Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour of Lillomarka - løp 1 4. april 2016

Klasse: Herrer A-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Lillomarka OL

33:02

+0:00

2.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

35:57

+2:55

3.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

36:11

+3:09

4.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

37:43

+4:41

5.

Riccardo Scalet

Lillomarka OL

40:42

+7:40

6.

Brynjar Fredheim

Lillomarka OL

42:10

+9:08

7.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

42:21

+9:19

8.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

44:23

+11:21

9.

Nils Ragnar Liholt

Lillomarka OL

44:32

+11:30

10.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

45:05

+12:03

11.

Martin Granly

Lillomarka OL

45:17

+12:15

12.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

46:28

+13:26

13.

Robert Merl

Lillomarka OL

46:59

+13:57

14.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

48:50

+15:48

15.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

50:20

+17:18

16.

Dag Wang

Lillomarka OL

50:24

+17:22

17.

Frode Sandersen

Nittedal OL

52:39

+19:37

18.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

53:01

+19:59

19.

Brian Aagaard Nilsen

Lillomarka OL

56:39

+23:37

20.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

1:02:17

+29:15

21.

Simen Masdal

Lillomarka OL

1:03:54

+30:52

22.

Truls Angell

Lillomarka OL

1:05:14

+32:12

23.

Claes-H. Unger

Lillomarka OL

1:12:47

+39:45

24.

Mathias Vold

Lillomarka OL

1:24:12

+51:10

Klasse: Herrer B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Ivar Juvik

Lillomarka OL

32:03

+0:00

2.

Tore Sundtjønn

Årvoll IL

32:43

+0:40

3.

Morten Fismen

Fossum IF

33:23

+1:20

4.

Einar Hem

Lillomarka OL

38:58

+6:55

5.

Johnny Johansen

Lillomarka OL

39:32

+7:29

6.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

43:17

+11:14

7.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

44:13

+12:10

8.

Andreas Flø

Lillomarka OL

48:51

+16:48

9.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

50:41

+18:38

10.

Assaf Bar Nathan

Lillomarka OL

51:50

+19:47

11.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

54:47

+22:44

12.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

1:09:20

+37:17

13.

Harald Sørensen

Lillomarka OL

1:16:37

+44:34

DSQ

Fredrik Steiwer

Lillomarka OL

28:56

Klasse: Herrer C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

18:55

+0:00

2.

Arne Michelsen

Lillomarka OL

30:00

+11:05

3.

Terje Throndsen

Nittedal OL

30:19

+11:24

4.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

30:32

+11:37

5.

Odin Fismen

Fossum IF

30:58

+12:03

6.

Tor E Henriksen

Lillomarka OL

32:53

+13:58

Klasse: Damer A-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carlotta Scalet

OK Orion

40:42

+0:00

2.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

46:01

+5:19

3.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

46:20

+5:38

4.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

47:06

+6:24

5.

Tone Aamli Sundtjønn

Lillomarka OL

49:53

+9:11

6.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

51:05

+10:23

7.

Ida Tangen

Nydalens Skiklub

54:34

+13:52

8.

Emma Paulsen

Nittedal OL

55:45

+15:03

9.

Kristin Brekke

Lillomarka OL

1:02:51

+22:09

10.

Kristin Berg

Fossum IF

1:05:00

+24:18

11.

Trude Fixdal

IL Koll

1:11:22

+30:40

Klasse: Damer B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Eithun

Nittedal OL

38:53

+0:00

2.

Frøy Grøndahl

Lillomarka OL

42:56

+4:03

3.

Gunnhild Vikhamar

Lillomarka OL

46:32

+7:39

4.

Hege Wang

Lillomarka OL

47:19

+8:26

5.

Reidunn Hallan

Lillomarka OL

51:00

+12:07

6.

Elin Flø

Lillomarka OL

1:00:16

+21:23

Klasse: Damer C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Brekke

Lillomarka OL

31:11

+0:00

2.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

50:01

+18:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 april 2016, 21:28:52

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

63

Antall startet:

63