Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM natt 13. april 2016

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Nordberg

Nydalens SK

52:17

+0:00

2.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

52:52

+0:35

3.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

52:57

+0:40

4.

Matthew Speake

Lillomarka OL

53:19

+1:02

5.

Tim Robertson

Fossum IF

53:49

+1:32

6.

Sindre Sandven

Fossum IF

54:09

+1:52

7.

Christian Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

54:35

+2:18

8.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

54:52

+2:35

9.

Johan Svedberg

Heming Orientering

56:54

+4:37

10.

Jarl Magnus Berge

Søgne og Songdalen OK

1:02:24

+10:07

11.

Esten Koren

Nydalens SK

1:02:35

+10:18

12.

Trond Kortner

Østmarka OK

1:02:49

+10:32

13.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:03:23

+11:06

14.

Knut Harald Hylleseth

Sentrum OK

1:07:13

+14:56

15.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

1:07:21

+15:04

16.

Markus Glad

Nydalens SK

1:07:25

+15:08

17.

Øystein Holo

Fossum IF

1:07:55

+15:38

18.

Harald Bakke

Fossum IF

1:08:01

+15:44

19.

Håkon Heggedal

Nydalens SK

1:08:12

+15:55

20.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

1:12:33

+20:16

21.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

1:16:51

+24:34

22.

Niklas Norman

Heming Orientering

1:17:12

+24:55

23.

Sören Jonsson

Nydalens SK

1:17:34

+25:17

24.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:22:03

+29:46

25.

Torstein Hole

Nydalens SK

1:27:53

+35:36

DSQ

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

1:08:18

170 171

DSQ

Terje Melsom

Fossum IF

1:46:37

157

Brutt

Håvard Haga

Nydalens SK

40:43

158 160 163 161 162 165 166 169 170 171 173 164

Brutt

Christian Jomaas

Fossum IF

58:37

160 177 154 155 156 157 172 151 152 163 169 170 17...

Brutt

Arild Andresen

Fossum IF

1:01:16

160 177 154 155 156 157 172 151 152 163

Brutt

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

1:04:26

161 162 165 166 169 170 171 173

Brutt

Erik Thorson

Turun Metsänkävijät

DNS

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

DNS

Anders Tiltnes

IL Tyrving

DNS

Magnus Nordbrøden

Halden SK

DNS

Harald Astrup Arnesen

Heming Orientering

DNS

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

DNS

Oskar Jensen

Nydalens SK

DNS

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

52:47

+0:00

2.

Einar Melsom

Fossum IF

53:04

+0:17

3.

Riccardo Scalet

Lillomarka OL

53:25

+0:38

4.

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

53:37

+0:50

5.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Fossum IF

54:04

+1:17

6.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

54:07

+1:20

7.

Elias Jonsson

Nydalens SK

54:22

+1:35

8.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

54:24

+1:37

9.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

55:14

+2:27

10.

Erling Hjermstad

Fossum IF

57:31

+4:44

11.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

1:03:34

+10:47

12.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

1:06:35

+13:48

13.

Lukas Liland

Nydalens SK

1:07:15

+14:28

14.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:07:31

+14:44

15.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

1:07:40

+14:53

16.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

1:09:10

+16:23

17.

Bjørn André Aaslund

Fet OL

1:20:15

+27:28

18.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

1:20:25

+27:38

Startet sent

19.

Tarjei Holo

Fossum IF

1:26:39

+33:52

20.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:45:32

+52:45

Brutt

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

46:49

172 151 152 163 161 162 165 166 169 170 171 173 16...

Brutt

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

57:55

160 177 154 155 156 157 172 151 152 163

DNS

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

DNS

Sam Lunøe

Nydalens SK

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

41:23

+0:00

2.

Malin Sørensen

Nydalens SK

41:47

+0:24

3.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

58:29

+17:06

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

42:06

+0:00

2.

Synne Strand

Asker Skiklubb

42:12

+0:06

3.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

44:14

+2:08

4.

Kristin Brekke

Lillomarka OL

47:54

+5:48

5.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

53:16

+11:10

6.

Julie Bakke

Fossum IF

1:14:15

+32:09

DSQ

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

58:30

157

DNS

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

35:29

+0:00

2.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

41:26

+5:57

3.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

41:51

+6:22

4.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

48:46

+13:17

5.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

51:50

+16:21

6.

Isak Jonsson

Nydalens SK

53:16

+17:47

7.

Peter Gisholt

Fossum IF

55:47

+20:18

8.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

1:04:11

+28:42

DNS

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

Klasse: Åpen A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Hæstad

Fossum IF

50:04

+0:00

2.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

52:11

+2:07

3.

Ivar Mølnvik

Fossum IF

52:32

+2:28

4.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

54:19

+4:15

5.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

57:12

+7:08

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:37

+7:33

7.

Donatas Kontautas

OK Moss

59:37

+9:33

8.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:00:31

+10:27

9.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:02:05

+12:01

DNS

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

DNS

Einar Lunøe

Nydalens SK

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Holo

Fossum IF

39:39

+0:00

2.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

48:10

+8:31

Brutt

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

1:25

157 151 163 169 166 170 171 173 164 176

Brutt

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

21:20

163 169 166 170 171 173 164 176

Klasse: Åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

43:55

+0:00

2.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:05:09

+21:14

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Myhre

Fossum IF

43:14

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

44:02

+0:48

3.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

47:34

+4:20

4.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

48:26

+5:12

5.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:04:50

+21:36

DNS

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 mai 2016, 15:53:51

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

108

Antall startet:

92