Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skolemesterskapet, Orkdal 11. mai 2016

Klasse: 5.trinn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas S. Myhre/Elias J Smørholm

Årlivoll

13:54

Ane Tungen, Helga Tungen

Gjølme

14:06

Arian M Sætherbø / Lars L. Svorkdal

Årlivoll

14:42

Daniel og Oliver

Grøtte

10:09

Martin og Erlend

Grøtte

11:31

Leah S. Mostuen/ Hanne Stølhaug

Årlivoll

22:54

Tuva S. Kristiansen/Ayla S. Henden

Årlivoll

25:07

Stian og Markus Be

Grøtte

14:44

Julie Rikardsen, Sigrid Kvernmo, Tuva Løvstrand

Gjølme

17:45

Sivert J. , Sander

Grøtte

11:31

Seim, Sivert MS og Hans Arvid

Grøtte

14:45

Sandra og Aina

Grøtte

20:02

Magnus, Vegard

Grøtte

10:17

Henriette W Pettersen, Sunniva Hansen, Kjell Kristian Isdal

Gjølme

25:59

MarkusBr., Victor

Grøtte

13:02

Markus VS, Anne Berit

Grøtte

14:42

Snorre, Jon Anders

Grøtte

15:35

Ida, Julie

Grøtte

18:04

Sindre, Tobias

Grøtte

19:28

Elida, Hanna

Grøtte

21:38

Berit M., Mehak

Grøtte

23:13

Tobias Sandstad, Lars Egil Grødal

Gjølme

31:32

Dennis Kristiansen, Ahmadi Evjen 5

Evjen

13:24

Ida Marie Tømmervik, Lulia Hadish

Evjen

20:39

Maren D.Løfshus - Ariana Jaff

Orkanger

15:41

Tilda H. Rømmesmo - Charls S.Tumangan

Orkanger

16:42

Ida F Røen - H.Ahmed

Orkanger

17:43

Torbjørn Prestmo - Marcus Olsen

Orkanger

17:49

Dennis F. Brynildsen - Magnus Bonvik

Orkanger

14:54

Rasul, Tobias

Orkanger

13:54

Hedda, Oda

Orkanger

15:45

Ingvild E. Aas - Christine Bratlie

Orkanger

24:58

Sanna Øien, Izabella Maiorova

Evjen

29:40

Ellinor, Hanne

Orkanger

16:50

Silava A. Sileman - Leah Kjevik

Orkanger

23:07

Mohammad M - Asgeir Gangaas

Orkanger

20:55

Andrea V. Myhre - Ina O. Mjøen

Orkanger

39:09

Rebecca, Ine, Jorid

Grøtte

22:04

Damian Dziadek, Martin Cardenas

Evjen

20:52

Thea Berge, Maria Selnes

Evjen

19:09

Signe K. Syrstad - Aida R. Remnes

Orkanger

16:08

Elise Anthonsen, Silje R. Ross, Emma Gevoll

Evjen

20:36

Sindre K. Lund - Ask R. Remnes

Orkanger

15:37

DSQ

Erling Eggamo/Øystein R. Grande

Årlivoll

17:15

43 36 38 42

DSQ

Tølløv Solligård / Ådne H. Stiklestad

Årlivoll

16:22

39

DSQ

Erik S. Arntzen / Emil G. Belsvik

Årlivoll

18:32

36 38

DSQ

Kristila Apsite-Ciesule, Susana Sudenis

Gjølme

18:24

36

DSQ

Ida Garberg, Oliver Nordvik

Gjølme

19:07

43

DSQ

Emma, Mari R og Mari S

Grøtte

16:19

43

DSQ

Rune og Odin

Grøtte

18:23

43

DSQ

Eine, Ailin

Grøtte

18:01

36

DSQ

Elin Marie Bakke / Inger Lise Wuttudal

Årlivoll

32:18

43 39

DSQ

Una B. Johannesen, Victoria Tøndel-Bergem, Ronja Jonli

Gjølme

27:03

36 44 38 39 40 41

DSQ

Aynaz og Karen

Grøtte

26:31

40

DSQ

Nora og Tuva

Grøtte

25:59

43 36 44 38 39 40 41 42

DSQ

Daniel Snildal, Stian Nyberg, Joel Sletvold

Evjen

21:35

39 40

DSQ

Dennis Dyrseth - Jacob O. Figenschau

Orkanger

12:48

38 40

DSQ

Linus G. Ivarsen - Herman F. Mo

Orkanger

12:26

43 38

DSQ

Albert Helbæk - Arild Fossvoll

Orkanger

16:01

38

DSQ

Marion R. Svorkmo - Ronja H. Brandsvikhaug

Orkanger

25:29

36 44 38 39 40 41

DSQ

Aileen Solstad, Isabelle Hovde, Ida Holthe

Evjen

10:43

DSQ

Emil, Edvard, Fredrick

Orkanger

15:38

37

Klasse: 6.trinn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aurora Alstad, Olve Tungen

Gjølme

11:30

Martin Aunemo, David Johannessen

Gjølme

12:04

Mats Olufsen - Farhad Saberi

Orkanger

11:34

Simon Vattengård, Torjus Ingdal

Gjølme

13:32

Martine L Monsen, Emil Hermanstad

Gjølme

13:28

Preben E Tørrissen, Steffen Kvernmo

Gjølme

16:43

Tichanan Vangen - Akhmed Murdalov

Orkanger

13:40

Emilie Mæhlen - Tinde von Wachenfeldt

Orkanger

15:13

Sander Bakken - Andreas Engan Aas - (Andreas Sollien-Klo)

Orkanger

17:18

Sondre Maalø - Mathias Johansen

Orkanger

14:16

Ingunn Skoglund - Ida Amalie P. Bye

Orkanger

20:36

Emil H. Dyrseth - Magnus Lund Roel

Orkanger

17:05

Kaja Sæthre, Patrycja Bisiorek

Årlivoll

14:52

Mattias Andersen, Jonas Skinstad

Årlivoll

11:54

Odin Sprauten Andøl, Henrik F. Tønnessen.

Årlivoll

13:23

Marius Sletvold, Markus Halvorsen

Årlivoll

13:12

Kine Ranøien, Kinga Amrogowicz

Årlivoll

16:31

Eliza Mæhlen Lunde - Lisa Knutsen

Orkanger

21:13

Dina Smevold Lie - Hedda Ellefsen

Orkanger

20:52

Einar Richter Wold - Hadis Zabijev

Orkanger

21:13

Emil Haugnes - Anders Gausen

Orkanger

15:13

Hallvard Asbøll, Marius R.Sinnes , Henrik Bye Garberg

Årlivoll

13:13

Mathilde Eggen Jensen, Hulda Østlund

Årlivoll

15:34

Eirin Pettersen

Årlivoll

16:00

Remy Andersen , Syver K. Ljøkjel

Årlivoll

15:02

Ida Magnetun, Hilde B.Øyangen, Tuva Monsen, Ayla B.Latifi

Evjen

14:46

Sander H.Hovde, Erlend Melby

Evjen

13:56

Birk Nessvold, August E. Sæther, Arin Karim

Evjen

14:01

Ola E Andaas, Sander Rao

Grøtte

9:33

Aleksandr Majorov, Sigurd Krangsås, Magne Drugudal

Evjen

17:53

Stian S Fandrem, Even S Vuttudal

Grøtte

13:29

Emile Hansen, Thea V Kåsbøll

Grøtte

14:24

Markus S Rindal, Tobias J Laksøien, Jon Oskar Salberg

Grøtte

12:56

Marthe A Skarholt, Amalie H Tøndel, Rayane Da Silva

Grøtte

18:37

Per Kristian Kjevik, Samuel Sommervold, Mateusz Ziolek

Grøtte

16:27

Emma L Aunemo, Anne S Røhme

Grøtte

18:51

Amalie Steinshaug, Anna B Flaaskog

Grøtte

17:45

Sara Michalek, Belinda Mellingsæter, Rayane da Lobo

Grøtte

18:53

Are Kristian B Ofstad, Eskil Skjenald

Grøtte

38:31

Kristian S Flaaskog, Silje S Solem

Gjølme

22:04

DSQ

Victor Heli, Thea

Gjølme

13:34

43 39 40

DSQ

Patrick E Tørrissen, Marcus W Pettersen

Gjølme

14:02

40

DSQ

Martin Alver - Anders Grytting Bye

Orkanger

10:43

43

DSQ

Ingeborg Bakkan, Kristian Jobotn Dahl

Gjølme

20:52

43 42

DSQ

Jenny Simonsen - Nora Sem

Orkanger

13:37

37

DSQ

Silje Liøkel - Mari Solstad - Sara Rostad Blomli

Orkanger

19:51

41

DSQ

Hanna Ustad - Malin Sæther-Sletvold

Orkanger

13:48

43

DSQ

Kine Dyrseth - Kristin Ekeberg

Orkanger

16:21

43

DSQ

Alihan Abaev - Mads Høvik

Orkanger

22:35

36

DSQ

Andreas L.Østhus, Jo Wuttudal

Evjen

9:52

38

DSQ

Tor Andre Hellandsjø, Anders Hole

Evjen

9:28

38

DSQ

Kristine M. Kristiansen, Maren Mc Hugh

Evjen

12:16

38

DSQ

Jonas Lian, , Martin H.Skoril, John Drugudal

Evjen

14:23

38

DSQ

Helle S Hegglund, Maria Berge

Grøtte

14:29

43 39 40

DSQ

Tore F Bakke, Magnus Steinshaug

Grøtte

11:01

43

DSQ

Marte Bysting, Sofie M Løkken

Grøtte

9:39

37

DSQ

Ole Erik Skålholt, Tobias F Bergsrønning

Grøtte

8:41

37

DSQ

Trine Bysting, Aurora Rundtom

Grøtte

10:14

37

DSQ

Silja Staveli, Hanna F Slupphaug

Grøtte

10:58

37

DSQ

Sondre Fagerholt, Simen Fuglås

Grøtte

9:37

39

DSQ

Odin Bjørndal, Oscar Uv

Grøtte

9:33

39

DSQ

Martin Sagvik Monsen

Årlivoll

24:28

42

DSQ

Julie O.Hovset, Celina d.Mæhla, Victoria Grandetrø

Evjen

24:46

39 40

DSQ

Sofie Holmen

Grøtte

43:17

37 39

DSQ

Anders Dragseth, Svein H Buan, Christer Guldteig

Grøtte

24:14

36

Klasse: 7.trinn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Kastås-Asbøll, Morten Garberg og Torjus Steigedal Grauff

Grøtte

11:05

Sindre Hårstad og Christian Aune

Grøtte

9:56

Siri Mo og Kristin By

Grøtte

15:32

Martin Garberg og Andreas Jonli

Grøtte

12:21

Maria og Aurora Asbøll

Grøtte

16:38

Truls Riseth og Krister Prestmo

Grøtte

9:14

Christina Forren og Maren Tuflåt

Grøtte

15:59

Maren K. Mo og Karianne Stølhaug-Halgunseth

Grøtte

14:00

Ilse Gartenbach og Mariell Øyen

Grøtte

15:43

Kristian Leraand og Simen Løvås

Grøtte

11:36

Hibo Doaale og Sandra Merethe Olsen

Grøtte

21:32

Eirik Rottem Eide og Leon Bærøy

Grøtte

13:24

Reidar Pettersen og Sivert Kvålsvoll

Grøtte

17:35

Tiril Bakke og Thea Garberg

Grøtte

21:56

Tijler Boks, ArkadiuzsZiolek og Vegard Meslo

Grøtte

15:31

Julie Bråten og Ingrid S. Bakk

Grøtte

17:40

Sunniva Blåsmo Haugbjørg - Veronika Klinkenberg

Orkanger

14:09

Synne, Ange, Åsa

Evjen

19:05

Mari Fossvoll Røen - Marthe Solbu

Orkanger

14:21

Frida Kastås Jenssen - Frida Hillestad Brandsvikhaug

Orkanger

15:28

Jo Ingebrikt Melby og Jonathan Snildal

Grøtte

23:22

Lars, Petter

Evjen

19:46

Thea Hynne - Silje Hegglund Karlsen

Orkanger

15:15

Salmo, Maria, Stine, Erle

Evjen

21:49

Atle, Mats

Evjen

18:54

Vegard, Bom

Evjen

22:08

Erik Welde - Phillip Brønstad

Orkanger

15:45

Jennifer Z.Løseth - Rina M. Ruud

Orkanger

15:12

Lasse Mo - Andreas Saugestad

Orkanger

15:59

Jesper Løkken - Sander Skarbo

Orkanger

15:01

Trine Prestmo - Jessica M. Mccluskey

Orkanger

24:15

Astrid Svinsås og Casper Woldmo

Årlivoll

13:55

Stine Lystad Svorkdal og Monja Wuttudal

Årlivoll

13:43

Amanda Es Brekken - Trude Mogseth

Orkanger

21:03

Kristine Vormdal - Leona Halvorsen

Orkanger

18:42

Silje Olsen, Tuva Meland

Gjølme

12:35

William P. Strøm - Espen H. Grønli

Orkanger

24:11

Sander Storsand, Odin Eggan, Kasper S. Hansen

Orkanger 7

10:27

Elise E Landstad, Thea V Haugen

Gjølme

14:06

Magnus Bjørnbeth og Tomas Vasiliauskas og Kenny Tran

Årlivoll

17:44

Erik F Kvam, Phi Chantakhorat

Gjølme

13:56

Stina M. Solstad - Maren B. Solstad

Orkanger

28:33

Aleksander S. Næss og Alkesander Solvoll Lie

Årlivoll

20:09

Andreas Skaget og Tomaz Gajos

Årlivoll

22:07

DSQ

Ørjan Nergaard og Thomas Fagerli

Grøtte

13:30

37

DSQ

Kristine Jensen og Emma Næss-Nyborg

Grøtte

16:54

38

DSQ

Vegar Fagerli og Meron Tewelde

Grøtte

23:45

39

DSQ

Amina Opøien - Julie Togstad

Orkanger

19:59

43

DSQ

David E.J.Lehre - Espen E.Kingswick

Orkanger

16:33

37 42

DSQ

Sondre M. Skaugen - Basir Jamder

Orkanger

14:47

39 249

DSQ

Nikolai Konstad - Magnus G. Mehlum

Orkanger

13:54

43 39 249

DSQ

Erling Stadsnes - Christian Tiller

Orkanger

16:26

43

DSQ

Lars W.Olsø og Sondre Steinshaug

Årlivoll

17:08

42

DSQ

Nikola Czerwinska, Camilla Heli

Gjølme

12:32

41

DSQ

Maya Aunan og Sahar Asgari

Årlivoll

18:56

37

DSQ

Maja Bakke og Hanne Moe

Årlivoll

19:13

37

DSQ

Henrik Andersen - Oliver A. Rosvold

Orkanger

22:09

42

DSQ

Isak Eggan, Åsmund Saksvik

Gjølme

15:56

42

DSQ

Anders Rekstad, Arnt Emil Bjørnbet

Gjølme

15:44

42

DSQ

Stine Skagseth, Stine H Solbakken

Gjølme

28:04

40

DSQ

Synne K.B. Lindset

Orkanger

16:03

249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 mai 2016, 15:42:50

Arrangør:

Orkanger IF

Antall deltagere:

188

Antall startet:

188