Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bjugn 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet sprint 16. april 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

27:02

+0:00

2.

Karita Møller

Steinkjer OK

28:28

+1:26

3.

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

37:08

+10:06

DSQ

Eirik Skurdal

Melhus IL

31:50

108 109 135 82 85 111 84 101 116 132 133 104 11...

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

21:49

+0:00

2.

Tora Kittilsen

Freidig

28:41

+6:52

3.

Ingvild Torgersen Jakobsen

Molde og Omegn IF

30:31

+8:42

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

37:09

+15:20

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

21:45

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

26:01

+4:16

3.

Trude Markhus

Verdal OK

28:37

+6:52

4.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

32:34

+10:49

DSQ

Mari Eidsmo

Freidig

35:02

133

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Walseth

Malvik IL

41:37

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dina Reitan

Freidig

18:09

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

18:17

+0:08

3.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

18:18

+0:09

4.

Ane Marte Vatn

Frol IL

21:58

+3:49

5.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

22:07

+3:58

6.

Ragne Munkeby

Frol IL

24:57

+6:48

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

16:25

+0:00

2.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

20:58

+4:33

DSQ

Grete Kristiansen

Steinkjer OK

35:14

96 134 135 100 106 107

DNS

Lina Kvitvang Benan

Steinkjer OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

17:52

+0:00

2.

Kari Ulseth

Freidig

19:25

+1:33

3.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

20:29

+2:37

4.

Tone Almås

IL Leik

20:53

+3:01

5.

Gøril Eide

Byåsen IL

21:39

+3:47

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

26:23

+8:31

7.

Liv Tennes

Wing OK

26:49

+8:57

8.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

31:16

+13:24

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Jensen

Frol IL

20:10

+0:00

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

20:39

+0:29

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

23:02

+2:52

4.

Gunhild Bredesen

Verdal OK

23:04

+2:54

5.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

30:01

+9:51

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

35:09

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

17:35

+0:00

2.

Sigurd Vatn

Frol IL

25:25

+7:50

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

19:22

+0:00

2.

Håkon Høyem Olsen

Freidig

20:12

+0:50

3.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

20:21

+0:59

4.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

21:35

+2:13

5.

Einar Eide

Byåsen IL

22:46

+3:24

6.

Petter Andreas Lona

Wing OK

24:11

+4:49

7.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

24:42

+5:20

8.

Fredrik Møller

Steinkjer OK

24:47

+5:25

9.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

27:19

+7:57

10.

Henrik Braathen

Wing OK

27:37

+8:15

11.

Erlend Aune

Byåsen IL

33:24

+14:02

12.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

34:46

+15:24

13.

Gabriel Callanan

Wing OK

36:21

+16:59

14.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

36:30

+17:08

15.

William P Walseth

Malvik IL

37:01

+17:39

16.

Edvin Skauby grønning

Selbu OK

54:01

+34:39

DSQ

Oskar Tangvold

Freidig

37:27

112

DNS

August Maske

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

31:28

+0:00

2.

Oskar Storler

Melhus IL

31:57

+0:29

3.

Espen Karlsen

Melhus IL

33:26

+1:58

4.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

33:48

+2:20

5.

Andreas Aagensen

Melhus IL

39:28

+8:00

6.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

41:26

+9:58

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

13:35

+0:00

2.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

15:14

+1:39

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

15:28

+1:53

4.

Mats Eidsmo

Freidig

15:36

+2:01

5.

Lars Sandstad

Freidig

16:17

+2:42

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

16:20

+2:45

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

16:27

+2:52

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

16:41

+3:06

9.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

16:57

+3:22

10.

Jonas Grønli

Freidig

17:07

+3:32

11.

Hallvard Dahle

Wing OK

17:59

+4:24

12.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

18:14

+4:39

13.

Jonas Vindal

Wing OK

20:48

+7:13

14.

Matias Nissen

Freidig

21:14

+7:39

15.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

22:13

+8:38

16.

Marius Møller

Steinkjer OK

22:47

+9:12

17.

Håkon Holstad

Freidig

24:11

+10:36

18.

Martin Selmer

Freidig

26:20

+12:45

19.

Erik Hagen Berg

Wing OK

28:29

+14:54

20.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

28:42

+15:07

DNS

Are Lodgaard

Byåsen IL

DNS

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

Klasse: D 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

19:25

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig

19:51

+0:26

3.

Malin Sandstad

Freidig

20:41

+1:16

4.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

22:52

+3:27

5.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

23:42

+4:17

6.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

27:07

+7:42

7.

Mai Elin Watson

NTNUI

29:46

+10:21

8.

Guro Emma Rødsjø

Bjugn IL

58:36

+39:11

Klasse: H 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

15:26

+0:00

2.

Simen Aamodt

NTNUI

15:45

+0:19

3.

Per Melander Often

NTNUI

16:14

+0:48

4.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:39

+1:13

5.

Dag Lofthus

NTNUI

16:46

+1:20

6.

Johan Ivarsson

Freidig

17:29

+2:03

7.

Jan Schmid

OL Trollelg

17:36

+2:10

8.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

17:40

+2:14

9.

Pål Kittilsen

Freidig

17:58

+2:32

10.

Sindre Nordhagen

NTNUI

18:03

+2:37

11.

Oscar Lyngen

Frol IL

18:47

+3:21

12.

Bjørnar Lynum

Freidig

19:13

+3:47

13.

Anders Haugskott

OL Trollelg

19:29

+4:03

14.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

19:35

+4:09

15.

Jens Even Storhov

Freidig

19:49

+4:23

16.

Mathias Vindal

Freidig

19:51

+4:25

17.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

20:09

+4:43

18.

Tommy Schmid

OL Trollelg

20:28

+5:02

19.

Ola Keiserås

IL Leik

20:49

+5:23

20.

Vegard Grønli

Freidig

21:18

+5:52

21.

Svein Terje Kolstad

Freidig

21:47

+6:21

22.

Alex Pedersen

OL Trollelg

25:14

+9:48

23.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

28:13

+12:47

DSQ

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

22:01

93 94

Startet

Kjetil Mølnvik

Freidig

DNS

Gunnar A Fiskum

NTNUI

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Vatn

Frol IL

18:26

+0:00

2.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

19:11

+0:45

3.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

21:20

+2:54

4.

Arild H Clausen

Freidig

21:28

+3:02

5.

Eivind Lona

Wing OK

22:17

+3:51

6.

Harald Storrønning

Byåsen IL

23:19

+4:53

7.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

24:11

+5:45

8.

Jan Hage

IL Leik

24:58

+6:32

9.

Harald Grønning

OL Trollelg

26:14

+7:48

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

16:10

+0:00

2.

Reidar Selmer

Freidig

16:15

+0:05

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

16:30

+0:20

4.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

17:42

+1:32

5.

Vidar Skjerve

Verdal OK

20:10

+4:00

6.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

27:28

+11:18

DSQ

Stein Markhus

Verdal OK

17:51

133

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

26:45

+0:00

2.

Jacob Hygen

Freidig

27:51

+1:06

3.

Bjørn Jakobsen

Molde og Omegn IF

53:58

+27:13

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Byåsen IL

23:47

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig

25:04

+1:17

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

27:29

+3:42

4.

Rolf Karset

Steinkjer OK

28:11

+4:24

5.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

28:52

+5:05

6.

Robert Strøm

Wing OK

36:15

+12:28


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 april 2016, 14:36:45

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

145

Antall startet:

140