Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdakamp 1 - Skøynar 4. mai 2016

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Laura Hegstad

OK Skøynar

36:48

Liv Høvde

Verdal OK

1:20:02

Liv Forberg

Verdal OK

Anna Laugen

Skøynar

45:28

Gunvor Bolstad

Skøynar

Ingrid Svendgård

Skøynar

1:08:47

Marte Svendgård

Skøynar

Ingrid Baraa

OK Skøynar

Odin Bjørnstad

Skøynar

Alfred Bjørnstad

Skøynar

Ane Hallset

Frol IL

56:29

Julie Malene Vestheim

Frol IL

56:26

Imre Gran Jacobsen

Skøynar

51:20

Iben Gran Jacobsen

Skøynar

36:54

Cesilie Jakobsen

Skøynar

38:32

Anne Lise Gran

Skøynar

51:33

Rebekka Veie

OK Skøynar

23:32

Mona Veie

Skøynar

Håkon Hallan

OK Skøynar

20:51

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

30:32

Mona Elisabeth Gjedrem Lund

Verdal OK

30:35

Daniel Alstad

Frol IL

48:33

Kristian Alstad

Frol IL

49:12

Odd Anders Alstad

Frol IL

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Bernard Heimro Sunde

Frol IL

35:05

Markus Okkenhaug

Frol IL

33:40

Kirsten Toubro

Frol IL

33:49

Marianne Langøygard

Frol IL

1:12:07

Selma Langøygar

Frol IL

1:08:30

Sander Matberg

Frol IL

1:17:06

Lene Jacobsen

Frol IL

Arnfinn Rønning

Skøynar

44:23

95

Joralf Lyngen

Skøynar

44:11

95

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

46:31

Ludvig Langøygard

Frol IL

48:33

Hallvard Steffenreim

Frol IL

35:33

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

36:22

40 41

Alma Nesgård

Skøynar

1:17:11

Edna Nesgård

Skøynar

1:13:39

Magnhild Nesgård

Skøynar

Christian Nesgård

Skøynar

ARnhild Brustad

Verdal OK

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

1:01:32

Silje Dybdahl

Frol IL

Marius Dybdahl

Frol IL

Mia Melby

Verdal OK

Jonas Alstad

Frol IL

19:52

Sigurd Vatn

Frol IL

20:32

Ingrid Gustad Strøm

OK Skøynar

36:40

Lars Strøm

OK Skøynar

Silje Gran

Skøynar

28:02

Tone Fiskvik

Skøynar

28:08

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

33:05

Magnhild Kvaal

Verdal OK

33:50

Magnar Bolstad

Skøynar

45:26

Jon Kristian Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

48:29

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Arne Marius Munkeby

Frol IL

52:12

Laila Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

52:26

Joar Munkeby

Frol IL

52:18

Hege Hegstad

Skøynar

38:33

67

Hege Hallan

OK Skøynar

19:59

Tone Flægstad

Skøynar

Kari Bugge

Verdal OK

42:36

Andrea Ditlevsen Midthjell

Verdal OK

Andrea Ditlevsen Midthjell

Verdal OK

41:47

Vebjørn Hundal

Frol IL

35:27

Live Hundal

Frol IL

43:51

Viggo Hundal

Frol IL

Benedicte Olsen

Skøynar

32:07

Sara Olsen

Skøynar

32:29

Ina Fundtaunet

Skøynar

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

33:35

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

33:42

Eirik Myhre

Verdal OK

25:10

Heidi Kristine Hammer

Skøynar

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Anders Alstad

Frol IL

24:26

+0:00

2.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

25:40

+1:14

3.

Magnus Alstad

Frol IL

28:23

+3:57

4.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

28:56

+4:30

5.

Sverre Matberg

Frol IL

31:12

+6:46

6.

Kristian Midthjell

Verdal OK

32:05

+7:39

7.

Mats Okkenhaug

Frol IL

33:35

+9:09

7.

Magne Okkenhaug

Frol IL

33:35

+9:09

9.

Lars Myhre

Verdal OK

34:15

+9:49

10.

Elin Fiskvik

Skøynar

35:59

+11:33

11.

Erik Dybdahl

Frol IL

36:07

+11:41

12.

Kari Melby

Verdal OK

37:11

+12:45

13.

Gudmund Nesgård

Skøynar

37:42

+13:16

14.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

38:01

+13:35

15.

Åse Kvaal

Verdal OK

39:40

+15:14

16.

Cathrine Thorhus

Verdal OK

40:57

+16:31

17.

Guro Hegstad

OK Skøynar

43:31

+19:05

18.

Svein Arnt Eklo

Verdal OK

44:54

+20:28

19.

Oda Hundal

Frol IL

45:05

+20:39

20.

Ane Linea Hundal

Frol IL

46:04

+21:38

21.

Sondre Gjedrem Lund

Verdal OK

53:38

+29:12

22.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

53:57

+29:31

23.

Eli Kristoffersen

Verdal OK

59:29

+35:03

24.

Cecilie Aaseng

Frol IL

1:03:23

+38:57

25.

Selma Skjulsvik

Frol IL

1:09:44

+45:18

26.

Jens Scherjon

Frol IL

1:16:41

+52:15

27.

Marieke Scherjon

Frol IL

1:17:02

+52:36

28.

Grethe Smestad

Frol IL

1:18:29

+54:03

29.

Ingrid lerstad

Frol IL

1:23:26

+59:00

30.

Selma Støre

Skøynar

1:34:06

+1:09:40

31.

Camilla Støre

Skøynar

+0:0-26

DSQ

Bjørg Holberg

Skøynar

43:07

43

DSQ

Asbjørn Strøm

Skøynar

50:03

67 42 44 41

DSQ

Andreas Sandberg

Frol IL

1:23:10

42 44 45 41 43

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Verdal OK

28:51

+0:00

2.

Louise Ronglan

OK Skøynar

31:48

+2:57

3.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

31:50

+2:59

4.

Petter Lynum

Frol IL

32:55

+4:04

5.

Håvard Veie

OK Skøynar

34:28

+5:37

6.

Harald Bakken

Frol IL

35:13

+6:22

7.

Torbjørn Sirum

Frol IL

36:24

+7:33

8.

Per M Kvam

Inderøy il

36:33

+7:42

9.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

36:37

+7:46

10.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

38:25

+9:34

11.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

38:34

+9:43

12.

Steinar Kvam

Inderøy il

38:42

+9:51

13.

Simen Hegstad

Skøynar

39:19

+10:28

14.

Per Arve Hammer

Skøynar

39:46

+10:55

15.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

40:32

+11:41

16.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

41:55

+13:04

17.

Jostein Nordvoll

Frol IL

42:18

+13:27

18.

Magnhild Forseth

Frol IL

42:20

+13:29

19.

Svein Holberg

Skøynar

43:22

+14:31

20.

Randi Jensen

Frol IL

45:55

+17:04

21.

Knut Evenhus

Skøynar

46:08

+17:17

22.

Lars Stavran

Inderøy il

46:46

+17:55

23.

Ranveig Irene Brustad

Verdal OK

48:18

+19:27

24.

Olav Magne Svendgård

Skøynar

48:22

+19:31

25.

Asgeir Brustad

Verdal OK

49:21

+20:30

26.

Martin Gjedrem Lund

Verdal OK

52:58

+24:07

27.

Hans Moltzau

Frol IL

53:32

+24:41

28.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

54:45

+25:54

29.

Gudlaug Reinås

Frol IL

55:10

+26:19

30.

Kari Hynne

Verdal OK

1:01:28

+32:37

31.

John Kvaal

Verdal OK

1:01:28

+32:37

32.

June Munkeby

Frol IL

1:01:47

+32:56

33.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

1:05:47

+36:56

34.

Randi Ulseth

Frol IL

1:08:57

+40:06

35.

Randi Haugskott

Frol IL

1:09:00

+40:09

36.

Johannes Sollid

Verdal OK

1:19:09

+50:18

37.

Mathea Baglo Bjørkeng

Verdal OK

1:31:03

+1:02:12

38.

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

1:31:15

+1:02:24

39.

Gunn Mary Andersen

Frol IL

1:42:05

+1:13:14

40.

Sigbjørn Andersen

Frol IL

+0:0-51

40.

Marius Andersen

Frol IL

+0:0-51

40.

Ida Eines Andersen

Frol IL

+0:0-51

40.

Tobias Andersen

Frol IL

+0:0-51

40.

Stein Otto Bjørkeng

Verdal OK

+0:0-51

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallbjørn Holberg

OK Skøynar

38:59

+0:00

2.

Kristian Veie

OK Skøynar

43:07

+4:08

3.

Johan Kjeldsen Dahlen

Skøynar

44:35

+5:36

4.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

48:55

+9:56

5.

Marte Skoglund

Frol IL

52:29

+13:30

6.

Jo Langøygard

Frol IL

54:28

+15:29

7.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

59:44

+20:45

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

39:48

+0:00

2.

Tobias Alstad

Frol IL

40:55

+1:07

3.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

41:41

+1:53

4.

ARne Grevskott

Frol IL

43:39

+3:51

5.

Jo Severin Matberg

Frol IL

43:47

+3:59

6.

Einar Lund

Verdal OK

45:35

+5:47

52

7.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

45:43

+5:55

8.

Vidar Skjerve

Verdal OK

46:51

+7:03

9.

Jan Hruby

Inderøy il

47:39

+7:51

10.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

49:19

+9:31

11.

Rolf Alstad

Frol IL

57:08

+17:20

12.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

58:25

+18:37

52

13.

Inge Hafstad

Verdal OK

1:06:03

+26:15

14.

Ståle Matberg

Frol IL

1:12:27

+32:39

15.

Gunnhild Bredesen

Verdal OK

1:19:14

+39:26

16.

Asmund Bjørshol

Frol IL

1:35:39

+55:51

17.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:54:44

+1:14:56

18.

Sofie Hallem

Verdal OK

1:54:45

+1:14:57

DSQ

Sigve Lundsaunet

Verdal OK

1:11:21

49 51 52 43

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

44:52

+0:00

52

2.

Anton Bjartnes

Verdal OK

47:19

+2:27

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

1:00:05

+15:13

4.

Håvard Dybdal

Frol IL

1:12:27

+27:35

5.

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

1:14:33

+29:41

6.

Terje Rønning

Skøynar

1:14:58

+30:06

DSQ

Herman Leithe

Frol IL

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Dagfinn Ringstad

Skøynar

+0:00

1.

Birger Rønning

Skøynar

+0:00

1.

Kjell georg Hegstad

Skøynar

+0:00

1.

Ivar Veie

Skøynar

+0:00

1.

Erling Ronglan

Skøynar

+0:00

1.

Tone Nergård

Skøynar

+0:00

1.

Oddvar Hynne

Skøynar

+0:00

1.

Knut Hallan

Skøynar

+0:00

1.

Gisle Holberg

Skøynar

+0:00

1.

Mona Ronglan

Skøynar

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 mai 2016, 21:28:51

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

201

Antall startet:

201