Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp 2 11. mai 2016

Klasse: WOD

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oda Martine Gudim Haug

Gjerdrum OL

16:50

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Christine Henriksen

Ullensaker OL

36:40

Marianne Henriksen

Ullensaker OL

36:53

Liv Isabelle Gullbrandsen

Ullensaker OL

43:58

Wilma Bekkemoen Torbjørnsson

Ullensaker OL

30:34

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

30:33

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

39:08

DSQ

Sindre Økern

Frogner IL

34:00

104

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

27:19

+0:00

2.

Anne Berg Gjøllberg

Larvik OK

32:47

+5:28

3.

Emilie Stenslet Hals

Ullensaker OL

44:22

+17:03

4.

Nora Sørberg

Frogner IL

58:14

+30:55

5.

Nina Sørberg

Frogner IL

58:37

+31:18

DSQ

Anne Sjønnesten

Nittedal OL

37:41

108

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Smestad

Ullensaker OL

23:22

+0:00

2.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

27:18

+3:56

3.

Ivar Monsrud

Nes OL

33:02

+9:40

4.

Sivert Sandvik

Frogner IL

34:40

+11:18

5.

Morten Engebretsen

Gjerdrum OL

34:56

+11:34

6.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

35:55

+12:33

7.

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

38:08

+14:46

8.

Filip Aleksander Nordseth

Ullensaker OL

48:34

+25:12

9.

Jan Løvli

Hurdal OL

54:52

+31:30

Klasse: Damer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

38:34

+0:00

2.

Hanne Sørensen

Gjerdrum OL

40:19

+1:45

3.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

42:54

+4:20

4.

Heidi Østli

Gjerdrum OL

43:10

+4:36

5.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

48:49

+10:15

Klasse: Herrer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

38:07

+0:00

2.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

39:47

+1:40

3.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

41:41

+3:34

4.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

42:24

+4:17

5.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

42:56

+4:49

6.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

43:50

+5:43

7.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

45:44

+7:37

8.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

47:07

+9:00

9.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

47:17

+9:10

10.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

58:48

+20:41

11.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

1:23:31

+45:24

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

50:00

+0:00

2.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

55:46

+5:46

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

37:02

+0:00

2.

Dag Økern

Frogner IL

43:18

+6:16

3.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

45:56

+8:54

4.

Mats Torbiornsson

Ullensaker OL

47:21

+10:19

5.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

47:55

+10:53

6.

Tor Strand

Eidsvoll OL

49:57

+12:55

7.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

51:10

+14:08

8.

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

54:18

+17:16

9.

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

54:22

+17:20

10.

Per Østereng

Gjerdrum OL

54:34

+17:32

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 mai 2016, 21:56:57

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

55

Antall startet:

55