Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Finale 10. april 2016

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

24:12

+0:00

6:10

2.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

27:39

+3:27

7:03

3.

Johanne Rakner

NTNUI

28:14

+4:02

7:12

4.

Julie Arnesen

NTNUI

28:25

+4:13

7:14

5.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

28:38

+4:26

7:18

6.

Merill Mägi

OK Kape

29:08

+4:56

7:25

7.

Gry Granstedt

NTNUI

31:44

+7:32

8:05

8.

Karianne Hjortland

NTNUI

31:53

+7:41

8:08

DNS

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngve Skogstad

Frol IL

19:47

+0:00

4:22

2.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

20:31

+0:44

4:32

3.

Bjørn Lundanes

NTNUI

20:50

+1:03

4:36

4.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

21:08

+1:21

4:40

5.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

21:40

+1:53

4:47

6.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

22:25

+2:38

4:57

7.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

23:30

+3:43

5:11

8.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

24:23

+4:36

5:23

9.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

25:18

+5:31

5:35

10.

Håvard Krey Hansen

OK Silsand

25:38

+5:51

5:40

11.

Tim Uteng

OK Silsand

26:27

+6:40

5:51

12.

Odd-Ivan Lorentsen

OK Silsand

28:35

+8:48

6:19

13.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

28:55

+9:08

6:23

14.

Ola Keiserås

IL Leik

29:09

+9:22

6:26

15.

Sondre Kongsgård

NTNUI

29:15

+9:28

6:28

16.

Bruno Nazário

Kristiansand OK

31:32

+11:45

6:58

17.

Svein Harald Hansen

OK Silsand

35:07

+15:20

7:46

DSQ

Isak Bergset

NTNUI

18:37

61 69 70 64 67 76 69 131 71 72 65 121 7...

DNS

Ruben Olsen

OK Silsand

DNS

Paul Sirum

Frol IL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Asheim Birkeland

Halden SK

25:01

+0:00

6:22

2.

Kaja Bråten Løvald

Asker Skiklubb

26:48

+1:47

6:50

3.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

26:52

+1:51

6:51

4.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

28:53

+3:52

7:22

5.

Silje Arntzen

NTNUI

29:21

+4:20

7:29

6.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

31:49

+6:48

8:06

7.

Camilla Kalenius

Mo OK

32:20

+7:19

8:14

8.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

32:40

+7:39

8:20

9.

Andrine Viken

Byåsen IL

34:19

+9:18

8:45

10.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

34:38

+9:37

8:50

11.

Idun Bækken

Os IL

34:39

+9:38

8:50

12.

Synne Fossøy

NTNUI

34:43

+9:42

8:51

DSQ

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

24:09

70 76 69 131 122 71 72 65 121 76 123 126 12...

DSQ

Oda Furuholmen

Bodø og Omegn IF Orientering

32:23

128

DNS

Emma Arnesen

Byåsen IL

DNS

Ingvild Wang

Lillomarka OL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

20:06

+0:00

4:26

2.

Oscar Lyngen

Frol IL

23:13

+3:07

5:08

3.

Martin Borge Heir

Fossum IF

23:19

+3:13

5:09

4.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

24:25

+4:19

5:24

5.

Mathias Vindal

Freidig

24:40

+4:34

5:27

6.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

24:44

+4:38

5:28

7.

Espen Samuelsen Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

25:13

+5:07

5:34

8.

Vegard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

26:35

+6:29

5:52

9.

Thomas Kort

Nord-Østerdal OK

26:45

+6:39

5:55

10.

Nils Ola Kvam

Freidig

28:02

+7:56

6:12

11.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

28:16

+8:10

6:15

12.

Adrian Opheim

Freidig

29:14

+9:08

6:28

13.

John Runde

Kristiansand OK

30:17

+10:11

6:41

14.

Håkon Grande

Verdal OK

32:53

+12:47

7:16

15.

Henrik Upsal

NTNUI

56:10

+36:04

12:25

DSQ

Kjetil Mølnvik

Freidig

20:14

124 123 126 125

DSQ

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

24:03

126

DSQ

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

25:58

69

DSQ

Einar Ekeland

Oddersjaa SSK

39:29

67

DNS

Ole Kostøl

Kristiansand OK

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Bækken

Os IL

27:58

+0:00

7:08

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

28:25

+0:27

7:14

3.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

28:39

+0:41

7:18

4.

Eli Kolstad

Mo OK

29:48

+1:50

7:36

5.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

31:40

+3:42

8:04

6.

Maren Viken

Byåsen IL

35:33

+7:35

9:04

7.

Ane Malene Kolstad

Freidig

36:21

+8:23

9:16

DSQ

Thea Land

Konnerud IL

27:22

69 131 122 71 72 65 123 126 125

DSQ

Anniken Ranvik

Konnerud IL

31:12

128

DSQ

Anna Renolen

Wing OK

39:29

128

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Runde

Kristiansand OK

25:33

+0:00

5:39

2.

Jostein Svaland Dale

OL Vallset/Stange

26:25

+0:52

5:50

3.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

27:00

+1:27

5:58

4.

Are Lodgaard

Byåsen IL

27:07

+1:34

5:59

5.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

27:18

+1:45

6:02

6.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

27:45

+2:12

6:08

7.

Jonas Grønli

Freidig

30:02

+4:29

6:38

8.

Elias Bergset

IL Veten

30:28

+4:55

6:44

9.

Jostein Rø

Freidig

31:34

+6:01

6:59

10.

Mikkel Holt

Freidig

31:44

+6:11

7:01

11.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

32:41

+7:08

7:13

12.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

33:15

+7:42

7:21

13.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

35:11

+9:38

7:47

14.

Vemund Mølnvik

Freidig

37:09

+11:36

8:13

15.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

38:10

+12:37

8:26

16.

Petter Andreas Lona

Wing OK

41:04

+15:31

9:05

17.

Mats Lindaas

Elverum OK

42:06

+16:33

9:18

18.

Kasper Ramlo

Os IL

44:05

+18:32

9:45

19.

William P Walseth

Malvik IL

48:36

+23:03

10:45

DSQ

Matias Nissen

Freidig

26:31

125

DSQ

Kristian Pytten

Kristiansand OK

26:57

126

DSQ

Håkon Holstad

Freidig

40:38

76

DNS

Alexander Repstad Storemyr

IL Hauken

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

DNS

August Maske

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

27:03

+0:00

6:54

2.

Marit Haavardsholm

Sandnes IL (Rogaland)

29:28

+2:25

7:31

3.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

30:02

+2:59

7:39

4.

Tone Almås

IL Leik

31:21

+4:18

7:59

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

33:01

+5:58

8:25

6.

Doris Stien Kaspersen

Mo OK

33:35

+6:32

8:34

7.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

33:49

+6:46

8:37

8.

Liv Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

37:02

+9:59

9:26

9.

Heidi Østli

Raumar Orientering

37:08

+10:05

9:28

DSQ

Turid Arnesen

Byåsen IL

28:02

69 123 126 125

DSQ

Maj Lisbet Rønning

Freidig

40:15

128

DNS

Gro Ellegaard

Vang OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lauri Lahtmäe

OK Kape

24:45

+0:00

5:28

2.

Jens Even Storhov

Freidig

26:29

+1:44

5:51

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

29:17

+4:32

6:28

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

30:39

+5:54

6:46

5.

Sturle Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

31:01

+6:16

6:51

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

32:47

+8:02

7:15

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

34:37

+9:52

7:39

8.

Arild Heggeset

Freidig

36:05

+11:20

7:58

9.

Tore Kolstad

Mo OK

37:13

+12:28

8:14

10.

Øystein Melby

Vang OL

44:15

+19:30

9:47

DSQ

Pål Kittilsen

Freidig

17:53

67 69 131 71 72 65 121 76 126 125 123 124 12...

DSQ

Kjell Maroni

Byåsen IL

31:55

131

DSQ

Stig Wiest

Vang OL

46:32

69

DNS

Jack Bjørnsen

Kristiansand OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

34:37

+0:00

7:39

2.

Arnulf Villmo

Korgen IL

37:49

+3:12

8:21

3.

Magnus Landstad

Freidig

42:17

+7:40

9:21

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

43:58

+9:21

9:43

5.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

47:15

+12:38

10:27

6.

Robert Strøm

Wing OK

49:16

+14:39

10:53

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

41:04

67 126 123 124 125

DNS

Svein Endre Hove

Byåsen IL

Klasse: Jaktstart Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Kvaal Østerbø

IFK Lidingö SOK

18:55

+0:00

4:11

2.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

19:04

+0:09

4:13

3.

Tim Robertson

Fossum IF

19:33

+0:38

4:19

4.

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

20:20

+1:25

4:29

5.

Tue Lassen

OK Pan Århus

20:40

+1:45

4:34

6.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

20:42

+1:47

4:34

7.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

20:53

+1:58

4:37

8.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

20:57

+2:02

4:38

9.

Chris Smithard

Deeside

21:43

+2:48

4:48

10.

Per Melander Often

NTNUI

22:26

+3:31

4:57

11.

Terje Maroni

Byåsen IL

22:51

+3:56

5:03

12.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

23:05

+4:10

5:06

13.

Eivind Høydal

NTNUI

23:09

+4:14

5:07

14.

Oskar Spets Storhov

Freidig

23:11

+4:16

5:07

15.

Oskar Størmer

Fossum IF

23:15

+4:20

5:08

16.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

23:27

+4:32

5:11

17.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

23:50

+4:55

5:16

18.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

23:55

+5:00

5:17

19.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

24:09

+5:14

5:20

20.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

24:12

+5:17

5:21

21.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

24:35

+5:40

5:26

22.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

24:37

+5:42

5:26

22.

Tomas Eidsmo

Freidig

24:37

+5:42

5:26

24.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

25:43

+6:48

5:41

25.

Sebastian Daland

Kristiansand OK

25:57

+7:02

5:44

26.

Øystein Haug

Frol IL

26:33

+7:38

5:52

27.

Marius Pytten

Kristiansand OK

27:04

+8:09

5:59

28.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

27:07

+8:12

5:59

29.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Fossum IF

27:10

+8:15

6:00

30.

Erling Hjermstad

Fossum IF

27:18

+8:23

6:02

31.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

27:46

+8:51

6:08

32.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

27:56

+9:01

6:10

33.

Even-Johan Kaspersen

Mo OK

28:33

+9:38

6:18

34.

Anders Haugskott

OL Trollelg

28:56

+10:01

6:24

35.

Simen Spets Storhov

Freidig

29:08

+10:13

6:26

36.

Vegard Kittilsen

Freidig

30:08

+11:13

6:40

37.

Olivier Meyer

OLG Murten

30:13

+11:18

6:41

38.

Eirik Aal

NTNUI

30:23

+11:28

6:43

39.

Lok Hin Ma

Varegg Fleridrett

33:04

+14:09

7:18

DSQ

Håvard Eidsmo

Freidig

21:53

69

DSQ

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

22:45

126

DSQ

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

24:55

64 67 76 69 131 71 72 65 121 76 123 126 12...

DSQ

Einar Melsom

Fossum IF

25:45

69

DSQ

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

26:16

126

DSQ

Mats Eidsmo

Freidig

27:09

124 126

DSQ

Mathias Hermstad

Freidig

27:36

121

DSQ

Even Lindaas

Vang OL

30:36

126 123 124 125

DNS

Sindre Johannessen

Freidig

DNS

Vegard Ruttenborg

NTNUI

DNS

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

Klasse: Jaktstart Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Alm

Dansk Orienterings-Forbund

19:21

+0:00

4:56

2.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Bækkelagets SK

21:35

+2:14

5:30

3.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

23:00

+3:39

5:52

4.

Kristine Fjellanger

NTNUI

23:15

+3:54

5:55

5.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

23:42

+4:21

6:02

6.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

24:15

+4:54

6:11

7.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

24:56

+5:35

6:21

8.

Julie Størmer

NTNUI

26:14

+6:53

6:41

9.

Arntraut Götsch

IL BUL-Tromsø

26:16

+6:55

6:42

10.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

26:28

+7:07

6:45

11.

Jenny Baklid

Konnerud IL

26:37

+7:16

6:47

12.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

27:04

+7:43

6:54

13.

Malin Sandstad

Freidig

27:11

+7:50

6:56

14.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

27:25

+8:04

6:59

15.

Mai Elin Watson

NTNUI

28:18

+8:57

7:13

16.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

28:36

+9:15

7:17

17.

Marie Line Furland

Sandnes IL (Rogaland)

28:41

+9:20

7:19

18.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

28:47

+9:26

7:20

19.

Vera Melkild

Freidig

28:48

+9:27

7:20

20.

Tonje Vassend

Fossum IF

28:50

+9:29

7:21

21.

Dina Reitan

Freidig

29:10

+9:49

7:26

22.

Åshild Kolstad

Freidig

29:14

+9:53

7:27

23.

Marthe Svihus

Sandnes IL (Rogaland)

29:29

+10:08

7:31

24.

Julie Hjortland

Larvik OK

30:06

+10:45

7:40

25.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

31:37

+12:16

8:03

26.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

31:53

+12:32

8:08

27.

Aurora Fossøy

NTNUI

32:00

+12:39

8:09

28.

Martha Kalvig Skogan

Bodø og Omegn IF Orientering

32:35

+13:14

8:18

29.

Heidi Therese Wiest

Vang OL

32:43

+13:22

8:20

30.

Helene Omdal

NTNUI

33:06

+13:45

8:26

31.

Torunn Spets Storhov

Freidig

33:17

+13:56

8:29

32.

Maren Grande

Frol IL

34:13

+14:52

8:43

33.

Frida Haugskott

OL Trollelg

35:37

+16:16

9:05

34.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

36:06

+16:45

9:12

35.

Vilde Lereim Storli

Freidig

36:10

+16:49

9:13

36.

Ingrid Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

36:13

+16:52

9:14

37.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

36:50

+17:29

9:23

38.

Camilla Öhman

NTNUI

37:01

+17:40

9:26

39.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

37:07

+17:46

9:28

40.

Rine Hanssen

Byåsen IL

37:13

+17:52

9:29

41.

Isa Heggedal

Konnerud IL

37:38

+18:17

9:36

DSQ

Hannah Malmei

Sandnes IL (Rogaland)

25:57

121

DSQ

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

30:45

126 129

DSQ

Maiki Jäädmaa

OK Võru

32:39

69

DSQ

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

38:44

123 126 125

DSQ

Kristine Ausen

NTNUI

39:24

126 123 129 125

DNS

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

DNS

Karen Oline Kolstad

Freidig

DNS

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

DNS

Sara Profors

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 april 2016, 11:14:02

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

236

Antall startet:

215