Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ringerikskarusellen 3 1. mai 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linnea B Nyhagen

Fossekallen IL

Håkon N. Karlsen

Fossekallen IL

Oda Opseth

Ringerike OL

137

Rand Al Yussef

Ringerike OL

Richard Strand

Ringerike OL

Stein Ivar Strand

Ringerike OL

William Kjemperud Strand

Fossekallen IL

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

19:12

+0:00

2.

Martin N. Melling

Ringerike OL

28:27

+9:15

3.

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

36:01

+16:49

4.

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

36:27

+17:15

5.

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

38:47

+19:35

Klasse: C Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Støa

Fossekallen IL

25:31

+0:00

2.

Anders Soovik

Fossekallen IL

25:37

+0:06

3.

Tommy Bjerke

Fossekallen IL

43:44

+18:13

4.

Linn Tobiassen

Ringerike OL

45:31

+20:00

5.

Nina Birkeland

Fossekallen IL

53:21

+27:50

6.

Maria Bjerke

Fossekallen IL

54:01

+28:30

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Anett Nyhagen

Fossekallen IL

27:14

+0:00

2.

Live Ytrehus

Ringerike OL

28:09

+0:55

3.

Andrea Urnes

Fossekallen IL

31:22

+4:08

3.

Karianne Kvamme

Fossekallen IL

31:22

+4:08

5.

Sigrid Grindberg

Ringerike OL

35:40

+8:26

6.

Karin Loe

Fossekallen IL

39:56

+12:42

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Dahl

Ringerike OL

27:10

+0:00

2.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

30:18

+3:08

3.

Toralf Opperud

Ringerike OL

34:33

+7:23

4.

Knut Ivar Kollstrøm

Ringerike OL

36:24

+9:14

5.

Even A. Bjørkli

Ringerike OL

39:37

+12:27

161

6.

Jan Lazor

Modum OL

47:34

+20:24

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

38:19

+0:00

2.

Anne Kristin Kvamme

Ringerike OL

39:57

+1:38

3.

Trine Opseth

Ringerike OL

42:09

+3:50

4.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

42:22

+4:03

5.

Line Arnevik

Ringerike OL

43:48

+5:29

6.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

45:24

+7:05

7.

Sidsel Skovli

Ringerike OL

45:37

+7:18

8.

Ida Rogne

Ringerike OL

47:28

+9:09

9.

Ida Hope

Oslostudentenes IK

49:08

+10:49

10.

Mette Heimstad

Ringerike OL

52:29

+14:10

11.

May Ingela Hope

Modum OL

54:14

+15:55

12.

Marion Amundsen

Ringerike OL

1:02:48

+24:29

13.

Camilla Kjemperud

Fossekallen IL

1:04:24

+26:05

14.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:08:43

+30:24

15.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

1:09:03

+30:44

DSQ

Eirin Mathiesen

Ringerike OL

53:33

159 161 143

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Arnevik

Ringerike OL

33:05

+0:00

2.

Magnus Barth Gustavsen

Oslostudentenes IK

35:34

+2:29

3.

Gunnar Hope

Modum OL

37:05

+4:00

4.

Hroar Sanna

Ringerike OL

41:17

+8:12

5.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

45:39

+12:34

6.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

46:06

+13:01

7.

Geir Dahl

Ringerike OL

50:16

+17:11

8.

Sverre Graffer

Ringerike OL

52:12

+19:07

9.

Helge Graffer

Ringerike OL

53:59

+20:54

10.

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

55:44

+22:39

11.

Inge Skavhaug

Ringkollen SK

56:50

+23:45

12.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

58:53

+25:48

13.

Sigurd A. Bjørkli

Ringerike OL

1:01:13

+28:08

14.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

1:07:46

+34:41

15.

Georg Horvati

Tyrving

1:15:57

+42:52

16.

Marius Bjørkli

Ringerike OL

1:47:19

+1:14:14

DSQ

Jørgen N. Melling

Ringerike OL

51:43

159 145 161 147 149 150

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Berglund

Ringerike OL

1:03:44

+0:00

DSQ

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

1:05:59

144

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

37:43

+0:00

2.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

41:49

+4:06

3.

Lars Enerhaugen

Modum OL

44:24

+6:41

4.

Anders Brattli

Ringerike OL

44:28

+6:45

5.

Egil Iversen

Heming OL

46:36

+8:53

6.

Frode Løset

Ringerike OL

48:14

+10:31

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

48:21

+10:38

8.

Lars Berglund

Ringerike OL

49:06

+11:23

9.

Svein Jacobsen

Tyrving

50:49

+13:06

10.

Knut Aas

Ringerike OL

53:03

+15:20

11.

Lars Fjeldstad

Ringerike OL

53:25

+15:42

12.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

53:40

+15:57

13.

Stig Melling

Ringerike OL

55:42

+17:59

14.

Thorbjørn Nørbeck

Ringerike OL

57:29

+19:46

15.

Per Kaarby

Fossum IF

1:00:34

+22:51

16.

Sander Arnevik

Ringerike OL

1:01:45

+24:02

17.

Per Anund Loe

Fossekallen IL

1:03:45

+26:02

18.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:07:39

+29:56


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 mai 2016, 18:28:26

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

83

Antall startet:

83