Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Askerløpet 8. mai 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

15:45

Jarand Våge

Asker Skiklubb

25:54

Eero Martomaa

Ås-NMBU Orientering

25:01

Frikk Finsrud

Asker Skiklubb

25:56

Max Alexander Nybråten

IL Tyrving

21:36

Jacob Finstad Land

IL Tyrving

21:59

Håkon Øverby

Kongsberg OL

42:15

100

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

33:34

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

22:54

Erle Fosstveit

Raumar Orientering

45:59

Alexander Sletten

Raumar Orientering

24:48

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

39:00

Jonas Kortner Vogt

Østmarka OK

51:23

Amund Kortner Vogt

Østmarka OK

30:15

Silja Berstad

Heming Orientering

21:47

Elias Molund

IL Tyrving

29:40

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

36:56

Silas Mestad Hansen

Lillomarka OL

41:52

Sofus Mestad Hansen

Lillomarka OL

41:51

Linus Mestad Hansen

Lillomarka OL

46:37

Erlend Bakke

Fossum IF

21:25

Victor Hølterhoff

Asker Skiklubb

36:27

Anine Schrader Kvernerud

Asker Skiklubb

16:01

Jenny Tørvolt

Røyken OL

53:11

100

Henrik Mathisen

OL Tønsberg og omegn

37:25

Odin Vie Strisland

Fossum IF

35:31

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

23:22

Weronika Kinga Moczulska

Røyken OL

35:43

Una Nastad

Asker Skiklubb

23:59

Frederikke Warhuus Solbakken

OK Moss

36:48

Astrid Reusch

Heming Orientering

29:33

Tuva Espelin

Asker Skiklubb

23:11

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

52:33

Alfred Ekren

Asker Skiklubb

36:19

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

17:06

183

Pernille M. Berntsen

Asker Skiklubb

24:42

Caroline H. Tursjøen

Asker Skiklubb

23:43

Fredrik Undheim Gjessdal

Privat

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

17:11

Selma Størmer-Antonsen

Nydalens SK

17:18

Erlend Sommerhein

OK Horten

26:14

Iver Aarseth

IL Koll

36:53

DSQ

Ola Torjusen

Fossum IF

28:12

182

DNS

Aksel Eide

Bækkelagets SK

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Graff-Wiik

Røyken OL

26:23

+0:00

2.

Malene Berstad

Heming Orientering

28:46

+2:23

3.

Maren Medalen Berntsen

Asker Skiklubb

31:22

+4:59

4.

Victoria Holland-Tuvsjøen

Asker Skiklubb

32:39

+6:16

5.

Anne Østvold

Heming Orientering

34:13

+7:50

6.

Selma Mestad Hansen

Lillomarka OL

44:32

+18:09

7.

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

48:48

+22:25

DNS

Ine Lohne Boehlke

Fossum IF

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Østvold

Heming Orientering

25:50

+0:00

2.

Sondre Næss

Asker Skiklubb

30:06

+4:16

3.

Brage Fosstveit

Raumar Orientering

33:44

+7:54

4.

Emil Huuse

Østmarka OK

43:41

+17:51

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Anders Gylterud Kvålsgard

Fossum IF

Klasse: H 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

29:18

+0:00

Klasse: Direkte N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eli Signe Kvaale

Asker Skiklubb

52:55

Asbjørn Floden

Privat

19:27

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

27:00

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

29:18

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

46:33

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

1:22:47

Signe Fluge Ulleberg

Heming Orientering

41:15

DSQ

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

38:34

214

DSQ

Wilma Evensen

OL Tønsberg og omegn

1:22:26

182 183 184 191 223

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Linløkken

Østmarka OK

28:18

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

36:16

Erlend Otterlei

Østmarka OK

33:08

Magnus Molund

IL Tyrving

38:35

Håvard Rekve Lian

Fossum IF

30:21

DSQ

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

26:43

202

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kvarme

Røyken OL

22:33

+0:00

2.

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

24:36

+2:03

3.

Signe Holo

Fossum IF

31:59

+9:26

4.

Linnea Holst

IL Tyrving

33:46

+11:13

5.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

37:18

+14:45

6.

Tuva Høyer

Fossum IF

38:14

+15:41

7.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

41:44

+19:11

8.

Sara Martini

Asker Skiklubb

42:02

+19:29

9.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

42:26

+19:53

10.

Nora Christine Hansen

Røyken OL

42:40

+20:07

11.

Eileen Bjanes

IL Tyrving

44:36

+22:03

12.

Anna Mæhre Torjussen

Fossum IF

54:56

+32:23

13.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

56:00

+33:27

14.

Sara Molund

IL Tyrving

1:02:10

+39:37

15.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:02:35

+40:02

16.

Marte Sofie Skrove

Ringerike OL

1:05:01

+42:28

17.

Ingvild Berner Myhre

Fossum IF

1:08:13

+45:40

18.

Tiril Ebon Espedal

Nydalens SK

1:10:59

+48:26

DSQ

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

27:34

113 109 172 187 178 177 183

DNS

Mari Aarseth

Nydalens SK

DNS

Mina Vist

Asker Skiklubb

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Størmer-Antonsen

Nydalens SK

21:03

+0:00

2.

Sondre Ladim

OK Moss

21:55

+0:52

3.

Axel Aalde

Nydalens SK

21:58

+0:55

4.

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

22:54

+1:51

5.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

23:36

+2:33

6.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

23:51

+2:48

7.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

26:24

+5:21

8.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

26:42

+5:39

9.

Sindre Mathisen

OL Tønsberg og omegn

28:45

+7:42

10.

Simen Hagen Strømsnes

Asker Skiklubb

29:47

+8:44

11.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

29:59

+8:56

12.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

34:47

+13:44

13.

Tarje Espelin

Asker Skiklubb

46:56

+25:53

14.

Eirik Næss

Asker Skiklubb

50:54

+29:51

15.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

54:31

+33:28

16.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

56:26

+35:23

17.

Bernard W. Moczulski

Røyken OL

57:01

+35:58

18.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

1:02:19

+41:16

DSQ

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

1:15:54

187 177 183 184 176 91

DNS

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

23:58

184

DNS

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Guro Hjerpaasen

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Raumar Orientering

27:54

+0:00

DSQ

Daniel Nystuen

Røyken OL

58:26

187 178 177 183 184 176

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Berner

Fossum IF

39:54

+0:00

2.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

44:28

+4:34

3.

Turid Williksen

Fossum IF

1:08:57

+29:03

4.

Thine Wilkens Jernberg

Nydalens SK

1:10:34

+30:40

DSQ

Marianne Ness

Røyken OL

1:08:48

162 172

DSQ

Linnea Evensen

OL Tønsberg og omegn

1:20:33

176

DSQ

Lene Colquhoun

Nittedal OL

Brutt

Therese Lohne Boehlke

Fossum IF

DNS

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

DNS

Marianne Granum Helsvig

Konnerud IL

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Amlie

IL Tyrving

44:42

+0:00

2.

Camilla Fosstveit

Raumar Orientering

47:17

+2:35

3.

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:03:54

+19:12

4.

Katinka Horgen Evnsen

Privat

1:05:21

+20:39

5.

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:05:28

+20:46

6.

Gunnar Fosstveit

Raumar Orientering

1:06:48

+22:06

7.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

1:08:51

+24:09

8.

Vera Halsaa

Asker Skiklubb

1:17:39

+32:57

9.

Sharon Broadwell

Privat

1:19:15

+34:33

10.

Tanja Appenzeller

Fossum IF

1:21:04

+36:22

11.

Anne Skjærsten

IL Tyrving

1:29:03

+44:21

DSQ

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:10:49

184

DNS

Tale Torjussen

Fossum IF

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilde Eine

Fossum IF

48:02

+0:00

2.

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

1:14:30

+26:28

Klasse: H 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ole-Henrik Bjerknes

Røyken OL

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Telje Høydal

Nydalens SK

42:18

+0:00

2.

Gerd Berit Rekve

Fossum IF

52:25

+10:07

3.

Lene Flesseberg

Kongsberg OL

1:03:27

+21:09

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

38:40

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

40:22

+1:42

3.

Viggo Eriksen

Fossum IF

40:47

+2:07

4.

Fredrik Høyer

Fossum IF

45:57

+7:17

5.

Espen Jernberg

Nydalens SK

55:18

+16:38

6.

Harald Aulie

IL Koll

59:53

+21:13

7.

Boehlke Henrik

Fossum IF

1:00:38

+21:58

8.

Yngve Røe

Nydalens SK

1:13:34

+34:54

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

33:06

+0:00

2.

Kjetil Hagen

Asker Skiklubb

35:29

+2:23

3.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

37:40

+4:34

4.

Tone Skram

Røyken OL

42:52

+9:46

5.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

43:04

+9:58

6.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

44:03

+10:57

7.

Ove Hildrum

Lillomarka OL

44:13

+11:07

8.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

45:07

+12:01

202

9.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

47:06

+14:00

10.

Anne Margrete Hammer

Østmarka OK

50:20

+17:14

10.

Tom Rådahl

IL Tyrving

50:20

+17:14

12.

Ida Margrethe Ullern

IL Tyrving

55:29

+22:23

13.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

55:50

+22:44

14.

Elena Grand

Nydalens SK

56:51

+23:45

15.

Hege Farnes Hildrum

Lillomarka OL

57:44

+24:38

DNS

Roger Østvold

Heming Orientering

DNS

Hanne Marthe Østvold

Heming Orientering

DNS

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Scheele

Nydalens SK

26:16

+0:00

2.

Pia Young Vik

Nydalens SK

26:58

+0:42

3.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

31:53

+5:37

4.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

33:39

+7:23

5.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

35:50

+9:34

6.

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

37:24

+11:08

7.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

39:25

+13:09

8.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

42:03

+15:47

9.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

43:10

+16:54

10.

Dina Marie Salvesen

Asker Skiklubb

44:04

+17:48

11.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

44:17

+18:01

12.

Mari Øverby

Kongsberg OL

44:33

+18:17

13.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

44:40

+18:24

14.

Ea Lunøe

Nydalens SK

45:06

+18:50

15.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

46:35

+20:19

16.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

48:33

+22:17

17.

Ina Martini

Asker Skiklubb

50:20

+24:04

18.

Iris Holst

IL Tyrving

51:02

+24:46

19.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

51:49

+25:33

20.

Live Østvold

Heming Orientering

52:21

+26:05

21.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

55:33

+29:17

22.

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

57:50

+31:34

23.

Malene Jebsen

Heming Orientering

59:26

+33:10

24.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

1:02:19

+36:03

25.

Siren Lohne Boehlke

Fossum IF

1:04:45

+38:29

26.

Selma Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:10:17

+44:01

27.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

1:13:32

+47:16

28.

Anny Rogne

OL Tønsberg og omegn

1:26:20

+1:00:04

DSQ

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

35:43

223

DSQ

Ella Berstad

Heming Orientering

46:20

210 177 182 221 218 209 223 91 100

DSQ

Lita Lerke Leodine Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

1:07:36

210

DNS

Luciana Maria Svads

Måren OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

26:10

+0:00

2.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

26:20

+0:10

3.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

28:00

+1:50

4.

Christopher Ladim

OK Moss

28:53

+2:43

5.

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

29:11

+3:01

6.

Tobias Mikael Espedal

Nydalens SK

29:57

+3:47

7.

Henrik Reusch

Heming Orientering

33:03

+6:53

8.

Mikkel Katla

Fossum IF

33:28

+7:18

9.

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

34:05

+7:55

10.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

34:48

+8:38

11.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

35:11

+9:01

12.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

35:45

+9:35

13.

Kristian Østermann

Heming Orientering

35:57

+9:47

14.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

37:09

+10:59

15.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

37:33

+11:23

16.

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

38:03

+11:53

17.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

39:11

+13:01

18.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

39:18

+13:08

19.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

40:18

+14:08

20.

Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

41:04

+14:54

21.

Erlend Børli

Fossum IF

42:38

+16:28

22.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

44:44

+18:34

23.

Marius Bakke

Fossum IF

44:56

+18:46

24.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

45:26

+19:16

25.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

46:11

+20:01

26.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

47:54

+21:44

27.

Sondre Evensen

OL Tønsberg og omegn

48:09

+21:59

28.

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

49:11

+23:01

29.

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

52:23

+26:13

30.

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

55:55

+29:45

31.

Simen Våge

Asker Skiklubb

58:21

+32:11

32.

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

58:51

+32:41

33.

Olaf Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:00:22

+34:12

34.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:04:37

+38:27

35.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

1:10:59

+44:49

36.

Elias Stubberud

Nydalens SK

1:17:57

+51:47

37.

John Otterlei

Østmarka OK

1:26:00

+59:50

DNS

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

DNS

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

28:24

+0:00

2.

Jenny Baklid

Konnerud IL

29:52

+1:28

3.

Åsne Holo

Fossum IF

30:27

+2:03

4.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

32:15

+3:51

5.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

32:48

+4:24

6.

Helene Eger

Kongsberg OL

34:04

+5:40

7.

Maren Norderud

IL Tyrving

34:52

+6:28

8.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

35:20

+6:56

9.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

35:32

+7:08

10.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

36:17

+7:53

11.

Pernille Katla

Fossum IF

36:28

+8:04

12.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

37:49

+9:25

13.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

38:17

+9:53

14.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

38:27

+10:03

15.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

39:28

+11:04

16.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

40:10

+11:46

17.

Ragne Norrud

Fossum IF

41:06

+12:42

18.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

41:11

+12:47

19.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

41:26

+13:02

19.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

41:26

+13:02

21.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

41:32

+13:08

22.

Ingvild Høydal

Nydalens SK

44:03

+15:39

23.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

44:23

+15:59

24.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

44:32

+16:08

25.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

44:55

+16:31

26.

Linn Mei Waaler

Måren OK

45:07

+16:43

27.

Oda Marie Colquhoun

Lillomarka OL

45:30

+17:06

28.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

46:00

+17:36

29.

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

48:59

+20:35

30.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

49:10

+20:46

31.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

50:48

+22:24

32.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

55:40

+27:16

33.

Silje Marie Våge

Asker Skiklubb

55:59

+27:35

34.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

56:32

+28:08

35.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

58:58

+30:34

36.

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

1:01:31

+33:07

37.

Thea Sofie Salvesen

Asker Skiklubb

1:10:09

+41:45

38.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

1:18:20

+49:56

39.

Anni Saarela

Konnerud IL

1:26:15

+57:51

40.

Åshild Egeberg Vári

Sturla, IF

1:36:05

+1:07:41

DSQ

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

6:26

108 107 104 162 174 190 219 220 221 207 206 218 20...

DSQ

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

55:24

153

DSQ

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

1:04:07

104 162 174 190 219 220 221 207 206 218 208

DNS

Carmen Dirro

Måren OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

28:07

+0:00

2.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

29:05

+0:58

3.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

29:17

+1:10

4.

Isak Jonsson

Nydalens SK

31:08

+3:01

5.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

31:10

+3:03

6.

Håkon Sturød

Nydalens SK

31:59

+3:52

7.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

32:06

+3:59

8.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

33:34

+5:27

9.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

33:44

+5:37

10.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

34:00

+5:53

11.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

34:36

+6:29

12.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

34:55

+6:48

13.

Emil Størmer

Fossum IF

37:06

+8:59

14.

Jakob Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

37:48

+9:41

15.

Peter Gisholt

Fossum IF

39:19

+11:12

16.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

39:46

+11:39

17.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

46:16

+18:09

18.

Torjus Ullern

IL Tyrving

47:12

+19:05

19.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

47:15

+19:08

20.

Even Nygaard Østreng

Raumar Orientering

49:09

+21:02

DNS

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

DNS

Anders Horvei

Raumar Orientering

DNS

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

45:54

+0:00

2.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

55:48

+9:54

3.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

59:34

+13:40

4.

Kirsten Bakke

Gjø-Vard OL

1:01:14

+15:20

5.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:30:07

+44:13

DNS

Thorunn Aamodt Ovesen

Lardal OL

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lisa Sørenssen

Røyken OL

1:39:06

+0:00

DSQ

Unni Drage

Haugerud IF

50:21

180

DSQ

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

52:44

209

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

41:20

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:01:35

+20:15

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

44:10

153

DSQ

Per Meiland

Lommedalens IL

1:03:24

114 204

DNS

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Haugerud IF

44:41

+0:00

2.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

50:53

+6:12

DSQ

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:03:11

100

DSQ

Einar Hoff

IL Tyrving

1:07:18

218 209

DSQ

Johan Theisen

Kolbotn og Skimt OL

1:33:00

153

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Egeberg Vári

Sturla, IF

36:22

+0:00

2.

Berit Berge

IL Tyrving

39:21

+2:59

3.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

54:26

+18:04

4.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

54:33

+18:11

5.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

55:03

+18:41

6.

Cathrine Norvik

Røyken OL

1:06:05

+29:43

7.

Turid Giil

Rond OL

1:14:09

+37:47

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

53:11

+0:00

2.

Aud Kjemperud

Eiker OL

56:27

+3:16

3.

Toril Eine

Fossum IF

1:04:25

+11:14

4.

Anne Elvsaas Mo

Røyken OL

1:50:02

+56:51

DNS

Helga Haverstad

Lierbygda OL

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:01:03

+0:00

2.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

1:03:29

+2:26

3.

Ildiko Horvati

IL Tyrving

1:07:34

+6:31

4.

Kari Lillealtern

Freidig

1:22:44

+21:41

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

40:06

+0:00

2.

Eirik Eriksen

Sturla, IF

40:19

+0:13

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

40:27

+0:21

4.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

44:08

+4:02

5.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

44:23

+4:17

6.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

47:20

+7:14

7.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

50:47

+10:41

8.

Helge Revhaug

Ringerike OL

54:11

+14:05

9.

György Horvati

IL Tyrving

55:58

+15:52

10.

Einar Hem

Lillomarka OL

57:49

+17:43

11.

Olav Mo

Røyken OL

1:18:23

+38:17

DSQ

Magnar Øvreås

Botne SK

54:28

180

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alix Young Vik

Nydalens SK

36:57

+0:00

2.

Trude Fixdal

IL Koll

41:45

+4:48

3.

Kjersti Hov

Fossum IF

42:57

+6:00

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

43:58

+7:01

5.

Kari Madslien

Nydalens SK

48:58

+12:01

6.

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

51:12

+14:15

7.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

51:55

+14:58

8.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:02:46

+25:49

9.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:07:56

+30:59

10.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:08:48

+31:51

11.

Eva Syversen

Røyken OL

1:10:35

+33:38

12.

Helena Stubberud

Nydalens SK

1:19:49

+42:52

13.

Eldri Holo

Fossum IF

1:22:56

+45:59

14.

Jane Rødder

Kongsberg OL

1:23:28

+46:31

15.

Anna Göhlman

IL Tyrving

1:29:13

+52:16

16.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

1:30:54

+53:57

17.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

1:32:07

+55:10

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Nydalens SK

36:54

+0:00

2.

Magne Vollen

Oslostudentenes IK

40:05

+3:11

3.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

42:23

+5:29

4.

Kjell Rønneberg

Røyken OL

44:37

+7:43

5.

Erik Lindström

Modum OL

46:46

+9:52

6.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

48:24

+11:30

7.

Øystein Andersen

Eiker OL

57:12

+20:18

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

Fossum IF

41:27

+0:00

2.

Steinar Skoglund

Fossum IF

47:19

+5:52

3.

Knut Lillealtern

Freidig

52:25

+10:58

4.

Per Øhlckers

IL Tyrving

59:06

+17:39

5.

Christian Bugge

Røyken OL

1:04:38

+23:11

DSQ

Nils-Petter Wiik

Driv IL

57:29

207

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Kravdal

Gjø-Vard OL

37:41

+0:00

2.

Karianne Katla

Fossum IF

45:40

+7:59

3.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

50:05

+12:24

4.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

50:06

+12:25

5.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

51:42

+14:01

6.

Line Nybakken

Ås-NMBU Orientering

51:45

+14:04

7.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

1:25:37

+47:56

8.

Aase Mestad

Lillomarka OL

1:29:26

+51:45

DSQ

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

1:15:37

208 213 185 223

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens SK

38:46

+0:00

2.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

42:08

+3:22

3.

Nora Skauen

IL Tyrving

44:03

+5:17

4.

Anne Borgen Sturød

Nydalens SK

44:14

+5:28

5.

Else Kari Scheele

Nydalens SK

47:16

+8:30

6.

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

49:32

+10:46

7.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

50:35

+11:49

8.

Astrid Bjørnerød

OK Moss

52:11

+13:25

9.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

54:26

+15:40

10.

Katrine Bakke

Fossum IF

54:53

+16:07

11.

Åse Ulltveit-Moe Norrud

Fossum IF

56:37

+17:51

12.

Ingeborg Øderud

Bækkelagets SK

1:01:20

+22:34

13.

Mette Eline Heimstad

Ringerike OL

1:16:55

+38:09

14.

Kathrine Lunøe

Nydalens SK

1:25:10

+46:24

15.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:37:47

+59:01

DSQ

Hege Feiring

IL Tyrving

22:22

102 34 153 106 104 105 107 174 201 211 215 207 20...

DSQ

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

46:51

153

DNS

Bodil Nordenström

Fossum IF

DNS

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

DNS

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Røren

Eiker OL

37:48

+0:00

2.

Øystein Østermann

Heming Orientering

40:41

+2:53

3.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

42:21

+4:33

4.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

43:25

+5:37

5.

Per Østreng

Raumar Orientering

44:28

+6:40

6.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

47:19

+9:31

7.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

47:23

+9:35

8.

Jan Sølvberg

Fossum IF

50:16

+12:28

9.

Are Kristiansen

IL Tyrving

50:20

+12:32

10.

Einar Lunøe

Nydalens SK

53:08

+15:20

11.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

56:16

+18:28

12.

Mons Kr. Løvfald

Nydalens SK

57:21

+19:33

13.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

1:00:40

+22:52

14.

Jon Erik Kvarme

Røyken OL

1:00:50

+23:02

15.

Øyvind Helmersen

Fet OL

1:01:46

+23:58

16.

Svein Helge Høydal

Nydalens SK

1:06:21

+28:33

17.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:13:07

+35:19

DSQ

Christian Grotnes

IL Tyrving

46:51

106

DNS

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

40:09

+0:00

2.

Sören Jonsson

Nydalens SK

41:50

+1:41

3.

Nils Hæstad

Fossum IF

42:11

+2:02

4.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

44:31

+4:22

5.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

46:22

+6:13

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

47:11

+7:02

7.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

48:02

+7:53

8.

Terje Dengerud

Nydalens SK

48:21

+8:12

9.

Johan Lunde

IL Koll

49:18

+9:09

10.

Morten Due

Måren OK

52:29

+12:20

11.

Morten Karlsen

Måren OK

53:55

+13:46

12.

Tore Kjølseth

Nydalens SK

54:41

+14:32

13.

Christopher Schive

OK Moss

58:41

+18:32

14.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

1:00:57

+20:48

15.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:09:29

+29:20

16.

Roar Tønnessen

Kongsberg OL

1:24:48

+44:39

17.

Bo Emilsson

Oppsal Orientering

1:37:08

+56:59

18.

Ivar Lindseth

Ringerike OL

1:39:55

+59:46

DSQ

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

41:09

110 181 107 104 105 106 205 215 207 206 218 222 9...

DSQ

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

45:43

206

DSQ

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

50:25

34 31 32 33 155 110 181 107 104 105 106 205 21...

DNS

Andreas Erichsen

Nydalens SK

DNS

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

DNS

Petter Fure

Oppsal Orientering

DNS

Lars-Erik Fiskum

IL Tyrving

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

37:32

+0:00

2.

Ina Westerlund

Nydalens SK

38:20

+0:48

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

40:16

+2:44

4.

Siri Størmer

Heming Orientering

44:22

+6:50

5.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

45:26

+7:54

6.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

46:20

+8:48

7.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

49:24

+11:52

8.

Åsa Franzen

IL Tyrving

50:44

+13:12

9.

Dana B. Stene

Nydalens SK

53:30

+15:58

10.

Christine Williksen Høiland

Fossum IF

56:16

+18:44

11.

Synne Skjærstein

IL Tyrving

56:39

+19:07

12.

Julie Bakke

Fossum IF

1:06:34

+29:02

13.

Agnethe Hasli

Snertingdal IF Orientering

1:09:32

+32:00

14.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:40:06

+1:02:34

DNS

Sigrid Bredde Vig

Sturla, IF

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Weltzien

IL Tyrving

31:17

+0:00

2.

Erling Sommerfeldt

Turun Metsänkävijät

37:30

+6:13

3.

Knut Aalde

Nydalens SK

40:06

+8:49

4.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

40:47

+9:30

5.

Terje Urfjell

IL Imås

41:44

+10:27

6.

Morten Heir

Fossum IF

42:53

+11:36

7.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

43:51

+12:34

8.

Pål Sommerhein

OK Horten

44:19

+13:02

9.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

44:32

+13:15

10.

Sindre Langaas

Nydalens SK

44:33

+13:16

11.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

44:57

+13:40

12.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

45:33

+14:16

13.

Tove Strand

Måren OK

49:59

+18:42

14.

Heidi Vogt

Østmarka OK

50:35

+19:18

15.

Håkon Jendal

Fossum IF

52:47

+21:30

16.

Cassie Trewin

IL Tyrving

54:01

+22:44

17.

Trond Brevik

Fossum IF

54:49

+23:32

18.

Espen Messel

IL Koll

56:03

+24:46

19.

Tor Ringstad

Hedrum

56:10

+24:53

20.

Wenche Hultgreen

IL Tyrving

56:47

+25:30

21.

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

59:49

+28:32

22.

Line Sommerfeldt

Privat

1:01:21

+30:04

23.

Sanna Antell

Røyken OL

1:01:56

+30:39

24.

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

1:02:24

+31:07

25.

Vegard Halden

Nydalens SK

1:03:01

+31:44

26.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:03:16

+31:59

27.

Marie Hammer Iversen

Østmarka OK

1:04:05

+32:48

28.

Kristin Blindheim

Lillomarka OL

1:05:39

+34:22

29.

Eszter Horvati

IL Tyrving

1:05:59

+34:42

30.

Kaia Wøien Nicolaisen

Asker Skiklubb

1:07:34

+36:17

31.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:08:43

+37:26

32.

Tibor Vári

Sturla, IF

1:08:51

+37:34

33.

Elise Ullern

IL Tyrving

1:11:11

+39:54

34.

Solveig Sletner

Røyken OL

1:11:28

+40:11

35.

Sirkku Juntunen

Oslostudentenes IK

1:16:39

+45:22

36.

Kristin Sletner

Røyken OL

1:21:13

+49:56

37.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:21:40

+50:23

38.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

1:24:26

+53:09

39.

Jorunn Blindheim

Lillomarka OL

1:32:16

+1:00:59

DSQ

Inge Ramberg

Østmarka OK

54:03

174

DSQ

Pål Tore Svendsen

Nydalens SK

1:05:23

100

DSQ

Per Fosser

Indre Østfold

1:15:26

36

DSQ

Astrid Wangensteen

Nydalens SK

DSQ

Florian Bochud

Privat

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charles Halaas

Fossum IF

42:10

+0:00

2.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

48:36

+6:26

3.

Geir Hoff

IL Tyrving

57:20

+15:10

4.

Trond Myhre

Fossum IF

1:02:01

+19:51

5.

André Jægtvik

Konnerud IL

1:09:22

+27:12

DSQ

Trond Evensen

OL Tønsberg og omegn

6:51

31 32 33 155 174 181 106 162 107 201 211 215 20...

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Bakke

Fossum IF

42:45

+0:00

2.

Sven Arne Gylterud

Fossum IF

46:08

+3:23

3.

Einar Gisholt

Fossum IF

46:30

+3:45

4.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

47:21

+4:36

5.

Kjetil Molund

IL Tyrving

50:58

+8:13

6.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

51:26

+8:41

7.

Gunnar Engen Vik

Nydalens SK

55:15

+12:30

8.

Roar Mathisen

OL Tønsberg og omegn

55:44

+12:59

9.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

57:04

+14:19

10.

Anders Færden

Kolbotn og Skimt OL

57:38

+14:53

11.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

57:55

+15:10

12.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

58:47

+16:02

13.

Morten Rannem

Fossum IF

1:00:10

+17:25

14.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:00:48

+18:03

15.

Eirik Jørgensen

IL Tyrving

1:01:16

+18:31

16.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

1:05:16

+22:31

17.

Christian Reusch

Heming Orientering

1:07:08

+24:23

18.

Peter Carlsen

Røyken OL

1:14:21

+31:36

19.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

1:17:23

+34:38

20.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:17:32

+34:47

21.

Kjell Eiken

Lierbygda OL

1:39:36

+56:51

DSQ

Christian Jomaas

Fossum IF

52:04

211 215 207 217 209 212 222

DSQ

Atle Wøllo

Kongsberg OL

1:16:47

211 215 207 217 209 212 91

DNS

Olav Eide

Bækkelagets SK

DNS

Christian Gløgård

Nittedal OL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

39:40

+0:00

2.

Vetle Christiansen

Bækkelagets SK

40:03

+0:23

3.

Simo Martomaa

Kalevan rasti

40:52

+1:12

4.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

42:00

+2:20

5.

Erik Thorsson

Turun Metsänkävijät

42:21

+2:41

6.

Øyvind Enger

Nydalens SK

44:02

+4:22

7.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

44:29

+4:49

8.

Trond Kortner

Østmarka OK

45:20

+5:40

9.

Petter Reinemo

Kongsberg OL

46:05

+6:25

10.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

50:47

+11:07

11.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

50:55

+11:15

12.

Stian Bergersen

IL Tyrving

52:03

+12:23

13.

Sigurd Melsom

Fossum IF

53:27

+13:47

14.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

54:17

+14:37

15.

Hallvard Koren

OK Moss

54:54

+15:14

16.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

55:45

+16:05

17.

Tore Bjørnerød

OK Moss

59:11

+19:31

18.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:06:44

+27:04

19.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

1:07:09

+27:29

20.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:21:12

+41:32

21.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

1:33:00

+53:20

DSQ

Thomas Schive

Bækkelagets SK

33:12

181 106 105 107 211 215 207 213 185

DSQ

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

36:36

174 181 106 105 107 211 215 207 213 185 222

DSQ

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

41:00

174 181 106 105 107 215 207 217 213 185 222

DSQ

Gunnar A Fiskum

NTNUI

44:03

211 215 207 217 213 185 222

DNS

Mikal Brastad Larsen

Nydalens SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 mai 2016, 18:33:59

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

577

Antall startet:

540