Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Orientering Saupstad 21. april 2016

Klasse: M1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Helmer Sæternes

24:13

+0:00

8:04

64

Klasse: D1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Haugen

27:02

+0:00

9:00

64

2.

Ida Slettahjell

33:33

+6:31

11:11

64

3.

Astrid Svarva

36:17

+9:15

12:05

64

4.

Helena Winberg

36:23

+9:21

12:07

64

5.

Mette Bugge

42:38

+15:36

14:12

64

DSQ

Judit Sandquist

50:09

31 35 92 49 51 57 58 47 64 65 69 150

Klasse: D2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari voldsund

31:45

+0:00

10:35

64

2.

Thea Bruun-Olsen

36:38

+4:53

12:12

64

3.

Hanne Bårdsen

36:50

+5:05

12:16

64

4.

Kine Munkelien

48:29

+16:44

16:09

64 150

5.

Katrine Kavli Sivertzen

51:58

+20:13

17:19

64

6.

Line Rydså

58:59

+27:14

19:39

64

DSQ

Jorun Eggen

29:10

31 35 36 38 39 44 45 92 64

Klasse: M1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

20:35

+0:00

6:51

64 65

2.

Arild Lote Henden

22:48

+2:13

7:36

64

3.

Jostein Bø Fløystad

23:16

+2:41

7:45

64

4.

Kristian Thinn Solheim

28:00

+7:25

9:20

64

5.

Simen Braaten

28:52

+8:17

9:37

64

6.

Are Bruaset

29:13

+8:38

9:44

64

7.

Brede Hagen

31:02

+10:27

10:20

64

8.

Lars Andreas Wennersberg

31:14

+10:39

10:24

64

9.

Klaus Livik

32:43

+12:08

10:54

64

10.

Sivert Eliassen

36:07

+15:32

12:02

64

11.

Henrik Enoksen

38:18

+17:43

12:46

64

12.

Håkon Marthinsen

39:17

+18:42

13:05

64

13.

Ailo Aasen

41:08

+20:33

13:42

64 150

Klasse: M2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Hjertvik

22:38

+0:00

7:32

64

2.

Eirik Mo

23:19

+0:41

7:46

64

3.

Vemund Gurholt

27:53

+5:15

9:17

64

4.

Kenneth Eide Haugen

30:02

+7:24

10:00

64

5.

Harald Stendal

32:51

+10:13

10:57

64

6.

Arild Mork

33:16

+10:38

11:05

49 51 47 64

7.

Thomas Forbord Koch

33:21

+10:43

11:07

64

8.

Håkon Søhoel

44:02

+21:24

14:40

64

9.

Bjørnar Fjelldal

44:40

+22:02

14:53

45 64

10.

Kenneth Buvik

46:54

+24:16

15:38

64 150

11.

Wiggo Tetlie

50:35

+27:57

16:51

64

DSQ

Kenneth Tjong

41:48

49 51 47 60 61 64 65 69


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 april 2016, 20:43:01

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

39

Antall startet:

39