Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker ABC-1 31. mars 2016

Klasse: Nybegynner kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Høgås Mortensen

Asker SK

19:56

Pernille Hulås Mortensen

Asker SK

1:22:24

161

Henrik Midttun

Asker SK

18:51

Klasse: Nybegynner lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Rastad

Asker SK

25:35

Eirik Nastad

Asker SK

22:04

Una Nastad

Asker SK

22:03

Sanne Finsrud

Asker SK

21:59

Tuva Espelin

Asker SK

21:51

Simen Dalen Eriksen

Asker SK

25:55

Olav Bekker

Asker SK

36:59

Jacob Bø Mortensen

Asker SK

29:07

Erlend Hellerud

Asker SK

25:55

Amalie Birkelund

Asker SK

41:35

162 163

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Ytterbø

Asker SK

43:40

Selma Aure Skogedal

Asker SK

43:53

Mathias Birkelund

Asker SK

32:56

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Johannessen Linnebo

Asker SK

14:35

+0:00

2.

Eirik Næss

Asker SK

17:00

+2:25

3.

Jakob Rastad

Asker SK

17:22

+2:47

4.

Mathias Nyhaug

Asker SK

18:58

+4:23

5.

Even Rennemo

Asker SK

19:56

+5:21

6.

Brage Lysaker

Fana IL

21:14

+6:39

7.

Emil Ruud Fossheim

Asker SK

23:06

+8:31

8.

Andreas Eriksen

Asker SK

23:08

+8:33

9.

Sondre Næss

Asker SK

25:32

+10:57

10.

Simen Hagen Strømsnes

Asker SK

27:33

+12:58

DSQ

Mikael Birkelund

Asker SK

14:47

167

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Strøm-Storaker

Asker SK

26:25

+0:00

2.

Mina Vist

Asker SK

26:27

+0:02

3.

Amanda Tveiter Reitan

Asker SK

34:42

+8:17

4.

Karin Halsaa Dolven

Asker SK

34:46

+8:21

5.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker SK

36:37

+10:12

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker SK

36:47

+0:00

2.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker SK

37:47

+1:00

3.

Eilev Kvaale

Asker SK

39:04

+2:17

4.

Jonas Myhr

Asker SK

40:14

+3:27

5.

Birk B Lysaker

Fana IL

41:27

+4:40

6.

Brede Tolo Haugland

Asker SK

49:11

+12:24

7.

Olaf Halsaa Dolven

Asker SK

49:39

+12:52

170

8.

Ole Henrik Woxholth

Asker SK

51:02

+14:15

9.

Simen Aure Skogedal

Asker SK

52:00

+15:13

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matilde Sagen Lande

Asker SK

1:07:15

+0:00

DSQ

Ina Martini

Asker SK

36:36

170 142

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Fredriksen Aas

Asker SK

43:25

+0:00

2.

Vegard Løvli

Asker SK

53:15

+9:50

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker SK

39:41

+0:00

170

2.

Silje Marie Våge

Asker SK

42:58

+3:17

DSQ

Ingvild Pedersen Bergan

Asker SK

50:55

172

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

35:23

+0:00

2.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker SK

43:06

+7:43

3.

Axel Hoveid

Asker SK

46:20

+10:57

4.

Bjørnar Løvli

Asker SK

53:52

+18:29

5.

Johan Teodor Westly

Asker SK

59:09

+23:46

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker SK

46:22

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

Asker SK

49:12

+2:50

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Asker SK

38:36

+0:00

2.

Per Wiréhn

Asker SK

39:58

+1:22

Klasse: D21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Isachsen

Asker SK

1:11:47

+0:00

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Martini

Asker SK

47:10

+0:00

2.

Kjetil Hagen

Asker SK

1:01:52

+14:42

3.

Haakon Dolven

Asker SK

1:05:10

+18:00

4.

Dag Otter Johansen

Asker SK

1:05:47

+18:37

5.

Arild Nyhaug

Asker SK

1:08:04

+20:54

DSQ

Bjørn-Willy Arntzen

Asker SK

49:55

108

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strand

Asker SK

46:31

+0:00

170

DSQ

Anne Kathrine Linnebo

Asker SK

1:16:22

152 107 169 115 172 156 142 148 149 163 150 100

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Rønneberg

Asker SK

49:08

+0:00

2.

Vidar Strand

Lierbygda

51:55

+2:47

3.

Anton Plaian

Asker SK

53:42

+4:34

4.

Reidar Fossum

Asker SK

54:20

+5:12

5.

Per Schanche

Asker SK

55:53

+6:45

6.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker SK

58:57

+9:49

7.

Øyvind Gylver

Asker SK

1:03:18

+14:10

8.

Kim Farnes Hansen

Asker SK

1:15:21

+26:13

DSQ

Terje Henriksen

Asker SK

1:08:32

111 155

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Engzelius

Asker SK

48:31

+0:00

2.

Kirsti Lysaker

Fana IL

48:49

+0:18

3.

Enikø Bertalan

Asker SK

58:52

+10:21

DSQ

Maria Persson

Asker SK

50:00

108 107 169 163

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

38:35

+0:00

170

2.

Hans O Augedal

Asker SK

41:12

+2:37

170

3.

Øyvind Hoveid

Asker SK

53:37

+15:02

DSQ

Jørn Bue Olsen

Asker SK

42:14

156

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker SK

1:02:14

+0:00

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

21:28

+0:00

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Kvaale

Asker SK

39:17

+0:00

2.

Gunnar Pedersen

Asker SK

41:53

+2:36

3.

Magne Aas

Asker SK

46:09

+6:52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 april 2016, 17:02:46

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

88

Antall startet:

88