Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar Sprintkarusell løp 3 20. april 2016

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Milla Breen

Ullensaker OL

18:15

Mikaela Spaberg

Ullensaker OL

29:18

Ida Breen

Ullensaker OL

28:59

Brage Snerlebakken-Aamodt

Gjerdrum OL

17:18

Adine Roa

Ullensaker OL

18:18

Klasse: Damer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

22:47

+0:00

2.

Nina Sørberg

Frogner IL

23:05

+0:18

3.

Emilie Stenslet Hals

Ullensaker OL

28:29

+5:42

Klasse: Herrer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

12:59

+0:00

2.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

21:10

+8:11

3.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

41:52

+28:53

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

24:46

+0:00

2.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

25:14

+0:28

3.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

32:35

+7:49

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Horvei

Frogner IL

19:25

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

19:56

+0:31

3.

Øisten Fagerli Næss

Gjerdrum OL

20:48

+1:23

4.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

22:23

+2:58

5.

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

24:03

+4:38

6.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

24:24

+4:59

7.

Terje Bråten

Ullensaker OL

25:07

+5:42

8.

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

26:01

+6:36

8.

Sindre Økern

Frogner IL

26:01

+6:36

10.

Erik Sedin

Ullensaker OL

26:36

+7:11

11.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

26:47

+7:22

12.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

27:55

+8:30

13.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

28:51

+9:26

14.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

28:53

+9:28

15.

Mads Langøy

Frogner IL

31:00

+11:35

16.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

34:51

+15:26

17.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

40:38

+21:13

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sørberg

Frogner IL

+0:00

1.

Nanna Bergan

Frogner IL

+0:00

1.

Gry Anita Alnæs

Frogner IL

+0:00

1.

Amund Hoel

Frogner IL

+0:00

1.

Erik Hoel

Frogner IL

+0:00

1.

Torunn Hoel

Frogner IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 mai 2016, 22:14:25

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

37

Antall startet:

37