Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bjugn Mellom 2016 Jaktstart 16. april 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Grønli

Freidig

25:00

+0:00

DNS

Karita Møller

Steinkjer OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Una Kittilsen

Freidig

34:52

+0:00

2.

Tora Kittilsen

Freidig

37:28

+2:36

3.

Maria Strømdal Wik

Freidig

45:15

+10:23

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Tannvik Skei

Freidig

26:51

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

29:04

+2:13

3.

Mari Eidsmo

Freidig

41:48

+14:57

4.

Trude Markhus

Verdal OK

45:02

+18:11

DNS

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Walseth

Malvik IL

36:30

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dina Reitan

Freidig

24:50

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

26:29

+1:39

3.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

27:44

+2:54

4.

Ragne Munkeby

Frol IL

31:36

+6:46

5.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

38:06

+13:16

6.

Ane Marte Vatn

Frol IL

40:06

+15:16

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

24:11

+0:00

2.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

35:40

+11:29

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

43:07

+18:56

4.

Grete Kristiansen

Steinkjer OK

1:03:25

+39:14

DNS

Lina Kvitvang Benan

Steinkjer OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

27:49

+0:00

2.

Kari Ulseth

Freidig

33:10

+5:21

3.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

36:34

+8:45

4.

Heidi Arnesen

Freidig

37:43

+9:54

5.

Gøril Eide

Byåsen IL

37:54

+10:05

6.

Tone Almås

IL Leik

40:52

+13:03

7.

Mai Iren Almås

IL Leik

59:56

+32:07

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Jensen

Frol IL

29:58

+0:00

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

34:09

+4:11

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

36:51

+6:53

4.

Gunhild Bredesen

Verdal OK

37:39

+7:41

5.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

1:29:00

+59:02

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

38:17

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

19:16

+0:00

2.

Sigurd Vatn

Frol IL

40:12

+20:56

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

25:12

+0:00

2.

Vemund Mølnvik

Freidig

25:37

+0:25

3.

Einar Eide

Byåsen IL

30:29

+5:17

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

34:58

+9:46

5.

Fredrik Møller

Steinkjer OK

35:06

+9:54

6.

Håkon Høyem Olsen

Freidig

36:01

+10:49

7.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

36:40

+11:28

8.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

42:46

+17:34

9.

Henrik Braathen

Wing OK

43:03

+17:51

10.

Erlend Aune

Byåsen IL

44:55

+19:43

11.

William P Walseth

Malvik IL

52:40

+27:28

12.

Oskar Tangvold

Freidig

53:07

+27:55

13.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

53:10

+27:58

DSQ

Hallvar Hallan

OK Skøynar

30:05

58

DSQ

Gabriel Callanan

Wing OK

1:08:56

58 71

DNS

August Maske

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

32:53

+0:00

2.

Oskar Storler

Melhus IL

33:13

+0:20

3.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

46:44

+13:51

44 56 57 58 71 72 61 48

4.

Edvin Skauby grønning

Selbu OK

48:08

+15:15

5.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

49:04

+16:11

6.

Eirik Skurdal

Melhus IL

49:19

+16:26

118 119 126 125 124 123 122 121 118

7.

Andreas Aagensen

Melhus IL

49:22

+16:29

8.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

49:32

+16:39

44 56 57 58 71 72 61 48

9.

Espen Karlsen

Melhus IL

50:42

+17:49

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

21:01

+0:00

2.

Mats Eidsmo

Freidig

23:14

+2:13

3.

Lars Sandstad

Freidig

24:14

+3:13

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

24:20

+3:19

5.

Simen Spets Storhov

Freidig

25:07

+4:06

6.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

25:41

+4:40

7.

Matias Nissen

Freidig

27:16

+6:15

44 56 57 58 71 72 61 62 48

8.

Jo Even Kolstad

Freidig

29:11

+8:10

9.

Jonas Grønli

Freidig

32:06

+11:05

44 56 57 58 71 72 61 62 48

10.

Marius Møller

Steinkjer OK

34:06

+13:05

11.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

34:23

+13:22

12.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

35:19

+14:18

12.

Hallvard Dahle

Wing OK

35:19

+14:18

14.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

35:22

+14:21

15.

Håkon Holstad

Freidig

35:59

+14:58

16.

Jonas Vindal

Wing OK

42:57

+21:56

17.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

57:06

+36:05

18.

Martin Selmer

Freidig

1:07:04

+46:03

19.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

1:41:16

+1:20:15

DNS

Are Lodgaard

Byåsen IL

DNS

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

Klasse: D 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

26:36

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig

27:16

+0:40

3.

Malin Sandstad

Freidig

34:48

+8:12

4.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

35:26

+8:50

5.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

37:21

+10:45

6.

Mari Angell-Petersen

Freidig

43:13

+16:37

7.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

56:01

+29:25

8.

Mai Elin Watson

NTNUI

1:08:24

+41:48

9.

Guro Emma Rødsjø

Bjugn IL

1:11:17

+44:41

Klasse: H 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aamodt

NTNUI

24:53

+0:00

2.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

25:04

+0:11

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

29:03

+4:10

4.

Dag Lofthus

NTNUI

29:17

+4:24

5.

Tomas Eidsmo

Freidig

29:28

+4:35

6.

Per Melander Often

NTNUI

29:39

+4:46

7.

Johan Ivarsson

Freidig

29:51

+4:58

8.

Pål Kittilsen

Freidig

30:15

+5:22

9.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

30:27

+5:34

10.

Mathias Vindal

Freidig

32:46

+7:53

11.

Kjetil Mølnvik

Freidig

32:51

+7:58

12.

Oscar Lyngen

Frol IL

33:14

+8:21

13.

Sindre Nordhagen

NTNUI

33:17

+8:24

14.

Anders Haugskott

OL Trollelg

34:27

+9:34

15.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

34:55

+10:02

16.

Jens Even Storhov

Freidig

35:08

+10:15

17.

Bjørnar Lynum

Freidig

38:15

+13:22

18.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

38:54

+14:01

19.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

40:21

+15:28

20.

Tommy Schmid

OL Trollelg

41:26

+16:33

21.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

42:39

+17:46

22.

Svein Terje Kolstad

Freidig

42:52

+17:59

23.

Ola Keiserås

IL Leik

45:30

+20:37

24.

Vegard Grønli

Freidig

45:32

+20:39

25.

Alex Pedersen

OL Trollelg

55:25

+30:32

DNS

Gunnar A Fiskum

NTNUI

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Vatn

Frol IL

26:38

+0:00

2.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

28:20

+1:42

3.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

36:52

+10:14

4.

Jan Hage

IL Leik

41:12

+14:34

5.

Harald Storrønning

Byåsen IL

41:16

+14:38

6.

Arild H Clausen

Freidig

41:59

+15:21

7.

Eivind Lona

Wing OK

42:08

+15:30

8.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

43:49

+17:11

9.

Harald Grønning

OL Trollelg

57:01

+30:23

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Selmer

Freidig

24:04

+0:00

2.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

24:17

+0:13

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

24:23

+0:19

4.

Vidar Skjerve

Verdal OK

28:59

+4:55

5.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

29:14

+5:10

6.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

36:19

+12:15

7.

Haavar Brevik

Ostmarka OK

37:19

+13:15

8.

Stein Markhus

Verdal OK

37:57

+13:53

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

41:56

+0:00

2.

Jacob Hygen

Freidig

44:23

+2:27

3.

Bjørn Jakobsen

Molde og Omegn IF

1:05:38

+23:42

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Byåsen IL

35:33

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig

42:11

+6:38

3.

Rolf Karset

Steinkjer OK

45:28

+9:55

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

54:40

+19:07

5.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

54:56

+19:23

6.

Robert Strøm

Wing OK

1:08:06

+32:33

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

52:36

+0:00

DNS

Atle Pedersen

Melhus

15:10:00

Klasse: H 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Erik Hagen Berg

Wing OK

1:08:50

58 71

Klasse: Direkte a

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Stromdal Vik

Freidig

51:31

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 april 2016, 16:51:19

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

148

Antall startet:

140