Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Finnemarka Vårløp 22. mai 2016

Klasse: H 19 A, 8.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Saunes

Nydalen SK

1:12:50

+0:00

2.

Petter Reinemo

Kongsberg OL

1:16:52

+4:02

3.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

1:20:38

+7:48

4.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

1:37:37

+24:47

5.

Dag Helland-Hansen

IL Tyrving

1:37:52

+25:02

6.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

1:43:15

+30:25

7.

Karsten Kopland

Modum OL

1:45:41

+32:51

Klasse: H 17-18, 6.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

1:22:08

+0:00

2.

Henrik Haug

Kongsberg OL

1:36:54

+14:46

DNS

Jørgen Baklid

Konnerud IL

DNS

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla IF

Klasse: H 40, 6.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

1:00:45

+0:00

2.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

1:04:26

+3:41

3.

Lars Berglund

Ringerike OL

1:08:27

+7:42

4.

Lars Baklid

Konnerud IL

1:14:20

+13:35

5.

Andre Jægtvig

Konnerud IL

1:19:06

+18:21

6.

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

1:30:17

+29:32

7.

Stig Instanes

Sturla IF

1:33:12

+32:27

8.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

1:33:37

+32:52

9.

Atle Wøllo

Kongsberg OL

1:40:33

+39:48

10.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

1:42:15

+41:30

11.

Knut Langeggen

Kongsberg OL

1:45:46

+45:01

12.

Terje Eiken

Kongsberg OL

1:46:54

+46:09

DNS

Ole Myklemyr

Eiker OL

Klasse: D 19 A, 6.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Haare

Konnerud IL

1:08:08

+0:00

2.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:33:41

+25:33

DSQ

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

1:30:22

36 37 38 50 41

Brutt

Kristin Helland-Hansen

Fossum IF

Klasse: H 50, 5.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

46:09

+0:00

2.

Knut Aas

Ringerike OL

47:47

+1:38

3.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

51:20

+5:11

4.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

59:18

+13:09

5.

Arild Storheim

Kongsberg OL

1:00:12

+14:03

6.

Gunnar Hope

Modum OL

1:01:16

+15:07

7.

Bjørn Johannesen

Kongsberg OL

1:04:51

+18:42

8.

Phil Conway

Kongsberg OL

1:06:56

+20:47

9.

Truls Håkon Skjelbred

Modum OL

1:12:43

+26:34

10.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:13:22

+27:13

11.

Helge Graffer

Ringerike OL

1:16:27

+30:18

12.

Johan Rud

Modum OL

1:32:20

+46:11

DSQ

Ivar Lindset

Ringerike OL

1:22:54

35

DNS

Jan Sølvberg

Fossum IF

DNS

Roar Bye

Modum OL

Klasse: H 15-16, 5.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

56:26

+0:00

2.

Vegard Øverli Berg

Kongsberg OL

58:07

+1:41

3.

Sølve Drage

Kongsberg OL

1:04:15

+7:49

4.

Nikolai Harvik

Konnerud IL

1:08:20

+11:54

5.

Bernhard Bryhn

Sturla IF

1:14:19

+17:53

6.

Sverre Graffer

Ringerike OL

2:04:14

+1:07:48

DSQ

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

1:28:21

41

Klasse: D 17-18, 5.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

54:35

+0:00

2.

Maiken Økern Hågård

Konnerud IL

55:26

+0:51

3.

Anniken Helland-Hansen

IL Tyrving

1:02:28

+7:53

4.

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:31:23

+36:48

5.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

1:38:03

+43:28

Klasse: D 15-16, 4.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Strand

Kongsberg OL

48:00

+0:00

2.

Christine Hoen

Eiker OL

56:02

+8:02

3.

Jenny Baklid

Konnerud IL

57:09

+9:09

4.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

57:20

+9:20

5.

Kjersti Tønnesen Bergstøl

Kongsberg OL

58:04

+10:04

6.

Helene Eger

Kongsberg OL

58:39

+10:39

7.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

58:47

+10:47

8.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

59:22

+11:22

9.

Solveig Letmolie

Eiker OL

1:19:09

+31:09

10.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

1:20:38

+32:38

11.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

1:25:36

+37:36

12.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

1:28:32

+40:32

DSQ

Anni Saarela

Konnerud IL

21:57

53 54 55 34 56 42 80 84

DSQ

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

1:03:24

56 42 80 84

DNS

Johanne Viken Flaten

Eiker OL

Klasse: D 40, 4.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Hovdenak

Modum OL

48:36

+0:00

2.

Monica Berglund

Ringerike OL

56:40

+8:04

3.

Isa Heggedal

Konnerud IL

57:50

+9:14

4.

Mia Olsen

Modum OL

1:05:13

+16:37

5.

Tanja Instanes

Sturla IF

1:14:13

+25:37

6.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:17:16

+28:40

7.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

1:28:04

+39:28

8.

Mette Spangberg

Konnerud IL

1:38:07

+49:31

DSQ

Mette Eline Heimstad

Ringerike OL

1:02:09

53 54

DNS

Kari Strand

Kongsberg OL

DNS

Kristin Eger

Kongsberg OL

Klasse: H 17 AK, 4.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

56:09

+0:00

2.

Henning Ravnås

Nedre Sigdal IF

1:03:07

+6:58

3.

Peter Carlsen

Røyken OL

1:04:38

+8:29

4.

Espen Ekholt Berg

Kongsberg OL

1:17:19

+21:10

5.

Tom Andre Alstadsæther

Eiker OL

1:35:35

+39:26

Klasse: D 50, 4.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

55:06

+0:00

2.

Elisabeth Hellevik

Kongsberg OL

1:12:15

+17:09

3.

Enike Bertalan

Asker Skiklubb

1:29:06

+34:00

4.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:30:28

+35:22

5.

May Jorunn Rognlien

Modum OL

1:37:23

+42:17

6.

Keiko Conway

Guildford Orienteers

1:58:40

+1:03:34

7.

Jane Rødder

Kongsberg OL

1:58:52

+1:03:46

8.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

2:06:10

+1:11:04

Brutt

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

36:25

35 55 38 56 42 80 84

Klasse: H 60, 4.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

51:25

+0:00

2.

Morten Johannessen

Røyken OL

54:55

+3:30

3.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

58:53

+7:28

4.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

1:12:40

+21:15

5.

Rolf Lunde

Eiker OL

1:13:43

+22:18

6.

Bård Stang

Modum OL

1:19:53

+28:28

DNS

Christian Bugge

Røyken OL

Klasse: D 17 AK, 4.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Fossøy

Eiker OL

57:30

+0:00

2.

Marianne Solheim Sandberg

Modum OL

57:33

+0:03

3.

Ingrid Letmolie

Eiker OL

1:15:53

+18:23

4.

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

1:17:51

+20:21

5.

Marion Amundsen

Ringerike OL

1:27:04

+29:34

Klasse: D 60, 3.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

59:05

+0:00

2.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

1:05:21

+6:16

3.

Marta Stang

Modum OL

1:05:57

+6:52

4.

Anne Elvsaas Mo

Røyken OL

1:23:16

+24:11

5.

Berit Grosvold

Eiker OL

1:26:34

+27:29

DSQ

Helga Peveri

Eiker OL

1:18:49

56 42 80

Klasse: H 70, 3.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Ivar Kjellvold

Modum OL

58:26

+0:00

2.

Erik Johan Grorud

Haslum Il

59:25

+0:59

3.

Kjell Klokkerud

Eiker OL

1:00:29

+2:03

4.

Olav Mo

Røyken OL

1:13:06

+14:40

5.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:17:35

+19:09

Klasse: D 70, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

51:47

+0:00

2.

Hanne Bræck

Kongsberg OL

58:34

+6:47

DNS

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

Klasse: H 75, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Ruud

Konnerud IL

46:32

+0:00

2.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

59:10

+12:38

3.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

1:40:04

+53:32

Klasse: D 75, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklubb

54:21

+0:00

Klasse: H 13-14, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Drage

Kongsberg OL

27:14

+0:00

46

2.

Adam Conway

Kongsberg OL

28:07

+0:53

46

3.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

30:01

+2:47

46

4.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla IF

30:05

+2:51

46

5.

Johan Eger

Kongsberg OL

30:09

+2:55

46

6.

Vegard Holm Johannesen

Kongsberg OL

33:38

+6:24

46

7.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

37:29

+10:15

46

8.

Sigurd Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

45:16

+18:02

46

9.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

1:01:27

+34:13

46

10.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

1:21:11

+53:57

46

DSQ

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

54:15

46

DNS

Even Aamundsen Bjørkli

Ringerike OL

Klasse: D 13-14, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

33:26

+0:00

46

2.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

35:33

+2:07

46

3.

Karoline Torø

Kongsberg OL

36:07

+2:41

46

4.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

39:42

+6:16

46

5.

Mari Øverby

Kongsberg OL

42:09

+8:43

46

6.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

45:44

+12:18

46

7.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

47:09

+13:43

46

8.

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

50:17

+16:51

46

9.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

50:34

+17:08

46

10.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

50:37

+17:11

46

11.

Malene Instanes

Sturla IF

51:22

+17:56

46

12.

Ine Instanes

Sturla IF

52:06

+18:40

46

DNS

Ingrid Bogen Arenth

Sturla IF

Klasse: H 17 C, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Axelson

Eiker OL

16:45

+0:00

46

2.

Jan Lazor

Modum OL

23:11

+6:26

46

3.

Ivar Mikal Tyse

Eiker OL

24:10

+7:25

46

4.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

26:47

+10:02

46

DSQ

Geir Egil Norbom

Konnerud IL

17:50

46

DSQ

Terje Pahr Haare

Konnerud IL

18:50

46

DSQ

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

33:54

46

DNS

Lars-Erik Østerud

Eiker OL

DNS

Halvard Foss

Eiker OL

Klasse: D 17 C, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Flesseberg

Kongsberg OL

37:49

+0:00

46

2.

Ellen Sofie Ruud

Eiker OL

42:08

+4:19

46

3.

Marianne Ness

Røyken OL

43:15

+5:26

46

DSQ

Line Nordhaug

Konnerud IL

33:47

46

DNS

Ingunn Lysaker Norbom

Konnerud IL

34:51

46

DNS

Liv Berit Arenth

Sturla IF

DNS

Mona Dalegård Løken

Kongsberg OL

DNS

Ingunn Lysaker Norbom

Konnerud IL

DNS

Kristin Viken

Eiker OL

Klasse: H 11-12, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Løken

Kongsberg OL

19:59

+0:00

46

2.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

32:08

+12:09

46

DSQ

Oskar Baklid

Konnerud IL

50:09

46

DNS

Mats Olsen Bye

Modum OL

Klasse: D 11-12, 2.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Øverli Berg

Kongsberg OL

47:41

+0:00

46

Klasse: N Åpen, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Øverby

Kongsberg OL

42:42

46

Rita Santschi

Modum OL

29:51

46

Abelone Josefine Axelson

Eiker OL

26:31

46

Amanda Axelson

Eiker OL

21:44

46

Anita Langeggen

Kongsberg OL

28:34

46

Marte Eger

Kongsberg OL

26:52

46

Einund Øverli Berg

Kongsberg OL

51:18

46

Thea Helen Hammer Schølberg

Eiker OL

51:38

46

William Leo Hammer Schølberg

Eiker OL

52:04

46

Melina Teien Knapskog

Eiker OL

52:31

46

Mina Hobbelstad

Eiker OL

50:00

Simen Hobbelstad

Eiker OL

50:00

Matias Axelson

Eiker OL

23:27

46

DSQ

Hanna Spangberg

Konnerud IL

27:59

46

DNS

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

DNS

Oskar Hope

Modum OL

DNS

Frida Hope

Modum OL

DNS

Aurora Viken Foss

Eiker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 mai 2016, 13:17:48

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

191

Antall startet:

167