Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - 1 7. april 2016

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Baklid

Konnerud IL

14:32

+0:00

2.

Anders Amundsen

Konnerud IL

16:20

+1:48

3.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

25:21

+10:49

4.

Ingar Aarvik Hansen

Sturla, IF

41:32

+27:00

5.

Oskar Knutheim

Sturla, IF

41:33

+27:01

6.

Sivert Knutheim

Sturla, IF

41:46

+27:14

DSQ

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Eger

Kongsberg OL

17:29

+0:00

2.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

18:29

+1:00

3.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

18:32

+1:03

4.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

19:06

+1:37

5.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

19:48

+2:19

6.

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

19:56

+2:27

7.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

23:29

+6:00

8.

Malene Instanes

Sturla, IF

24:28

+6:59

9.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

25:26

+7:57

10.

Solveig Letmolie

Eiker OL

30:04

+12:35

11.

Tessa Verinder

Sturla, IF

35:10

+17:41

12.

Nora Haakstad Ellingsen

Konnerud IL

36:17

+18:48

13.

Mari Øverby

Kongsberg OL

36:47

+19:18

14.

Elin Heitmann

Konnerud IL

52:20

+34:51

15.

Eline Andersen

Konnerud IL

52:42

+35:13

DSQ

Anni Saarela

Konnerud IL

DNS

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

16:51

+0:00

2.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

18:46

+1:55

3.

Maiken Økern Hågård

Konnerud IL

19:17

+2:26

4.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

21:06

+4:15

5.

Ingrid Tronshaug

Stokke IL

21:24

+4:33

6.

Sirpa Lilja

Modum OL

22:01

+5:10

7.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

22:14

+5:23

8.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

22:17

+5:26

9.

Julia Petra Plaian

Asker Skiklubb

22:22

+5:31

10.

Kornelia Lønning Brurberg

Sturla, IF

23:06

+6:15

11.

Tove Heimdal

Konnerud IL

23:55

+7:04

12.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

24:44

+7:53

13.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

25:15

+8:24

14.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

25:22

+8:31

15.

Charlotte Skourup

Sturla, IF

25:42

+8:51

16.

Marita Lilja Grønhovd

Modum OL

25:48

+8:57

17.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

25:57

+9:06

18.

Linda Verde

Sturla, IF

26:02

+9:11

19.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

26:36

+9:45

20.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

26:46

+9:55

21.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

27:04

+10:13

22.

Merete Undeland

Sturla, IF

27:57

+11:06

23.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

28:30

+11:39

24.

Marianne Reusch

Heming Orientering

30:16

+13:25

25.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

34:06

+17:15

26.

Jane Rødder

Kongsberg OL

43:19

+26:28

27.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

43:26

+26:35

28.

Lise Hørtvedt

Kongsberg OL

44:48

+27:57

DNS

Linda Fredh

Måren OK

DNS

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

DNS

Nina Marie Undeland

Sturla, IF

DNS

Tanja Instanes

Sturla, IF

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

17:28

+0:00

2.

Sølve Drage

Kongsberg OL

17:47

+0:19

3.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

18:29

+1:01

4.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

18:42

+1:14

5.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

19:18

+1:50

6.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

20:10

+2:42

7.

Johan Eger

Kongsberg OL

20:52

+3:24

8.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

21:16

+3:48

9.

Henrik Reusch

Heming Orientering

21:22

+3:54

10.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

21:28

+4:00

11.

Kristian Østermann

Heming Orientering

21:34

+4:06

12.

Sigurd Smemo

Sturla, IF

23:43

+6:15

13.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

23:53

+6:25

14.

Kristoffer Hübschle

Sturla, IF

27:02

+9:34

15.

Olav Melheim

Sturla, IF

1:03:51

+46:23

DSQ

Vetle L. Norbom

Konnerud IL

36:05

111

DNS

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

DNS

Vetle Drage

Kongsberg OL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

15:02

+0:00

2.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

15:09

+0:07

3.

Mathias Gløersen

OL Tønsberg og omegn

16:41

+1:39

4.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

16:53

+1:51

5.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

17:02

+2:00

6.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

17:04

+2:02

7.

Kaspar Lilja

Modum OL

17:45

+2:43

8.

Lars Baklid

Konnerud IL

18:31

+3:29

9.

Nicolai Hübschle

Sturla, IF

18:35

+3:33

10.

Harald Thon

Sturla, IF

18:58

+3:56

11.

Stig Melling

Ringerike OL

19:22

+4:20

12.

André Jægtvik

Konnerud IL

19:39

+4:37

13.

Ole Myklemyr

Eiker OL

19:45

+4:43

14.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

20:22

+5:20

15.

Erik Saugerud

Konnerud IL

20:28

+5:26

16.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

20:36

+5:34

17.

Njål Svingheim

Konnerud IL

20:37

+5:35

18.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

21:08

+6:06

19.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

21:17

+6:15

20.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

21:27

+6:25

21.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

21:50

+6:48

22.

Atle Strøm

Hedrum OL

21:54

+6:52

23.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

22:21

+7:19

24.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

22:30

+7:28

25.

Helge Revhaug

Ringerike OL

22:47

+7:45

26.

Kjell Eiken

Norges Bank BIL

22:56

+7:54

27.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

22:58

+7:56

28.

Alf Pettersen

IL Tyrving

23:15

+8:13

29.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

23:27

+8:25

30.

Rune Sørensen

Sturla, IF

23:45

+8:43

31.

Arno Grønnhovd

Modum OL

24:15

+9:13

32.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

24:30

+9:28

33.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

24:58

+9:56

34.

Roar Tønnessen

Kongsberg OL

25:09

+10:07

35.

Jørn Idar Ellingsen

Konnerud IL

28:59

+13:57

36.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

30:27

+15:25

37.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

31:41

+16:39

38.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

32:27

+17:25

39.

Lasse Vråle

Sturla, IF

38:27

+23:25

DSQ

Audun Heimdal

Konnerud IL

13:40

108

DSQ

Håkon Lund

Kongsberg OL

16:33

108

DSQ

Christian Reusch

Heming Orientering

17:53

DSQ

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

18:56

108

DSQ

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

23:23

108

DSQ

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

26:10

108

DSQ

Henrik Drange Ruud

Røyken OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 april 2016, 20:44:14

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

120

Antall startet:

113