Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Asker ABC-2 21. april 2016

Klasse: Nybegynner kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Halle

Asker SK

35:02

Trym Kyrkedelen

Asker SK

35:00

Klasse: Nybegynner lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tobias Knudsen

Asker SK

41:44

153

Henrik Hedmann

Asker SK

34:02

148

Sondre Næss

Asker SK

30:39

Vegard Kyrkedelen

Asker SK

34:15

Emil Risløv

Asker SK

38:04

Brage Fuglseth Olsen

Asker SK

39:34

Malena Emy

Asker SK

43:18

Astrid Ytterbø

Asker SK

43:41

Simen Dalen Eriksen

Asker SK

42:28

Karin Halsaa Dolven

Asker SK

36:20

Jacob Bø Mortensen

Asker SK

44:27

Mathias Birkelund

Asker SK

29:29

Peter Munch-Finne

Asker SK

43:20

Mikkel Rastad

Asker SK

44:47

Jaran Måge

Asker SK

41:36

Amalie Birkelund

Asker SK

51:08

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Simen Våge

Asker SK

34:40

Silje Ruud Fossheim

Asker SK

49:27

109 148 105

Tuva Espelin

Asker SK

50:02

109 148 105

Guro Hjerpaasen

Asker SK

56:55

109

Martha Wisløff

Asker SK

1:17:41

Katinka Evensen

Asker SK

1:12:59

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Rastad

Asker SK

30:53

+0:00

2.

Simen Hagen Strømsnes

Asker SK

39:46

+8:53

2.

Simen Hagen Strømsnes

Asker SK

39:46

+8:53

4.

Martin Johannessen Linnebo

Asker SK

41:36

+10:43

5.

Emil Ruud Fossheim

Asker SK

51:49

+20:56

6.

Jakob Backer-Tellnes

Asker SK

52:14

+21:21

7.

Andreas Eriksen

Asker SK

1:20:22

+49:29

DSQ

Tarje Espelin

Asker SK

41:57

107

DSQ

Eirik Næss

Asker SK

1:07:21

148 105

DSQ

Even Rennemo

Asker SK

1:16:29

105 106 107

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker SK

52:24

+0:00

2.

Maren Aure Skogedal

Asker SK

52:47

+0:23

3.

Sara Martini

Asker SK

53:18

+0:54

4.

Mina Vist

Asker SK

58:14

+5:50

5.

Viktoria Holland

Asker SK

59:39

+7:15

6.

Maren Medalen

Asker SK

59:44

+7:20

7.

Anine Kvernerud

Asker SK

1:19:55

+27:31

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker SK

36:45

+0:00

2.

Felix Finsrud

Asker SK

41:14

+4:29

3.

Eilev Kvaale

Asker SK

52:43

+15:58

4.

Jonas Myhr

Asker SK

57:23

+20:38

5.

Simen Aure Skogedal

Asker SK

1:10:02

+33:17

6.

Olaf Halsaa Dolven

Asker SK

1:40:38

+1:03:53

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Martini

Asker SK

58:30

+0:00

2.

Matilde Sagen Lande

Asker SK

1:39:31

+41:01

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker SK

58:38

+0:00

2.

Trygve Myhr

Asker SK

1:08:28

+9:50

3.

Henrik Fredriksen Aas

Asker SK

1:09:04

+10:26

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Øfsthus Gravir

Asker SK

42:22

+0:00

2.

Silje Marie Våge

Asker SK

1:06:57

+24:35

3.

Ingvild Pedersen Bergan

Asker SK

1:13:11

+30:49

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

54:03

+0:00

2.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker SK

1:01:26

+7:23

3.

Axel Hoveid

Asker SK

1:05:34

+11:31

4.

Bjørnar Løvli

Asker SK

1:07:12

+13:09

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Asker SK

1:15:44

+0:00

DSQ

Margrethe Wisløff

Asker SK

55:49

113 115 140 103 142

DSQ

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker SK

59:38

114 115 140 103 142

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Asker SK

54:42

+0:00

157

2.

Per Wiréhn

Asker SK

57:15

+2:33

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn-Willy Arntzen

Asker SK

1:08:42

+0:00

2.

Jens Erik Mortensen

Asker SK

1:15:23

+6:41

157

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilda Øfsthus

Asker SK

56:19

+0:00

DSQ

Gunhild Myhr

Asker SK

36:16

111 112 113 141 107 100

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Rønneberg

Asker SK

1:03:31

+0:00

2.

Kim Farnes Hansen

Asker SK

1:05:17

+1:46

3.

Vidar Strand

Lierbygda

1:07:48

+4:17

4.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

1:11:15

+7:44

5.

Reidar Fossum

Asker SK

1:30:11

+26:40

DSQ

Anton Plaian

Asker SK

46:50

113 114 115 140 141

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Katrin Olsen

Asker SK

55:23

+0:00

2.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:01:27

+6:04

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans O Augedal

Asker SK

44:28

+0:00

2.

Øyvind Gylver

Asker SK

54:59

+10:31

3.

Øyvind Hoveid

Asker SK

57:49

+13:21

DSQ

Inge Westly

Asker SK

1:29:44

110 111 112 113 141

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rastad

Asker SK

37:55

+0:00

2.

Gunnar Pedersen

Asker SK

50:43

+12:48

3.

Torstein Kvaale

Asker SK

52:25

+14:30

4.

Kjetil Hagen

Asker SK

55:25

+17:30

5.

Brynjar Vist

Asker SK

1:00:01

+22:06

6.

Per Anders Ytterbø

Asker SK

1:03:17

+25:22

7.

Magne Aas

Asker SK

1:11:23

+33:28

8.

Jon OIav Hjerpaasen

Asker SK

1:13:57

+36:02

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker SK

35:34

+0:00

2.

Julia Petra Plaian

Asker SK

51:50

+16:16

3.

Sølvi Martini

Asker SK

1:00:42

+25:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 april 2016, 21:19:32

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

91

Antall startet:

91