05

3.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

57:50

+8:39

12:51

4.

Audun Bjerknes

Måren OK

58:02

+8:51

12:53

5.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:04:33

+15:22

14:20

6.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:04:36

+15:25

14:21

7.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:07:37

+18:26

15:01

8.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:12:16

+23:05

16:03

9.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:17:56

+28:45

17:19

10.

Morten Tangen

Måren OK

1:25:29

+36:18

18:59

11.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

1:25:49

+36:38

19:04

12.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:30:44

+41:33

20:09

13.

Christopher Schive

OK Moss

1:55:17

+1:06:06

25:37

14.

Olav Nipen

IL Tyrving

2:04:16

+1:15:05

27:36

DSQ

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:08:52

31 39 185 187 167 32 175

DSQ

Donatas Kontautas

OK Moss

1:10:12

198 31 39 185 187 167 33 32 175

DSQ

Andreas Stenstad

Oppsal Orientering

1:16:03

185 187 167 33 32 175

DSQ

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:18:45

198 31 176 39

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

1:28:01

198 31 39 185 187 167 33

DNS

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

DNS

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

Klasse: H/D 13-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ladim

OK Moss

58:21

+0:00

23:20

36

DSQ

Christopher Ladim

OK Moss

52:10

36 34

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

48:26

+0:00

19:22

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:10:02

+21:36

28:00

DSQ

Linda Fredh

Måren OK

1:00:30

36 34 37 32 175


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 mars 2016, 22:04:33

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

38

Antall startet:

35