Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - løp 2 14. april 2016

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

15:46

+0:00

2.

Mathias Drage

Kongsberg OL

16:03

+0:17

3.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

16:32

+0:46

4.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

17:44

+1:58

5.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

18:10

+2:24

6.

Håkon Lund

Kongsberg OL

18:11

+2:25

7.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

18:32

+2:46

8.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

19:25

+3:39

9.

Mathias Gløersen

OL Tønsberg og omegn

19:28

+3:42

10.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

19:37

+3:51

11.

Kaspar Lilja

Modum OL

20:35

+4:49

12.

Erik Saugerud

Konnerud IL

20:37

+4:51

13.

Eirik H. Johannessen

Røyken OL

21:08

+5:22

14.

Lars Baklid

Konnerud IL

21:19

+5:33

15.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

21:28

+5:42

16.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

22:06

+6:20

17.

Harald Thon

Sturla, IF

22:07

+6:21

18.

Trond Lund

IL Tyrving

22:40

+6:54

19.

Erik Råberg

OK Tyr

23:14

+7:28

20.

Ola Perman

OK Tyr

23:37

+7:51

21.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

23:44

+7:58

175

22.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

24:12

+8:26

23.

Morten Tangen

Måren OK

24:13

+8:27

24.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

24:34

+8:48

25.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

24:55

+9:09

26.

Atle Strøm

Hedrum OL

26:03

+10:17

27.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

26:06

+10:20

28.

Bjorn Baklid

Konnerud IL

26:28

+10:42

29.

Rune Sørensen

Sturla, IF

27:11

+11:25

175

30.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

27:52

+12:06

31.

Espen Melheim

Sturla, IF

28:11

+12:25

32.

Jan Egil Haugland

Røyken OL

28:28

+12:42

33.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

29:03

+13:17

33.

Jørn Idar Ellingsen

Konnerud IL

29:03

+13:17

35.

Ukjent

Røyken OL

29:44

+13:58

36.

Kjell Eiken

Norges Bank BIL

29:51

+14:05

175

37.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

30:02

+14:16

38.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

31:45

+15:59

39.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

32:07

+16:21

100

40.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

35:43

+19:57

41.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

36:34

+20:48

42.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

36:59

+21:13

43.

Torbjørn Bogen

Sturla, IF

39:51

+24:05

44.

Lasse Vråle

Sturla, IF

49:11

+33:25

DSQ

Eivind Heiebråten

Røyken OL

30:33

71

DSQ

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

36:50

73

DSQ

André Jægtvik

Konnerud IL

DNS

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

DNS

Njål Svingheim

Konnerud IL

DNS

Oskar Størmer

Fossum IF

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

20:38

+0:00

2.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

20:58

+0:20

3.

Maiken Økern Hågård

Konnerud IL

21:45

+1:07

100

4.

Maria Brodin

Fossum IF

22:33

+1:55

5.

Kornelia Lønning Brurberg

Sturla, IF

25:10

+4:32

6.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

25:23

+4:45

7.

Isa Heggedal

Konnerud IL

25:26

+4:48

8.

Eline Drage

Kongsberg OL

25:49

+5:11

9.

Ingrid Tronshaug

Stokke IL

26:06

+5:28

10.

Kristin Sørensen

Sturla, IF

27:22

+6:44

100

11.

Sirpa Lilja

Modum OL

27:39

+7:01

12.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

28:46

+8:08

100

13.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

28:55

+8:17

14.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

29:36

+8:58

175

15.

Charlotte Skourup

Sturla, IF

31:12

+10:34

16.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

31:18

+10:40

17.

Tanja Instanes

Sturla, IF

31:34

+10:56

18.

Marita Lilja Grønhovd

Modum OL

31:44

+11:06

19.

Tove Heimdal

Konnerud IL

31:45

+11:07

20.

Tone Skram

Røyken OL

31:55

+11:17

21.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

34:13

+13:35

22.

Mette Spangberg

Konnerud IL

34:25

+13:47

175

23.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

34:59

+14:21

24.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

35:38

+15:00

25.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

36:16

+15:38

26.

Anne Moian Nydal

Asker Skiklubb

41:41

+21:03

27.

Cathrine Løyning

Fossum IF

48:47

+28:09

28.

Merete Undeland

Sturla, IF

50:45

+30:07

29.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

51:01

+30:23

30.

Jane Rødder

Kongsberg OL

1:02:19

+41:41

DSQ

Solveig Sletner

Røyken OL

28:12

74

DNS

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

13:31

+0:00

2.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

15:57

+2:26

175

3.

Sølve Drage

Kongsberg OL

16:07

+2:36

4.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

18:14

+4:43

5.

Håkon Haugland

Røyken OL

22:18

+8:47

6.

Sigurd Smemo

Sturla, IF

22:24

+8:53

7.

Jon Argie Gabrillo

Røyken OL

25:25

+11:54

8.

Daniel Nystuen

Røyken OL

27:13

+13:42

9.

Oscar Melheim

Sturla, IF

28:44

+15:13

10.

Olav Melheim

Sturla, IF

31:04

+17:33

11.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

36:42

+23:11

12.

Ola Kjølstad

Røyken OL

37:35

+24:04

13.

Noah Rølles Issowitsch

Røyken OL

37:37

+24:06

14.

Stephan Pedersen

Røyken OL

37:40

+24:09

DSQ

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

43:38

64

DNS

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Eger

Kongsberg OL

15:18

+0:00

2.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

15:40

+0:22

3.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

16:46

+1:28

4.

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

18:07

+2:49

5.

Christine Hoen

Eiker OL

19:50

+4:32

6.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

21:09

+5:51

7.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

22:33

+7:15

8.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

23:53

+8:35

9.

Marie Kvarme

Røyken OL

24:27

+9:09

10.

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken OL

24:28

+9:10

11.

Malene Instanes

Sturla, IF

24:41

+9:23

12.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

25:35

+10:17

13.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

26:48

+11:30

14.

Solveig Letmolie

Eiker OL

27:15

+11:57

15.

Anni Saarela

Konnerud IL

27:19

+12:01

16.

Nora Haakstad Ellingsen

Konnerud IL

30:38

+15:20

17.

Silje Carlsen

Røyken OL

35:17

+19:59

18.

Magdalen Havnen

Røyken OL

39:33

+24:15

100

19.

Tessa Verinder

Sturla, IF

39:42

+24:24

20.

Celine Sanne

Røyken OL

43:54

+28:36

DNS

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

DNS

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

DNS

Elin Heitmann

Konnerud IL

DNS

Ingrid Bogen Arenth

Sturla, IF

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eira Harbo-Haase

Røyken OL

17:39

Herman Haakstad Ellingsen

Konnerud IL

23:46

Mats Johnsen

Røyken OL

13:33

Jonas Sanne

Røyken OL

13:34

Marthe Graff-Wiik

Røyken OL

15:32

Jostein Lian

Røyken OL

17:25

Kristin Lian

Røyken OL

19:49

Alfred Berglund Sande

Røyken OL

16:14

Kristian Juva

Røyken OL

30:08

Mathias Hernes

Røyken OL

30:28

Maria Stendal Kaupand

Røyken OL

28:09

Oskar Baklid

Konnerud IL

14:08

Aurora Ness Gundersveen

Røyken OL

23:22

175

Hevik Sandvold Hermansen

Røyken OL

27:11

175

Felix Mortvedt

Røyken OL

14:40

Andrea Opsahl

Røyken OL

13:20

Bendik Borgen Rasmussen

Røyken OL

28:48

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

28:50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 april 2016, 16:39:55

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

140

Antall startet:

131