Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

WRE-sprinten 9. april 2016

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Alm

Dansk Orienterings-Forbund

15:32

+0:00

4:11

2.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Bækkelagets SK

16:15

+0:43

4:23

3.

Kristine Fjellanger

NTNUI

16:42

+1:10

4:30

4.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

16:48

+1:16

4:32

5.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

16:49

+1:17

4:32

6.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

17:06

+1:34

4:37

7.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

17:18

+1:46

4:40

8.

Karen Oline Kolstad

Freidig

18:02

+2:30

4:52

9.

Mai Elin Watson

NTNUI

18:17

+2:45

4:56

9.

Julie Størmer

NTNUI

18:17

+2:45

4:56

11.

Arntraut Götsch

IL BUL-Tromsø

18:21

+2:49

4:57

12.

Guro Torpe

Frol IL

18:39

+3:07

5:02

13.

Kristine Fjeldbo

NTNUI

19:28

+3:56

5:15

14.

Sara Profors

Frol IL

19:33

+4:01

5:17

15.

Maiki Jäädmaa

OK Võru

19:46

+4:14

5:20

16.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

20:19

+4:47

5:29

17.

Kari Svingheim

Frol IL

20:37

+5:05

5:34

18.

Aurora Fossøy

NTNUI

20:55

+5:23

5:39

19.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

21:03

+5:31

5:41

20.

Camilla Öhman

NTNUI

21:05

+5:33

5:41

21.

Johanne Rakner

NTNUI

21:51

+6:19

5:54

22.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

22:06

+6:34

5:58

23.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

22:31

+6:59

6:05

24.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

22:40

+7:08

6:07

25.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

23:42

+8:10

6:24

26.

Heidi Jensen

NTNUI

23:53

+8:21

6:27

27.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

23:59

+8:27

6:28

28.

Karine Hagesæther Foss

NTNUI

24:55

+9:23

6:44

29.

Merill Mägi

OK Kape

26:23

+10:51

7:07

30.

Maria Dahl Fosby

NTNUI

31:53

+16:21

8:37

31.

Gry Granstedt

NTNUI

40:27

+24:55

10:55

DNS

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tim Robertson

Fossum IF

15:28

+0:00

3:35

2.

Øystein Kvaal Østerbø

IFK Lidingö SOK

15:33

+0:05

3:36

3.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

15:47

+0:19

3:40

3.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

15:47

+0:19

3:40

5.

Chris Smithard

Deeside

16:07

+0:39

3:44

6.

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

16:11

+0:43

3:45

7.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

16:15

+0:47

3:46

8.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

16:26

+0:58

3:49

9.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

16:29

+1:01

3:50

176

10.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

16:31

+1:03

3:50

11.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

16:34

+1:06

3:51

12.

Yngve Skogstad

Frol IL

16:36

+1:08

3:51

13.

Sindre Johannessen

Freidig

16:44

+1:16

3:53

14.

Per Melander Often

NTNUI

16:45

+1:17

3:53

15.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

16:52

+1:24

3:55

16.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

16:55

+1:27

3:56

17.

Terje Maroni

Byåsen IL

16:56

+1:28

3:56

18.

Bjørn Lundanes

NTNUI

17:02

+1:34

3:57

19.

Gaute Friestad

Kristiansand OK

17:15

+1:47

4:00

20.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

17:20

+1:52

4:01

21.

Eivind Høydal

NTNUI

17:31

+2:03

4:04

22.

Tue Lassen

OK Pan Århus

17:33

+2:05

4:04

23.

Paul Sirum

Frol IL

17:36

+2:08

4:05

24.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

18:03

+2:35

4:11

25.

Gustav Fiskum

NTNUI

18:18

+2:50

4:15

26.

Christian Hohl

Wing OK

18:23

+2:55

4:16

27.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

18:41

+3:13

4:20

28.

Isak Bergset

NTNUI

18:42

+3:14

4:20

29.

Øystein Haug

Frol IL

19:14

+3:46

4:28

30.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

19:20

+3:52

4:29

31.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

19:23

+3:55

4:30

32.

Gunnar A Fiskum

NTNUI

19:24

+3:56

4:30

33.

Lok Hin Ma

Varegg Fleridrett

19:32

+4:04

4:32

34.

Niklas Profors

NTNUI

19:34

+4:06

4:33

35.

Håvard Krey Hansen

OK Silsand

19:59

+4:31

4:38

36.

Eirik Aal

NTNUI

20:11

+4:43

4:41

37.

Sondre Kongsgård

NTNUI

20:34

+5:06

4:46

38.

Tim Uteng

OK Silsand

21:19

+5:51

4:57

39.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

21:27

+5:59

4:59

40.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

21:45

+6:17

5:03

41.

Odd-Ivan Lorentsen

OK Silsand

22:18

+6:50

5:11

42.

Ola Keiserås

IL Leik

22:57

+7:29

5:20

43.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

23:18

+7:50

5:25

44.

Bruno Nazário

Kristiansand OK

24:27

+8:59

5:41

45.

Svein Harald Hansen

OK Silsand

30:25

+14:57

7:04

DSQ

Harald Kalager

NTNUI

DNS

Ruben Olsen

OK Silsand

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

17:49

+0:00

4:48

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

17:51

+0:02

4:49

3.

Hannah Malmei

Sandnes IL (Rogaland)

18:02

+0:13

4:52

4.

Tonje Vassend

Fossum IF

18:11

+0:22

4:54

5.

Vera Melkild

Freidig

18:12

+0:23

4:55

6.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

18:28

+0:39

4:59

7.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

18:30

+0:41

5:00

8.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

18:35

+0:46

5:01

9.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

18:49

+1:00

5:05

10.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

18:55

+1:06

5:06

11.

Marie Line Furland

Sandnes IL (Rogaland)

19:02

+1:13

5:08

12.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

19:08

+1:19

5:10

13.

Maren Grande

Frol IL

19:16

+1:27

5:12

14.

Kaja Bråten Løvald

Asker Skiklubb

19:24

+1:35

5:14

15.

Marthe Svihus

Sandnes IL (Rogaland)

19:25

+1:36

5:14

16.

Julie Hjortland

Larvik OK

19:31

+1:42

5:16

17.

Malin Sandstad

Freidig

19:38

+1:49

5:18

18.

Nina Asheim Birkeland

Halden SK

19:49

+2:00

5:21

19.

Åshild Kolstad

Freidig

19:54

+2:05

5:22

20.

Heidi Therese Wiest

Vang OL

19:58

+2:09

5:23

21.

Emma Arnesen

Byåsen IL

20:26

+2:37

5:31

21.

Helene Omdal

NTNUI

20:26

+2:37

5:31

23.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

20:28

+2:39

5:31

24.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

20:43

+2:54

5:35

25.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

20:45

+2:56

5:36

26.

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

20:52

+3:03

5:38

27.

Silje Arntzen

NTNUI

21:25

+3:36

5:47

28.

Martha Kalvig Skogan

Bodø og Omegn IF Orientering

21:41

+3:52

5:51

29.

Kristine Ausen

NTNUI

21:47

+3:58

5:53

30.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

22:08

+4:19

5:58

31.

Camilla Kalenius

Mo OK

23:02

+5:13

6:13

31.

Marie Dale

Steinkjer OK

23:02

+5:13

6:13

33.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

23:36

+5:47

6:22

34.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

23:52

+6:03

6:27

35.

Idun Bækken

Os IL

24:07

+6:18

6:31

36.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

24:52

+7:03

6:43

37.

Oda Furuholmen

Bodø og Omegn IF Orientering

25:21

+7:32

6:51

38.

Andrine Viken

Byåsen IL

27:10

+9:21

7:20

DSQ

Synne Fossøy

NTNUI

26:27

61

DNS

Ingvild Wang

Lillomarka OL

DNS

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

16:55

+0:00

3:56

2.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

17:00

+0:05

3:57

3.

Oskar Størmer

Fossum IF

17:05

+0:10

3:58

4.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

17:10

+0:15

3:59

5.

Oskar Spets Storhov

Freidig

17:15

+0:20

4:00

6.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

17:18

+0:23

4:01

7.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

17:23

+0:28

4:02

8.

Einar Melsom

Fossum IF

17:26

+0:31

4:03

9.

Sebastian Daland

Kristiansand OK

17:52

+0:57

4:09

10.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

18:00

+1:05

4:11

11.

Oscar Lyngen

Frol IL

18:02

+1:07

4:11

12.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

18:05

+1:10

4:12

13.

Erling Hjermstad

Fossum IF

18:15

+1:20

4:14

14.

Mathias Hermstad

Freidig

18:19

+1:24

4:15

15.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Fossum IF

18:23

+1:28

4:16

16.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

18:26

+1:31

4:17

16.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

18:26

+1:31

4:17

18.

Marius Pytten

Kristiansand OK

18:32

+1:37

4:18

19.

Einar Ekeland

Oddersjaa SSK

18:38

+1:43

4:20

19.

Martin Borge Heir

Fossum IF

18:38

+1:43

4:20

21.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

18:42

+1:47

4:20

22.

Kjetil Mølnvik

Freidig

19:01

+2:06

4:25

23.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

19:15

+2:20

4:28

23.

Mathias Vindal

Freidig

19:15

+2:20

4:28

25.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

19:16

+2:21

4:28

26.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

19:39

+2:44

4:34

27.

Olivier Meyer

OLG Murten

19:41

+2:46

4:34

28.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

19:51

+2:56

4:36

29.

Even-Johan Kaspersen

Mo OK

19:53

+2:58

4:37

30.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

19:54

+2:59

4:37

31.

Anders Haugskott

OL Trollelg

19:55

+3:00

4:37

32.

Thomas Kort

Nord-Østerdal OK

19:57

+3:02

4:38

33.

Espen Samuelsen Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

20:24

+3:29

4:44

34.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

20:32

+3:37

4:46

35.

Trygve Lægran

Steinkjer OK

20:49

+3:54

4:50

36.

John Runde

Kristiansand OK

21:08

+4:13

4:54

37.

Vegard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

21:36

+4:41

5:01

38.

Adrian Opheim

Freidig

22:09

+5:14

5:09

39.

Håkon Grande

Verdal OK

22:31

+5:36

5:14

DSQ

Kasper Fosser

Heming Orientering

16:17

62

DNS

Ole Kostøl

Kristiansand OK

DNS

Henrik Upsal

NTNUI

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dina Reitan

Freidig

19:10

+0:00

5:10

2.

Jenny Baklid

Konnerud IL

19:20

+0:10

5:13

3.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

19:54

+0:44

5:22

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:07

+0:57

5:26

5.

Ingrid Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

20:27

+1:17

5:31

6.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

21:23

+2:13

5:46

7.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

21:56

+2:46

5:55

8.

Vilde Lereim Storli

Freidig

22:05

+2:55

5:58

9.

Frida Haugskott

OL Trollelg

22:36

+3:26

6:06

10.

Jorun Bækken

Os IL

23:22

+4:12

6:18

11.

Eli Kolstad

Mo OK

23:26

+4:16

6:20

12.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

23:51

+4:41

6:26

13.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

24:16

+5:06

6:33

14.

Thea Land

Konnerud IL

24:59

+5:49

6:45

15.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

26:28

+7:18

7:09

16.

Ane Malene Kolstad

Freidig

26:30

+7:20

7:09

17.

Maren Viken

Byåsen IL

27:00

+7:50

7:17

18.

Anna Renolen

Wing OK

30:51

+11:41

8:20

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

DNS

Kristin Lundanes

Emblem IL

DNS

Tale Tannvik Skei

Freidig

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

18:24

+0:00

4:16

2.

Even Lindaas

Vang OL

19:44

+1:20

4:35

3.

Mats Eidsmo

Freidig

19:49

+1:25

4:36

4.

Simen Spets Storhov

Freidig

19:56

+1:32

4:38

5.

Vegard Kittilsen

Freidig

20:07

+1:43

4:40

6.

Kristian Pytten

Kristiansand OK

20:36

+2:12

4:47

7.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

20:55

+2:31

4:51

8.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

21:14

+2:50

4:56

9.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:31

+3:07

5:00

10.

Elias Bergset

IL Veten

21:59

+3:35

5:06

11.

David Runde

Kristiansand OK

22:06

+3:42

5:08

12.

Jonas Grønli

Freidig

22:08

+3:44

5:08

13.

Are Lodgaard

Byåsen IL

22:30

+4:06

5:13

14.

Jostein Svaland Dale

OL Vallset/Stange

22:56

+4:32

5:20

15.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

23:19

+4:55

5:25

16.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

24:17

+5:53

5:38

17.

Tobias Alstad

Frol IL

24:31

+6:07

5:42

18.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

25:22

+6:58

5:53

19.

Jostein Rø

Freidig

25:37

+7:13

5:57

20.

Håkon Holstad

Freidig

25:43

+7:19

5:58

21.

Vemund Mølnvik

Freidig

26:09

+7:45

6:04

22.

Petter Andreas Lona

Wing OK

28:09

+9:45

6:32

23.

Nikolai Renolen

Wing OK

28:12

+9:48

6:33

24.

Matias Nissen

Freidig

29:31

+11:07

6:51

25.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

31:36

+13:12

7:20

26.

Kasper Ramlo

Os IL

32:29

+14:05

7:33

27.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

32:38

+14:14

7:35

28.

Mats Lindaas

Elverum OK

33:39

+15:15

7:49

29.

William P Walseth

Malvik IL

35:37

+17:13

8:16

DNS

Alexander Repstad Storemyr

IL Hauken

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

DNS

August Maske

Freidig

DNS

Mikkel Holt

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

20:04

+0:00

5:25

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

20:35

+0:31

5:33

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

22:16

+2:12

6:01

4.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

22:32

+2:28

6:05

5.

Isa Heggedal

Konnerud IL

23:13

+3:09

6:16

6.

Marit Haavardsholm

Sandnes IL (Rogaland)

23:17

+3:13

6:17

7.

Doris Stien Kaspersen

Mo OK

23:35

+3:31

6:22

8.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

24:15

+4:11

6:33

9.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

24:17

+4:13

6:33

10.

Tone Almås

IL Leik

25:06

+5:02

6:47

11.

Hilde Forbord

Malvik IL

26:03

+5:59

7:02

12.

Heidi Østli

Raumar Orientering

28:06

+8:02

7:35

13.

Gro Ellegaard

Vang OL

35:49

+15:45

9:40

DNS

Liv Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

17:52

+0:00

4:09

2.

Pål Kittilsen

Freidig

19:11

+1:19

4:27

3.

Jens Even Storhov

Freidig

21:36

+3:44

5:01

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

23:34

+5:42

5:28

5.

Tore Kolstad

Mo OK

24:08

+6:16

5:36

6.

Kjell Maroni

Byåsen IL

24:09

+6:17

5:36

7.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

24:15

+6:23

5:38

8.

Terje Melsom

Fossum IF

24:20

+6:28

5:39

9.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

24:31

+6:39

5:42

10.

Sturle Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

24:54

+7:02

5:47

11.

Jack Bjørnsen

Kristiansand OK

25:01

+7:09

5:49

12.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

25:27

+7:35

5:55

13.

Arild Heggeset

Freidig

27:11

+9:19

6:19

14.

Morten Engebretsen

Raumar Orientering

38:59

+21:07

9:03

DSQ

Lauri Lahtmäe

OK Kape

21:50

91

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnulf Villmo

Korgen IL

28:51

+0:00

6:42

2.

Roar Forbord

Malvik IL

30:00

+1:09

6:58

3.

Magnus Landstad

Freidig

33:35

+4:44

7:48

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

36:14

+7:23

8:25

5.

Robert Strøm

Wing OK

44:51

+16:00

10:25

DSQ

Bjørn Berger

Byåsen IL

25:46

121 50

DNS

Svein Endre Hove

Byåsen IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 april 2016, 10:54:15

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

252

Antall startet:

237