Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar Sprintkarusell løp 1 6. april 2016

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

25:08

Wilma Bekkemoen Torbjørnsson

Ullensaker OL

20:46

Alexander Sletten

Ullensaker OL

27:42

Philip Fossum Kristoffersen

Ullensaker OL

27:43

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

26:46

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

21:26

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

27:45

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

21:56

Julian Andreassen

Ullensaker OL

25:49

Marius Andreassen

Ullensaker OL

25:48

Klasse: Damer Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nanna Bergan

Frogner IL

25:21

+0:00

2.

Emilie Stenslet Hals

Ullensaker OL

31:04

+5:43

3.

Nora Sørberg

Frogner IL

33:58

+8:37

4.

Thea Flatås

Gjerdrum OL

35:20

+9:59

5.

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

38:08

+12:47

DSQ

Live Arntsen

Gjerdrum OL

43:37

109

Klasse: Herrer Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

13:30

+0:00

2.

Erik Sedin

Ullensaker OL

14:25

+0:55

3.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

21:00

+7:30

4.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

23:57

+10:27

5.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

26:09

+12:39

6.

Jan Sveen

Ullensaker OL

28:13

+14:43

7.

Morten Engebretsen

Gjerdrum OL

28:33

+15:03

8.

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

29:48

+16:18

9.

Sivert Sandvik

Frogner IL

30:01

+16:31

10.

Per Sørberg

Frogner IL

32:58

+19:28

11.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

36:54

+23:24

12.

Philip Fossum Kristoffersen

Ullensaker OL

37:23

+23:53

12.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

37:23

+23:53

14.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

42:42

+29:12

Klasse: Damer Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

22:48

+0:00

2.

Ingrid Eide Rapp

Gjerdrum OL

28:31

+5:43

3.

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

30:25

+7:37

4.

Ida Engen

Nes OL

34:20

+11:32

5.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

38:41

+15:53

6.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum OL

39:06

+16:18

7.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

43:33

+20:45

8.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

43:37

+20:49

9.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

44:03

+21:15

10.

Anne Arntsen

Gjerdrum OL

47:34

+24:46

Klasse: Herrer Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

19:31

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

22:22

+2:51

3.

Robin Larsson

Ullensaker OL

25:39

+6:08

4.

Knut Engen

Nes OL

26:10

+6:39

5.

Tor Strand

Eidsvoll OL

27:07

+7:36

6.

Øisten Fagerli Næss

Gjerdrum OL

28:24

+8:53

7.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

28:37

+9:06

8.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

30:49

+11:18

9.

Aslak Kinneberg

Gjerdrum OL

31:13

+11:42

10.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

31:17

+11:46

11.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

33:24

+13:53

12.

Anders Horvei

Frogner IL

50:51

+31:20

DSQ

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

34:05

103 114 104 115 117 118 119 116 108 121 109

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Bråten

Ullensaker OL

+0:00

1.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

+0:00

1.

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

+0:00

1.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 mai 2016, 21:45:48

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

57

Antall startet:

57