Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar Sprintkarusell løp 4 27. april 2016

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

27:22

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

24:22

Solvor Bjørge

Ullensaker OL

33:57

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

37:34

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

37:25

Klasse: Damer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

27:36

+0:00

2.

Nanna Bergan

Frogner IL

32:23

+4:47

3.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

36:08

+8:32

4.

Pernille Grønli

Ullensaker OL

48:28

+20:52

5.

Milla Breen

Ullensaker OL

48:29

+20:53

6.

Emilie Stenslet Hals

Ullensaker OL

57:22

+29:46

7.

Emma Bøyensen

Ullensaker OL

1:06:04

+38:28

8.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:22:15

+54:39

DSQ

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

25:55

32 47 33 54 49 50 56 57 55 51 58 94

Klasse: Herrer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

51:48

+0:00

2.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

54:10

+2:22

3.

Henrik Toverød

Ullensaker OL

1:06:06

+14:18

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

30:38

+0:00

2.

Ida Engen

Nes OL

37:13

+6:35

3.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

37:16

+6:38

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Andre Sveen

Hadeland O-lag

21:41

+0:00

2.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

25:02

+3:21

3.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

25:19

+3:38

4.

Terje Bråten

Ullensaker OL

26:27

+4:46

5.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

26:56

+5:15

6.

Knut Engen

Nes OL

27:48

+6:07

7.

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

27:57

+6:16

8.

Tor Strand

Eidsvoll OL

30:08

+8:27

9.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

33:46

+12:05

10.

Geir Gundersen

Eidsvoll OL

34:41

+13:00

11.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

35:27

+13:46

12.

Per Østereng

Gjerdrum OL

35:30

+13:49

13.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

35:54

+14:13

14.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

35:58

+14:17

15.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

38:01

+16:20

16.

Kim Breen

Ullensaker OL

40:17

+18:36

17.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

44:27

+22:46

18.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

47:30

+25:49

19.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

48:16

+26:35

19.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

48:16

+26:35

21.

Anders Horvei

Frogner IL

49:30

+27:49

22.

Andreas W. Lund

Ullensaker OL

50:01

+28:20

23.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

53:34

+31:53

24.

Sivert Sandvik

Frogner IL

1:08:57

+47:16

DSQ

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

31:53

51

DSQ

Frank Andreassen

Ullensaker OL

53:36

50

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Often

Eidsvoll OL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 mai 2016, 16:51:02

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

47

Antall startet:

47