Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvistkvaset 5. mai 2016

Klasse: HD10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Aalde

Nydalens SK

12:13

+0:00

7:11

2.

Philip Romøren

Fossum IF

12:20

+0:07

7:15

3.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

12:22

+0:09

7:16

4.

Signe Holo

Fossum IF

12:26

+0:13

7:18

4.

Anna Mæhre Torjussen

Fossum IF

12:26

+0:13

7:18

6.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

12:38

+0:25

7:25

7.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

12:41

+0:28

7:27

8.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

12:45

+0:32

7:30

9.

Penelope Lea

Nydalens SK

13:23

+1:10

7:52

10.

Elise Thorseng

Fossum IF

13:33

+1:20

7:58

11.

Einar Østvold

Heming Orientering

14:15

+2:02

8:22

12.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

14:59

+2:46

8:48

13.

Emma Helene Olsen

Halden SK

16:51

+4:38

9:54

14.

Marie Scheele

Nydalens SK

16:54

+4:41

9:56

15.

Eirik Sørlie

Nydalens SK

17:00

+4:47

10:00

16.

Silje Lund Hovden

IL Tyrving

17:01

+4:48

10:00

17.

Eero Martomaa

Ås-NMBU Orientering

17:04

+4:51

10:02

18.

Mathias Hollum Marthinsen

Nydalens SK

17:07

+4:54

10:04

18.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

17:07

+4:54

10:04

20.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

17:09

+4:56

10:05

21.

Maren Henriksen

Halden SK

17:10

+4:57

10:05

22.

Anne Østvold

Heming Orientering

17:13

+5:00

10:07

22.

Tiril Ebon Espedal

Nydalens SK

17:13

+5:00

10:07

24.

Brage Kristiansen

OK Moss

17:14

+5:01

10:08

25.

Even Nygård Thorseng

Fossum IF

17:28

+5:15

10:16

26.

Selmer Løken

OK Moss

17:49

+5:36

10:28

26.

Erle Elise Wold

OK Moss

17:49

+5:36

10:28

28.

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

19:30

+7:17

11:28

29.

Theo Winsents Sæter

Måren OK

20:05

+7:52

11:48

30.

Ingrid Lurås

Oppsal Orientering

21:46

+9:33

12:48

31.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

22:18

+10:05

13:07

32.

Frikk Finsrud

Asker Skiklubb

22:55

+10:42

13:28

33.

Iver Aarseth

Koll IL

25:02

+12:49

14:43

34.

Malin Gjetanger

Måren OK

25:24

+13:11

14:56

35.

Thor Trandem Kvåle

Ås-NMBU Orientering

28:51

+16:38

16:58

36.

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

28:52

+16:39

16:58

37.

Pål Moen

Ås-NMBU Orientering

32:48

+20:35

19:17

38.

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

32:52

+20:39

19:20

39.

Helena Røsvik

Ås-NMBU Orientering

33:12

+20:59

19:31

40.

Halvor Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

33:14

+21:01

19:32

41.

Johanne Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

33:20

+21:07

19:36

42.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

37:18

+25:05

21:56

43.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

44:30

+32:17

26:10

DSQ

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

13:05

171

DSQ

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

25:47

161

DSQ

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

171 156 157 155 161 160 37 176

DNS

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

DNS

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

DNS

Oliver Skjelvan

Kjelsås IL

DNS

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

Klasse: DH 11-16

1.

Nydalens SK 1

 

1:45:07

 

1

Ragne Wiklund

27:36

4.

27:36

4.

2

Oda Scheele

14:07

3.

41:43

1.

3

Kornelius Kriszat-Løvfald

26:47

3.

1:08:30

1.

4

Halvor Tørnqvist Halden

36:37

1.

1:45:07

1.

2.

Fossum IF 1

 

1:47:03

 

1

Emil Størmer

27:24

2.

27:24

2.

2

Ingrid G. Kvålsgard

14:59

4.

42:23

2.

3

Åsne Holo

27:36

4.

1:09:59

2.

4

Erik Hæstad Bjørnstad

37:04

2.

1:47:03

2.

3.

Asker Skiklubb 1

 

1:55:18

 

1

Lotte Jauhojärvi Markussen

28:09

6.

28:09

6.

2

Anna Øfsthus Gravir

15:58

5.

44:07

4.

2

Ina Martini

1.

44:07

4.

DNS

3

Henrik Fredriksen Aas

29:31

6.

1:13:38

3.

4

Sander Arntzen

41:40

3.

1:55:18

3.

4.

Asker Skiklubb 2

 

2:02:21

 

1

Ingrid Tandberg Ryan

31:36

11.

31:36

11.

2

Ingvild Pedersen Bergan

19:49

13.

51:25

13.

2

Felix Finsrud

19:51

14.

51:25

13.

2

Eilev Kvaale

19:53

15.

51:25

13.

3

Trygve Myhr

28:24

5.

1:19:49

5.

4

Per Clemet Wisløff

42:32

4.

2:02:21

4.

5.

Lillomarka OL 1

 

2:02:49

 

1

Elias Skjolden Sørensen

26:27

1.

26:27

1.

2

Ingrid Blindheim

17:06

6.

43:33

3.

3

Maria Rørvik Haver

34:08

9.

1:17:41

4.

4

Eirik Høst Fossgård

45:08

8.

2:02:49

5.

6.

Nydalens SK 2

 

2:06:46

 

1

Pia Young Vik

30:21

9.

30:21

9.

2

Aurora Wilkens Jernberg

20:14

21.

50:35

9.

3

Gaute Bergan

32:34

7.

1:23:09

7.

4

Håkon Sturød

43:37

6.

2:06:46

6.

7.

IL Tyrving 1

 

2:06:58

 

1

Maren Norderud

28:44

7.

28:44

7.

2

Solveig Eline Berg

19:48

12.

48:32

6.

2

Julie Meinicke

20:09

19.

48:32

6.

3

Ådne Skjærstein

33:30

8.

1:22:02

6.

4

Oliver Wallin Higgins

44:56

7.

2:06:58

7.

8.

OK Moss 1

 

2:15:43

 

1

Aurora Gjølsjø

34:42

15.

34:42

15.

2

Alfred Bjørnerød

17:55

7.

52:37

19.

3

Karoline Bjørnerød

34:31

10.

1:27:08

9.

4

Christopher Ladim

48:35

11.

2:15:43

8.

9.

Østmarka OK 1

 

2:20:06

 

1

Anna Cecilie Linløkken

30:17

8.

30:17

8.

2

Matilde Holen

21:30

25.

51:47

16.

2

Janna Sofie Tellesbø

21:31

26.

51:47

16.

2

Monica Brevik

21:38

27.

51:47

16.

3

John Otterlei

41:53

15.

1:33:40

12.

4

Andreas Ramberg

46:26

10.

2:20:06

9.

10.

Oppsal Orientering 1

 

2:24:30

 

1

Ane Sofie Krogh

31:50

12.

31:50

12.

2

Jonas Krogh

19:06

10.

50:56

11.

2

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

19:07

11.

50:56

11.

3

Amélie Aamodt

34:56

11.

1:25:52

8.

4

William Resvoll Skaug

58:38

17.

2:24:30

10.

11.

Nydalens SK 5

 

2:26:34

 

1

Tobias Mikael Espedal

27:49

5.

27:49

5.

2

Lin Martine Andorsen

22:45

29.

50:34

8.

3

Kasper Bakken Ulseth

40:29

13.

1:31:03

10.

3

Jonas Aarseth

1.

1:31:03

10.

DNS

4

Frida Bakken Ulseth

55:31

15.

2:26:34

11.

12.

Indre Østfold OK 1

 

2:28:41

 

1

Peder Aabogen Haugaard

34:16

13.

34:16

13.

2

Elida Sagli Gudim

20:07

18.

54:23

23.

2

Sander Bystrøm

20:09

19.

54:23

23.

3

Ida Aabogen Haugaard

42:37

18.

1:37:00

15.

3

Amund Bedin

42:41

19.

1:37:00

15.

4

Eirik Blågestad

51:41

13.

2:28:41

12.

13.

Måren OK 1

 

2:31:59

 

1

Andreas Gjetanger

37:57

19.

37:57

19.

2

Noor Dirro-Helu

21:01

23.

58:58

31.

2

Luciana Maria Svads

21:02

24.

58:58

31.

2

Simen Rønning Johansen

32:32

34.

58:58

31.

3

Markus Månum Moen

42:07

16.

1:41:05

17.

4

Linn Mei Waaler

50:54

12.

2:31:59

13.

14.

OK Moss 2

 

2:47:28

 

1

Tor Erling Gjølsjø

34:27

14.

34:27

14.

2

Frida Hovgaard Eisvang

20:05

16.

54:32

25.

2

Ingrid Bratland Tjernshaugen

20:16

22.

54:32

25.

2

Julie Sophie Wold

39:29

41.

54:32

25.

3

Sondre Ladim

42:07

16.

1:36:39

13.

3

Adam Kristiansen

1.

1:36:39

13.

DNS

4

Selma Kristiansen

1:10:49

19.

2:47:28

18.

15.

Nydalens SK 3

 

2:38:50

 

1

Ole Jakob Frankrig

27:32

3.

27:32

3.

2

Mari Aarseth

35:32

36.

1:03:04

35.

3

Anders Håvard Larsen

43:29

20.

1:46:33

22.

3

Elias Stubberud

1:17:52

28.

1:46:33

22.

4

Karianne Olsvik Dengerud

52:17

14.

2:38:50

14.

Omstart

16.

IL Tyrving 2

 

2:43:22

 

1

Tuva Nesheim Flatebakken

35:35

18.

35:35

18.

2

Linnea Holst

21:40

28.

57:15

28.

2

Eileen Bjanes

27:34

32.

57:15

28.

2

Kristine Solbakken

27:58

33.

57:15

28.

3

Iris Holst

48:40

23.

1:45:55

20.

3

Ingrid Lund Hovden

48:56

24.

1:45:55

20.

4

Torjus Ullern

57:27

16.

2:43:22

15.

Omstart

17.

Heming Orientering 1

 

2:46:00

 

1

Maya Jones Arnesen

54:43

22.

54:43

22.

2

Live Østvold

26:36

31.

1:21:19

36.

2

Hannah Syrdal Øen

32:45

35.

1:21:19

36.

3

August Syrdal Øen

38:24

12.

1:59:43

24.

4

Petter Astrup Arnesen

46:17

9.

2:46:00

16.

Omstart

18.

Nydalens SK 4

 

2:47:02

 

1

Joakim Wilkens Jernberg

46:00

20.

46:00

20.

2

Marie Saugestad

36:46

37.

1:22:46

38.

3

Ea Lunøe

41:08

14.

2:03:54

25.

3

Rolf Andreas Berg

59:21

27.

2:03:54

25.

4

Audun Uglenes Bergan

43:08

5.

2:47:02

17.

Omstart

19.

Indre Østfold OK 2

 

3:18:54

 

1

Theodor Lier

47:58

21.

47:58

21.

2

Elma Sagli Gudim

37:56

38.

1:25:54

39.

2

Vilde Retteraasen

37:57

39.

1:25:54

39.

2

Tidemann Lier

37:58

40.

1:25:54

39.

3

Gea Øiseth Bedin

48:05

21.

2:13:59

27.

3

Hans Matias Glomsrud

48:16

22.

2:13:59

27.

4

Kristoffer Halsnes

1:04:55

18.

3:18:54

19.

Omstart

DSQ

Fossum IF 2

 

1:32:16

 

1

Sivert Sande Kverme

27:54

.

0:00

.

DSQ

2

Kathinka Zahl Hagen

26:10

.

0:00

.

DSQ

3

Erlend Børli

38:12

.

0:00

.

DSQ

4

Peter Gisholt

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Heming Orientering 2

 

2:15:33

 

1

Kristian Østermann

30:20

.

0:00

.

DSQ

2

Fridtjof Reusch

23:24

.

0:00

.

DSQ

2

Kåre Peter Krohn Gjessing

23:25

.

0:00

.

DSQ

2

Fredrik Berning Borchsenius

23:33

.

0:00

.

DSQ

3

Ferdinand Fremming

34:51

.

0:00

.

DSQ

4

Henrik Reusch

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:40:05

 

1

Vegard Aarstad

30:40

10.

30:40

10.

2

Sofie Gammelsæther

20:06

17.

50:46

10.

3

Celine Ytternes

1:10:55

.

0:00

.

DSQ

4

Nils Tveite

38:24

.

0:00

.

Omstart

DSQ

Lillomarka OL 2

 

3:20:23

 

1

Kristian Markhus Brekke

35:11

16.

35:11

16.

2

Oda Marie Colquhoun

25:20

30.

1:00:31

34.

3

Emilie Flø

1:00:29

.

0:00

.

DSQ

4

Mathias Pedersen Vold

1:19:23

.

0:00

.

Omstart

Brutt

Oppsal Orientering 2

 

1:45:45

 

1

Inger Marie Rødnes

35:34

17.

35:34

17.

2

Ask Olaussen

18:27

8.

54:01

20.

2

Marius E. Aamodt

18:28

9.

54:01

20.

2

Anselm Reichenbach

1.

54:01

20.

DNS

3

Wilmine Resvoll Skaug

51:44

25.

1:45:45

18.

3

Tina Kalleson

51:49

26.

1:45:45

18.

4

Henrik Knudsen

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 17

1.

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:16:33

 

1

Rannveig W. Nordhagen

45:11

1.

45:11

1.

2

Mari Brøndbo Dahl

51:14

1.

1:36:25

1.

3

Kaja Winsnes Nordhagen

40:08

1.

2:16:33

1.

2.

Nydalens SK 1

 

2:30:29

 

1

Åse Bergan

48:37

4.

48:37

4.

2

Marit Wenseth Kure

54:27

2.

1:43:04

3.

3

Sofie Aarnes

47:25

2.

2:30:29

2.

3.

Oslostudentenes IK 1

 

2:38:46

 

1

Lea-Rebekka Tonjer

47:01

3.

47:01

3.

2

Audrun Utskarpen

56:00

3.

1:43:01

2.

3

Hanne Maria Vister

55:45

4.

2:38:46

3.

4.

Asker Skiklubb 1

 

2:39:00

 

1

Hilda Øfsthus

46:57

2.

46:57

2.

2

Ragnhild Løvli

57:52

4.

1:44:49

4.

3

Karoline Andersen

54:11

3.

2:39:00

4.

5.

Oslostudentenes IK 2

 

3:13:24

 

1

Gunn Camilla Stang

57:51

6.

57:51

6.

2

Svenja Kernstock

1:01:56

6.

1:59:47

6.

3

Sirkku Juntunen

1:13:37

7.

3:13:24

6.

6.

OK Moss 1

 

3:00:26

 

1

Johanne Bratland Tjernshaugen

52:43

5.

52:43

5.

2

Monica Meum Johansen

58:25

5.

1:51:08

5.

3

Rine Holmsen

1:09:18

6.

3:00:26

5.

Omstart

7.

Ås-NMBU Orientering / Østmarka OK 2

 

3:17:08

 

1

Mari Jensen Aas

1:13:21

7.

1:13:21

7.

2

Ingrid Disch Løset

1:07:32

7.

2:20:53

7.

3

Marie Hammer Iversen

56:15

5.

3:17:08

7.

Omstart

Klasse: H 17

1.

Oppsal Orientering 1

 

2:09:06

 

1

Knut Aasheim

41:51

1.

41:51

1.

2

Are Wigaard

48:52

3.

1:30:43

3.

3

Sigve Vågsnes

38:23

1.

2:09:06

1.

2.

Oppsal Orientering 2

 

2:13:00

 

1

Kristoffer Fiane Pedersen

42:50

2.

42:50

2.

2

Ola Marius Pedersen

44:52

2.

1:27:42

1.

3

Bent Erik Skaug

45:18

2.

2:13:00

2.

3.

Nydalens SK 1

 

2:13:26

 

1

Halvor Saunes

43:31

3.

43:31

3.

2

Martin Hoset

44:15

1.

1:27:46

2.

3

Sondre Ruud Bråten

45:40

3.

2:13:26

3.

4.

Ås-NMBU Orientering 1

 

2:28:15

 

1

Endre Aaen

49:31

4.

49:31

4.

2

Simen Olafsen

50:21

4.

1:39:52

4.

3

Øystein Tvedt

48:23

4.

2:28:15

4.

5.

Oppsal Orientering 3

 

2:54:25

 

1

Lavran Thorstensen

56:02

6.

56:02

6.

2

Ludvig Rødnes

52:56

5.

1:48:58

5.

3

Ole Martin Edstrøm

1:05:27

9.

2:54:25

5.

6.

Fet OL 1

 

2:56:16

 

1

Jørgen Kjos Barkenæs

1:03:46

9.

1:03:46

9.

2

Åshild Faller Råheim

58:04

7.

2:01:50

8.

3

Sander Hildebrand Rogndokken

54:26

5.

2:56:16

6.

Omstart

7.

Heming Orientering 1

 

2:59:36

 

1

Kimme Arnesen

53:35

5.

53:35

5.

2

Harald Astrup Arnesen

1:10:20

10.

2:03:55

9.

3

Nils Petter Fremming

55:41

6.

2:59:36

7.

Omstart

8.

Asker Skiklubb 1

 

3:02:38

 

1

Bjørnar Løvli

1:03:08

8.

1:03:08

8.

2

Vegard Løvli

58:09

8.

2:01:17

7.

3

Håkon Løvli

1:01:21

8.

3:02:38

8.

Omstart

9.

OK Moss 1

 

3:27:39

 

1

Donatas Kontautas

1:16:39

11.

1:16:39

11.

2

Vegar Kristiansen

1:09:42

9.

2:26:21

10.

3

Hans Martin Stokke

1:01:18

7.

3:27:39

9.

Omstart

10.

Indre Østfold OK 1

 

3:38:35

 

1

Stian Overskeid

1:14:52

10.

1:14:52

10.

2

Sjur Grindstuen

1:16:30

11.

2:31:22

11.

3

Arnfinn Kringlen

1:07:13

10.

3:38:35

10.

Omstart

DSQ

Oslostudentenes IK 1

 

2:54:21

 

1

Mikael Olausson

58:44

7.

58:44

7.

2

Vegard Line

56:11

6.

1:54:55

6.

3

Elina Itkonen

59:26

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D 150

1.

Nydalens SK 1

 

1:35:38

 

1

Alix Young Vik

22:37

1.

22:37

1.

2

Inger Johanne Eikeland

41:32

1.

1:04:09

1.

3

Anne Marit Bjergaard

31:29

1.

1:35:38

1.

2.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

2:06:32

 

1

Cathrine Palmgren

35:26

2.

35:26

2.

2

Sissel Olaisen

51:37

2.

1:27:03

2.

3

Marit Vågsnes

39:29

2.

2:06:32

2.

DNS

Oslostudentenes IK 1

 

0:00

 

1

Ida Christine Parnemo

.

0:00

.

DNS

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 130

1.

Indre Østfold OK 1

 

1:57:39

 

1

Bjørn Erik Glomsrud

37:09

1.

37:09

1.

2

Thomas Bedin

38:53

1.

1:16:02

1.

3

Sigmund Vister

41:37

2.

1:57:39

2.

2.

Fossum IF 1

 

2:09:03

 

1

Øystein Holo

39:44

3.

39:44

3.

2

Stein H. Hagen

44:33

4.

1:24:17

3.

3

Knut Jostein Sætnan

44:46

5.

2:09:03

3.

3.

OK Moss 2

 

2:11:35

 

1

Øystein Olsen

42:46

8.

42:46

8.

2

Øyvind Løken

44:38

6.

1:27:24

8.

3

Hallvard Koren

44:11

4.

2:11:35

4.

4.

Fet OL 1

 

2:11:38

 

1

Tom Bergan

37:19

2.

37:19

2.

2

Asgeir Lium

44:46

7.

1:22:05

2.

3

Kyrre Gran

49:33

9.

2:11:38

5.

5.

IL Tyrving 1

 

2:12:47

 

1

Bjørn Henning Grandal

42:54

10.

42:54

10.

2

Christian Grotnes

42:05

2.

1:24:59

4.

3

Trond Lund

47:48

8.

2:12:47

6.

6.

Notodden OL 1

 

2:13:05

 

1

Petter Løe

41:46

5.

41:46

5.

2

Harald Kvisli

44:57

8.

1:26:43

7.

3

Robert Fredriksen

46:22

6.

2:13:05

7.

7.

Måren OK 1

 

2:18:36

 

1

Audun Bjerknes

42:02

6.

42:02

6.

2

Pål Winsents

44:37

5.

1:26:39

6.

3

Arve Opheim

51:57

11.

2:18:36

8.

8.

Nydalens SK 1

 

2:18:51

 

1

Einar Lunøe

42:48

9.

42:48

9.

2

Terje Dengerud

43:35

3.

1:26:23

5.

3

Nils Bergan

52:28

12.

2:18:51

9.

9.

Indre Østfold OK 2

 

2:21:52

 

1

Dag Arne Lier

48:23

13.

48:23

13.

2

Rune Blågestad

46:35

9.

1:34:58

10.

3

Sture Ottesen

46:54

7.

2:21:52

10.

10.

Oppsal Orientering 1

 

2:24:23

 

1

Espen Wigaard

40:18

4.

40:18

4.

2

Eilert Aamodt

47:29

10.

1:27:47

9.

3

Roar Pedersen

56:36

14.

2:24:23

11.

11.

Heming Orientering 1

 

2:27:17

 

1

Christian Reusch

55:31

14.

55:31

14.

2

Knut Erling Øen

47:52

11.

1:43:23

13.

3

Øystein Østermann

43:54

3.

2:27:17

12.

12.

Fossum IF 2

 

2:32:06

 

1

Vebjørn Berre

43:08

11.

43:08

11.

2

Morten Rannem

53:54

13.

1:37:02

11.

3

Terje Næss

55:04

13.

2:32:06

13.

13.

Østmarka OK 1

 

1:56:51

 

1

Inge Ramberg

57:07

15.

57:07

15.

2

Terje Linløkken

59:44

15.

1:56:51

14.

3

Erik Næss

1.

1:56:51

1.

Omstart

14.

IL Tyrving 2

 

2:53:13

 

1

Jens Christian Holst

1:04:05

16.

1:04:05

16.

2

Nora Skauen

58:35

14.

2:02:40

15.

3

Are Kristiansen

50:33

10.

2:53:13

14.

Omstart

DSQ

OK Moss 1

 

2:05:56

 

1

Tore Bjørnerød

42:09

7.

42:09

7.

2

Torgeir Snilsberg

43:01

.

0:00

.

DSQ

3

Kjetil Karlsen

40:46

.

0:00

.

DSQ

Indre Østfold OK 3

 

2:56:44

 

1

Asle Sagli Gudim

44:58

12.

44:58

12.

2

Kjell-Erik Kristiansen

53:51

12.

1:38:49

12.

3

Øyvind Thømt

1:17:55

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 170

1.

Oslostudentenes IK 1

 

1:35:23

 

1

Bjørn Grinde

32:07

2.

32:07

2.

2

Are Eriksen

34:39

2.

1:06:46

2.

3

Guttorm L Egge

28:37

1.

1:35:23

1.

2.

Asker Skiklubb 1

 

1:46:37

 

1

Jon Arvid Fossum

34:54

4.

34:54

4.

2

Jørn Bue Olsen

42:57

6.

1:17:51

6.

3

Tommy Jauhojärvi

28:46

2.

1:46:37

2.

3.

Kolbotn og Skimt OL 2

 

1:48:17

 

1

Bjørnar Gammelsæter

31:22

1.

31:22

1.

2

Olav Johannessen

35:30

4.

1:06:52

3.

3

Jon Færden

41:25

4.

1:48:17

3.

4.

OK Moss 1

 

1:50:25

 

1

Karl Aasmund Erøy

36:09

5.

36:09

5.

2

Christopher Schive

34:44

3.

1:10:53

4.

3

Bjørn Arnfinn Paulsen

39:32

3.

1:50:25

4.

5.

Kolbotn og Skimt OL 1

 

1:50:37

 

1

Anders Færden

34:16

3.

34:16

3.

2

Knut Bjørkelo

30:34

1.

1:04:50

1.

3

Geir Trøan

45:47

6.

1:50:37

5.

6.

Østmarka OK 1

 

1:58:58

 

1

Leif S. Thingsrud

36:19

6.

36:19

6.

2

Øystein Kildahl

39:13

5.

1:15:32

5.

3

Per Stedje

43:26

5.

1:58:58

6.

Klasse: D 120

1.

Nydalens SK 1

 

1:44:03

 

1

Anne-Lene Bakken Ulseth

34:02

1.

34:02

1.

2

Monica Tørnqvist Halden

37:38

2.

1:11:40

1.

3

Berit Sofie Wiklund

32:23

1.

1:44:03

1.

2.

Oppsal Orientering 1

 

2:11:23

 

1

Arnhild Krogh

39:59

2.

39:59

2.

2

Mila Zaharinova

42:19

3.

1:22:18

2.

3

Anne Karin Thorstensen

49:05

2.

2:11:23

2.

3.

OK Moss 1

 

2:23:56

 

1

Ellen Ladim

50:31

3.

50:31

3.

2

Astrid Bjørnerød

36:51

1.

1:27:22

3.

3

Kristin Gjølsjø

56:34

3.

2:23:56

3.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2016, 19:15:35

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

313

Antall startet:

301