Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar Sprintkarusell løp 2 13. april 2016

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Nytrøen

Gjerdrum OL

8:18

Kristian Skuterud

Gjerdrum OL

8:34

Mia Østreng

Gjerdrum OL

14:41

Anniken Holthe

Gjerdrum OL

15:01

Julie Kulsrud

Gjerdrum OL

14:42

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

20:49

Ole Marius Eriksen

Gjerdrum OL

13:36

Olaus Bentzen

Gjerdrum OL

9:19

Ulrik Tvedt

Gjerdrum OL

13:28

Herman Hvideberg Moer

Gjerdrum OL

13:27

Alexander Sletten

Ullensaker OL

22:58

Magnus Bogetvedt

Gjerdrum OL

18:04

Erik Vamsæter

Gjerdrum OL

18:10

Kristoffer Engebretsen

Gjerdrum OL

23:35

Adine Roa

Ullensaker OL

17:32

Milla Breen

Ullensaker OL

17:33

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

23:44

Julie Hvideberg Moer

Gjerdrum OL

17:41

Aminda Bengtson

Gjerdrum OL

17:35

Solvor Bjørge

Ullensaker OL

17:20

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

15:35

Kristian Ånerud

Gjerdrum OL

21:07

Mille Øiom

Gjerdrum OL

21:55

Jørgen Pettersen

Gjerdrum OL

9:01

Tobias Eriksen

Gjerdrum OL

8:49

DSQ

Magnus Bogetvedt

Gjerdrum OL

42

Klasse: Damer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

19:03

+0:00

2.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

21:48

+2:45

3.

Hanne Sørensen

Gjerdrum OL

26:18

+7:15

4.

Jessica Bengtson

Gjerdrum OL

27:38

+8:35

5.

Monica Moer

Gjerdrum OL

27:49

+8:46

6.

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

38:04

+19:01

7.

Nora Sørberg

Frogner IL

49:31

+30:28

8.

Nina Sørberg

Frogner IL

49:50

+30:47

9.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

50:46

+31:43

Klasse: Herrer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øisten Fagerli Næss

Gjerdrum OL

15:56

+0:00

2.

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

17:40

+1:44

3.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

23:57

+8:01

4.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

25:03

+9:07

5.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

25:36

+9:40

6.

Matias Andreassen

Ullensaker OL

37:27

+21:31

7.

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

42:44

+26:48

8.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

50:42

+34:46

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

21:25

+0:00

2.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

23:57

+2:32

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

14:34

+0:00

2.

Lars Grimstad

Gjerdrum OL

17:37

+3:03

3.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

20:02

+5:28

4.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

20:36

+6:02

5.

Terje Bråten

Ullensaker OL

20:57

+6:23

6.

Glenn Bergersen

Eidskog OL

21:19

+6:45

7.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

23:31

+8:57

8.

Olaus Oserud Bentsen

Gjerdrum OL

23:58

+9:24

9.

Erik Sedin

Ullensaker OL

24:17

+9:43

10.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

25:01

+10:27

11.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

30:50

+16:16

12.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

30:53

+16:19

13.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

36:48

+22:14

14.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

39:36

+25:02

15.

Per Sørberg

Frogner IL

40:34

+26:00

16.

Sivert Sandvik

Frogner IL

41:23

+26:49

17.

Håvard Sveen

Gjerdrum OL

48:01

+33:27

DSQ

Anders Kronberg

Gjerdrum OL

15:41

DSQ

Henrik Furu

Gjerdrum OL

17:38

DSQ

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

36:12


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 mai 2016, 22:13:33

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

65

Antall startet:

65