Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2016Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 4, Staupsmarka 11. mai 2016

Klasse: N1/C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

16:06

Elias Morgan Sulen Jackobsen

Frol IL

14:50

Ola Venås Skogås

Frol IL

9:22

Andreas Myrslo Engen

Frol IL

14:05

Anja Helene Kvitvang Taraldsen

Frol IL

23:06

Espen Rammberg

Frol IL

20:56

Tobias Eines Andersen

Frol IL

16:48

Ida Eines Andersen

Frol IL

16:58

Gunn Mary Andersen

Frol IL

16:58

Petter Viken

Frol IL

13:11

Jonas Alstad

Frol IL

9:16

Nikoline Munkeby

Frol IL

9:16

Grethe Smestad

Frol IL

26:03

Brage Reinås

Frol IL

26:01

Ingrid lerstad

Frol IL

18:58

Markus Okkenhaug

Frol IL

20:34

Kirsten Toubro

Frol IL

20:33

Lene Jacobsen

Frol IL

33:39

Sander Matberg

Frol IL

33:29

Kristian Matberg

Frol IL

33:52

Selma Langøygar

Frol IL

15:31

Marianne Langøygard

Frol IL

15:29

Ingeborg Skjetnemark

Frol IL

20:49

Amalie Skjetnemark

Frol IL

18:12

Thea Hamstad Amdahl

Frol IL

20:51

Heine Øyan

Frol IL

13:57

Noah Sebastian Almestad

Frol IL

14:36

Johanes Matberg

Frol IL

21:05

Synnøve Skjetnemark

Frol IL

19:46

Thea Henrikø

Frol IL

19:18

Ane Marte Vatn

Frol IL

19:21

Ludvig Langøygard

Frol IL

17:56

Julie Malene Vestheim

Frol IL

13:04

Ane Hallset

Frol IL

15:07

Tore Tofte

Frol IL

9:14

Kristian Alstad

Frol IL

30:42

Daniel Alstad

Frol IL

28:58

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

19:52

Peder Munkeby

Frol IL

19:49

Johanne Munekby

Frol IL

26:12

Victoria Kulstad

Frol IL

19:27

Erik Imsland

Frol IL

11:44

Selma Skjulsvik

Frol IL

15:46

Maia Bruner

Frol IL

35:05

Nora Forseth

Frol IL

35:05

Emma Trøite

Frol IL

35:01

Cecilie Aaseng

Frol IL

15:34

Leah Berglund

Frol IL

36:01

Pauline Hagen Gaupen

Frol IL

36:02

Benedek pap-tangen

Frol IL

30:38

Szilveszter Pap

Frol IL

30:25

Sigurd Vatn

Frol IL

7:07

Magnus Alstad

Frol IL

6:01

Oda Hundal

Frol IL

10:02

Vebjørn Hundal

Frol IL

13:57

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

13:52

Randi Jensen

Frol IL

9:17

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

10:33

Eirik Reinaas Bjørshol

Frol IL

12:30

Klasse: N1/C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ragnhild Indgaard Skjerve

Frol IL

Ann Kristin Alstad

Frol IL

Odd Anders Alstad

Frol IL

Janne Granamo

Frol IL

Marit Myrvold

Frol IL

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Joar Munkeby

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Lavrans Stavrum Vilhelmsen

Frol IL

Klasse: B3/C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

14:30

+0:00

2.

Vidar Venås

Frol IL

16:41

+2:11

3.

Harald Bakken

Frol IL

16:42

+2:12

4.

Linnea Sandvik

Frol IL

17:21

+2:51

5.

June Munkeby

Frol IL

17:25

+2:55

6.

Magne Okkenhaug

Frol IL

17:40

+3:10

7.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

18:46

+4:16

8.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

19:18

+4:48

9.

Marte Skoglund

Frol IL

19:23

+4:53

10.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

19:48

+5:18

11.

Gudlaug Reinås

Frol IL

19:50

+5:20

12.

Linnea Munkeby

Frol IL

20:19

+5:49

13.

Ragnhild Lynum

Frol IL

20:31

+6:01

14.

Marianne Langøygard

Frol IL

20:58

+6:28

15.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

20:59

+6:29

16.

Mathias Eriksen

Frol IL

21:14

+6:44

17.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

22:05

+7:35

18.

Trygve Skavhaug

Frol IL

22:14

+7:44

19.

Hans Lund

Frol IL

23:34

+9:04

20.

Ole A Hustad

Frol IL

25:33

+11:03

21.

Magnhild Forseth

Frol IL

25:42

+11:12

22.

Randi Haugskott

Frol IL

26:27

+11:57

23.

Fredrik Ukkelberg

Frol IL

27:18

+12:48

24.

Hans Moltzau

Frol IL

29:58

+15:28

25.

Atle Bakken

Frol IL

30:44

+16:14

26.

Marianne Mathisen

Frol IL

31:18

+16:48

27.

Andreas Sandberg

Frol IL

33:46

+19:16

28.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

36:19

+21:49

29.

Terje Rennan

Frol IL

36:29

+21:59

30.

Ingrid Wold Stavrum

Frol IL

42:58

+28:28

31.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

43:07

+28:37

32.

Marieke Scherjon

Frol IL

56:21

+41:51

Klasse: A4/A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

16:32

+0:00

2.

Rolf Alstad

Frol IL

18:31

+1:59

3.

ARne Grevskott

Frol IL

19:37

+3:05

4.

Petter Lynum

Frol IL

20:08

+3:36

5.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

21:16

+4:44

6.

Asmund Bjørshol

Frol IL

21:28

+4:56

7.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

23:15

+6:43

8.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

23:38

+7:06

9.

Ragne Munkeby

Frol IL

24:11

+7:39

10.

Eirik Minsås

Frol IL

25:33

+9:01

11.

Jostein Nordvoll

Frol IL

29:24

+12:52

12.

Mette Kilskar

Frol IL

33:11

+16:39

13.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

33:52

+17:20

14.

Cathrine Berglund

Frol IL

36:57

+20:25

15.

Marit Hagen

Frol IL

36:59

+20:27

16.

Freddy Roger Moen

Frol IL

59:22

+42:50

17.

Mona Falch Moen

Frol IL

59:23

+42:51

DSQ

Karen Rysgård

Frol IL

26:10

70

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

+0:00

1.

Herman Leithe

Frol IL

+0:00

1.

Bjørn Sandvik

Frol IL

+0:00

Klasse: N1 Skøynar

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nikolai Nordgaard Haugen

Skøynar

24:00

Karl Martin Haugen

Skøynar

23:58

Marit Svendgård

Skøynar

14:24

Linda Svendgård

Skøynar

14:39

Ole Andreas Veske

OK Skøynar

8:55

Ingrid Gustad Strøm

OK Skøynar

12:12

Rebekka Veie

OK Skøynar

10:03

Ivar Veie

Skøynar

10:06

Håkon Hallan

OK Skøynar

7:09

Eirik Bolstad

OK Skøynar

28:15

Aksel Bolstad

OK Skøynar

23:43

Sigve Bolstad

OK Skøynar

23:33

Selma Støre

Skøynar

19:02

Hannah Gustad Strøm

OK Skøynar

7:45

Klasse: C2 Skøynar

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hallan

OK Skøynar

17:37

+0:00

2.

Guro Hegstad

Skøynar

17:39

+0:02

3.

Alf Dagfinn Ringstad

Skøynar

21:15

+3:38

4.

Olav Magne Svendgård

Skøynar

21:41

+4:04

5.

Asbjørn Strøm

Skøynar

33:11

+15:34

6.

Ingrid Gustad Strøm

OK Skøynar

38:28

+20:51

7.

Tone Nergård

Skøynar

48:57

+31:20

8.

Tone Flægstad

Skøynar

48:59

+31:22

9.

Laura Hegstad

OK Skøynar

55:09

+37:32

10.

Iben Gran Jacobsen

Skøynar

55:19

+37:42

11.

Cesilie Jakobsen

Skøynar

55:43

+38:06

12.

Anne Lise Gran

Skøynar

1:05:26

+47:49

13.

Imre Gran Jacobsen

Skøynar

1:05:50

+48:13

DSQ

Ole Andreas Veske

OK Skøynar

29:42

58 74

Klasse: B3 Skøynar

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Veie

OK Skøynar

19:52

+0:00

2.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

20:35

+0:43

3.

Aksel Veske

OK Skøynar

20:51

+0:59

4.

Andreas Bolstad

Skøynar

22:45

+2:53

5.

Trym Nergård Rønning

OK Skøynar

22:58

+3:06

6.

Kirsten Marie Lynum

Skøynar

26:58

+7:06

DSQ

Einar Otto Ingulfsvann

Skøynar

24:17

78


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2016, 21:28:20

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

156

Antall startet:

156