Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Fredagsprint 8. april 2016

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Alm

Dansk Orienterings-Forbund

13:04

+0:00

3:50

2.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Bækkelagets SK

13:33

+0:29

3:58

3.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

14:00

+0:56

4:06

4.

Kristine Fjellanger

NTNUI

14:18

+1:14

4:11

5.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

14:32

+1:28

4:16

6.

Karen Oline Kolstad

Freidig

14:40

+1:36

4:18

7.

Mai Elin Watson

NTNUI

14:57

+1:53

4:23

8.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

14:58

+1:54

4:23

9.

Arntraut Götsch

IL BUL-Tromsø

15:01

+1:57

4:24

10.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

15:18

+2:14

4:29

11.

Julie Størmer

NTNUI

15:29

+2:25

4:32

12.

Gry Granstedt

NTNUI

15:44

+2:40

4:37

13.

Guro Torpe

Frol IL

15:48

+2:44

4:38

14.

Anna Ulvensøen

NTNUI

16:11

+3:07

4:45

15.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

16:27

+3:23

4:49

16.

Aurora Fossøy

NTNUI

16:36

+3:32

4:52

17.

Maiki Jäädmaa

OK Võru

16:46

+3:42

4:55

18.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

16:54

+3:50

4:57

18.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

16:54

+3:50

4:57

20.

Sara Profors

Frol IL

16:56

+3:52

4:58

21.

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

17:03

+3:59

5:00

22.

Camilla Öhman

NTNUI

17:19

+4:15

5:05

23.

Merill Mägi

OK Kape

17:40

+4:36

5:11

24.

Johanne Rakner

NTNUI

17:56

+4:52

5:16

25.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

18:37

+5:33

5:28

26.

Kristine Fjeldbo

NTNUI

18:58

+5:54

5:34

27.

Heidi Jensen

NTNUI

19:30

+6:26

5:43

28.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

19:47

+6:43

5:48

29.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

19:48

+6:44

5:48

30.

Maria Dahl Fosby

NTNUI

25:47

+12:43

7:34

DSQ

Ingunn Sandbakk

NTNUI

17:40

119

DSQ

Karine Hagesæther Foss

NTNUI

20:35

103

DSQ

Kristin Antonsen

NTNUI

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

13:01

+0:00

3:18

2.

Tim Robertson

Fossum IF

13:23

+0:22

3:24

3.

Øystein Kvaal Østerbø

IFK Lidingö SOK

13:28

+0:27

3:25

4.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

13:38

+0:37

3:28

4.

Tue Lassen

OK Pan Århus

13:38

+0:37

3:28

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

13:38

+0:37

3:28

4.

Chris Smithard

Deeside

13:38

+0:37

3:28

4.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

13:38

+0:37

3:28

9.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

13:39

+0:38

3:28

10.

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

13:52

+0:51

3:31

11.

Yngve Skogstad

Frol IL

13:56

+0:55

3:32

12.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

14:04

+1:03

3:34

13.

Sindre Johannessen

Freidig

14:08

+1:07

3:35

14.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

14:15

+1:14

3:37

15.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

14:19

+1:18

3:38

16.

Per Melander Often

NTNUI

14:31

+1:30

3:41

17.

Paul Sirum

Frol IL

14:43

+1:42

3:44

18.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

14:50

+1:49

3:46

19.

Jan Schmid

OL Trollelg

14:55

+1:54

3:47

20.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

15:03

+2:02

3:49

21.

Terje Maroni

Byåsen IL

15:11

+2:10

3:51

22.

Eivind Høydal

NTNUI

15:12

+2:11

3:52

23.

Gustav Fiskum

NTNUI

15:18

+2:17

3:53

24.

Øystein Haug

Frol IL

15:20

+2:19

3:54

25.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

15:25

+2:24

3:55

26.

Christian Hohl

Wing OK

15:50

+2:49

4:01

27.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

16:01

+3:00

4:04

28.

Kristoffer Nesland

NTNUI

16:22

+3:21

4:09

29.

Niklas Profors

NTNUI

16:31

+3:30

4:12

30.

Håvard Krey Hansen

OK Silsand

16:40

+3:39

4:14

31.

Eirik Aal

NTNUI

16:47

+3:46

4:16

32.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

16:52

+3:51

4:17

33.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

17:06

+4:05

4:21

34.

Lok Hin Ma

Varegg Fleridrett

17:32

+4:31

4:27

35.

Ola Keiserås

IL Leik

17:58

+4:57

4:34

36.

Tim Uteng

OK Silsand

19:38

+6:37

4:59

37.

Odd-Ivan Lorentsen

OK Silsand

20:05

+7:04

5:06

38.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

20:27

+7:26

5:12

39.

Bruno Nazário

Kristiansand OK

20:55

+7:54

5:19

40.

Svein Harald Hansen

OK Silsand

21:36

+8:35

5:29

DSQ

Emil Ahlbäck

Fossum IF

14:14

DSQ

Bjørn Lundanes

NTNUI

14:35

DSQ

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

15:40

DSQ

Tommy Schmid

OL Trollelg

19:20

112

DSQ

Isak Bergset

NTNUI

DNS

Ruben Olsen

OK Silsand

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

14:31

+0:00

4:15

2.

Tonje Vassend

Fossum IF

15:01

+0:30

4:24

2.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

15:01

+0:30

4:24

4.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

15:14

+0:43

4:28

5.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

15:16

+0:45

4:29

6.

Malin Sandstad

Freidig

15:30

+0:59

4:33

7.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

15:32

+1:01

4:33

8.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

15:34

+1:03

4:34

9.

Maren Grande

Frol IL

15:48

+1:17

4:38

10.

Vera Melkild

Freidig

15:49

+1:18

4:38

11.

Julie Hjortland

Larvik OK

15:50

+1:19

4:39

12.

Hannah Malmei

Sandnes IL (Rogaland)

16:07

+1:36

4:43

13.

Marie Line Furland

Sandnes IL (Rogaland)

16:09

+1:38

4:44

14.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

16:16

+1:45

4:46

15.

Marthe Svihus

Sandnes IL (Rogaland)

16:17

+1:46

4:46

16.

Kaja Bråten Løvald

Asker Skiklubb

16:22

+1:51

4:48

17.

Heidi Therese Wiest

Vang OL

16:32

+2:01

4:51

18.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

16:35

+2:04

4:52

19.

Nina Asheim Birkeland

Halden SK

16:38

+2:07

4:53

20.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

16:46

+2:15

4:55

21.

Martha Kalvig Skogan

Bodø og Omegn IF Orientering

16:51

+2:20

4:56

22.

Åshild Kolstad

Freidig

16:53

+2:22

4:57

23.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

17:08

+2:37

5:01

24.

Helene Omdal

NTNUI

17:19

+2:48

5:05

25.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

17:21

+2:50

5:05

26.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

17:25

+2:54

5:06

27.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

17:37

+3:06

5:10

28.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

17:41

+3:10

5:11

28.

Line Sølberg

OL Trollelg

17:41

+3:10

5:11

30.

Silje Arntzen

NTNUI

17:50

+3:19

5:14

31.

Kristine Ausen

NTNUI

17:53

+3:22

5:15

32.

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

18:12

+3:41

5:20

33.

Emma Arnesen

Byåsen IL

18:43

+4:12

5:29

34.

Pernille Opheim

Freidig

18:46

+4:15

5:30

35.

Idun Bækken

Os IL

19:05

+4:34

5:36

36.

Camilla Kalenius

Mo OK

19:22

+4:51

5:41

37.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

19:51

+5:20

5:49

38.

Oda Furuholmen

Bodø og Omegn IF Orientering

20:32

+6:01

6:01

39.

Synne Fossøy

NTNUI

20:46

+6:15

6:05

40.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

21:10

+6:39

6:12

41.

Andrine Viken

Byåsen IL

21:43

+7:12

6:22

DSQ

Ingvild Wang

Lillomarka OL

10:31

38 162 176 108 163 45 164 112 119 120 91

DSQ

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

28:01

DNS

Ingvild Torgersen

NTNUI

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

13:39

+0:00

3:28

2.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

14:23

+0:44

3:39

3.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

14:24

+0:45

3:39

4.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

14:31

+0:52

3:41

5.

Oskar Spets Storhov

Freidig

14:32

+0:53

3:41

6.

Håvard Eidsmo

Freidig

14:34

+0:55

3:42

7.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

14:41

+1:02

3:44

8.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

14:44

+1:05

3:44

9.

Oskar Størmer

Fossum IF

15:12

+1:33

3:52

10.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

15:13

+1:34

3:52

11.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

15:17

+1:38

3:53

12.

Vegard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

15:49

+2:10

4:01

13.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

15:58

+2:19

4:03

14.

Erling Hjermstad

Fossum IF

16:18

+2:39

4:08

15.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Fossum IF

16:25

+2:46

4:10

16.

Sebastian Daland

Kristiansand OK

16:26

+2:47

4:10

17.

Even-Johan Kaspersen

Mo OK

16:34

+2:55

4:12

18.

Marius Pytten

Kristiansand OK

16:36

+2:57

4:13

19.

Anders Haugskott

OL Trollelg

16:45

+3:06

4:15

20.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

16:47

+3:08

4:16

21.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

16:56

+3:17

4:18

22.

Mathias Hermstad

Freidig

17:14

+3:35

4:23

23.

Einar Melsom

Fossum IF

17:32

+3:53

4:27

24.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

17:49

+4:10

4:32

25.

Espen Samuelsen Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

17:52

+4:13

4:32

26.

Håkon Grande

Verdal OK

17:53

+4:14

4:33

27.

Olivier Meyer

OLG Murten

18:02

+4:23

4:35

28.

Thomas Kort

Nord-Østerdal OK

18:20

+4:41

4:39

29.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

18:22

+4:43

4:40

30.

John Runde

Kristiansand OK

18:23

+4:44

4:40

31.

Martin Borge Heir

Fossum IF

19:40

+6:01

5:00

32.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

19:42

+6:03

5:00

33.

Adrian Opheim

Freidig

21:09

+7:30

5:22

34.

Einar Ekeland

Oddersjaa SSK

21:28

+7:49

5:27

35.

Brage Jørum

Byåsen IL

25:01

+11:22

6:21

DSQ

Henrik Upsal

NTNUI

13:02

38 39 42 176 108 44 45 92 110 112 119 120 9...

DSQ

Oscar Lyngen

Frol IL

15:02

119

DSQ

Kjetil Mølnvik

Freidig

15:46

119

DSQ

Mathias Vindal

Freidig

15:46

DNS

Ole Kostøl

Kristiansand OK

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

15:11

+0:00

4:27

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

16:23

+1:12

4:48

3.

Dina Reitan

Freidig

16:44

+1:33

4:54

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

16:44

+1:33

4:54

5.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

16:57

+1:46

4:58

6.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

17:00

+1:49

4:59

7.

Vilde Lereim Storli

Freidig

18:12

+3:01

5:20

8.

Frida Haugskott

OL Trollelg

18:27

+3:16

5:25

9.

Ingrid Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

18:29

+3:18

5:25

10.

Eli Kolstad

Mo OK

18:52

+3:41

5:32

11.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

19:00

+3:49

5:34

12.

Tale Tannvik Skei

Freidig

19:06

+3:55

5:36

13.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

19:46

+4:35

5:48

14.

Jorun Bækken

Os IL

19:50

+4:39

5:49

15.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

20:19

+5:08

5:58

16.

Thea Land

Konnerud IL

21:13

+6:02

6:13

17.

Maren Viken

Byåsen IL

21:39

+6:28

6:21

DNS

Anna Renolen

Wing OK

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

15:04

+0:00

3:50

2.

Mats Eidsmo

Freidig

15:42

+0:38

3:59

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

16:06

+1:02

4:05

4.

Even Lindaas

Vang OL

16:18

+1:14

4:08

5.

Vegard Kittilsen

Freidig

16:38

+1:34

4:13

6.

Kristian Pytten

Kristiansand OK

17:25

+2:21

4:25

7.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

17:38

+2:34

4:29

8.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

18:08

+3:04

4:36

9.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

18:18

+3:14

4:39

10.

Matias Nissen

Freidig

18:24

+3:20

4:40

11.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

18:36

+3:32

4:43

12.

Elias Bergset

IL Veten

18:54

+3:50

4:48

13.

David Runde

Kristiansand OK

18:59

+3:55

4:49

14.

Are Lodgaard

Byåsen IL

19:04

+4:00

4:51

15.

Jonas Grønli

Freidig

19:12

+4:08

4:53

16.

Jonas Vindal

Wing OK

19:31

+4:27

4:57

17.

Mikkel Holt

Freidig

20:50

+5:46

5:18

18.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

21:31

+6:27

5:28

19.

Petter Andreas Lona

Wing OK

22:23

+7:19

5:41

20.

Jostein Rø

Freidig

22:24

+7:20

5:41

21.

Tobias Alstad

Frol IL

22:31

+7:27

5:43

22.

Håkon Holstad

Freidig

23:21

+8:17

5:56

23.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

24:35

+9:31

6:15

24.

Einar Eide

Byåsen IL

24:37

+9:33

6:15

25.

Nikolai Renolen

Wing OK

25:02

+9:58

6:22

26.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

25:29

+10:25

6:29

27.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

28:29

+13:25

7:14

28.

Mats Lindaas

Elverum OK

29:29

+14:25

7:30

29.

Kasper Ramlo

Os IL

29:36

+14:32

7:31

30.

William P Walseth

Malvik IL

29:42

+14:38

7:33

DSQ

Vemund Mølnvik

Freidig

21:16

110

DNS

Alexander Repstad Storemyr

IL Hauken

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

DNS

August Maske

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

16:29

+0:00

4:50

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

16:39

+0:10

4:53

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

17:37

+1:08

5:10

4.

Isa Heggedal

Konnerud IL

18:13

+1:44

5:20

5.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

19:17

+2:48

5:39

6.

Marit Haavardsholm

Sandnes IL (Rogaland)

19:32

+3:03

5:44

7.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

19:39

+3:10

5:46

8.

Doris Stien Kaspersen

Mo OK

19:46

+3:17

5:48

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

19:51

+3:22

5:49

10.

Tone Almås

IL Leik

20:11

+3:42

5:55

11.

Turid Arnesen

Byåsen IL

21:09

+4:40

6:12

12.

Liv Tennes

Wing OK

21:58

+5:29

6:27

13.

Heidi Østli

Raumar Orientering

22:05

+5:36

6:29

14.

Kristin Sølberg

IL Leik

22:58

+6:29

6:44

15.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

24:16

+7:47

7:07

16.

Gro Ellegaard

Vang OL

26:10

+9:41

7:41

DSQ

Margot Bolstad Lynum

Freidig

17:55

161

DNS

Liv Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

14:58

+0:00

3:48

2.

Lauri Lahtmäe

OK Kape

17:39

+2:41

4:29

3.

Eivind Lona

Wing OK

19:18

+4:20

4:54

4.

Terje Melsom

Fossum IF

19:28

+4:30

4:57

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

19:30

+4:32

4:57

6.

Sturle Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

19:49

+4:51

5:02

7.

Kjell Maroni

Byåsen IL

21:17

+6:19

5:24

8.

Terje Midtbø

Wing OK

21:21

+6:23

5:25

9.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:36

+6:38

5:29

10.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:09

+7:11

5:38

11.

Jack Bjørnsen

Kristiansand OK

22:15

+7:17

5:39

12.

Arild Heggeset

Freidig

22:34

+7:36

5:44

13.

Stig Wiest

Vang OL

29:21

+14:23

7:28

DSQ

Tore Kolstad

Mo OK

19:44

80 36

DNS

Jens Even Storhov

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

21:36

+0:00

5:29

2.

Arnulf Villmo

Korgen IL

23:03

+1:27

5:51

3.

Roar Forbord

Malvik IL

25:01

+3:25

6:21

4.

Tor Gjermstad

Wing OK

25:07

+3:31

6:23

5.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

28:02

+6:26

7:07

6.

Robert Strøm

Wing OK

28:22

+6:46

7:13

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig

29:24

+7:48

7:28

DSQ

Magnus Landstad

Freidig

26:31

36

DSQ

Øistein Åsmul

OL Trollelg

28:43

36

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

32:06

141


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 april 2016, 10:53:15

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

259

Antall startet:

249