Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp 3 18. mai 2016

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma Finstad

Nes OL

41:23

Maren Julie Finstad

Nes OL

41:53

Mari Taraldrud

Nes OL

41:40

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

52:03

DSQ

Christine Henriksen

Ullensaker OL

43:05

72 88 93 108 84

DSQ

Marianne Henriksen

Ullensaker OL

43:05

72 88 93 108 84

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Aarhus

Nes OL

49:21

+0:00

2.

Eli Anne Nyerød

Nes OL

54:12

+4:51

3.

Solvor Bjørge

Ullensaker OL

57:05

+7:44

4.

Emilie Stenslet Hals

Ullensaker OL

1:00:53

+11:32

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Monsrud

Nes OL

34:48

+0:00

2.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

53:39

+18:51

3.

Jens K Nyerød

Nes OL

54:26

+19:38

4.

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

55:22

+20:34

5.

Jan Løvli

Hurdal OL

55:50

+21:02

Klasse: Damer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

1:09:19

+0:00

2.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

1:16:04

+6:45

3.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

1:29:35

+20:16

DSQ

Hanne Sørensen

Gjerdrum OL

2:14

62 71 75 80 81 92 104 105 106 84 76

Klasse: Herrer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

43:28

+0:00

2.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

49:45

+6:17

3.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

51:41

+8:13

4.

Bjørn Steinbekken

Odal OL

52:10

+8:42

5.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

53:44

+10:16

6.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

55:52

+12:24

7.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

57:18

+13:50

8.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

58:58

+15:30

9.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

59:54

+16:26

10.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

1:00:30

+17:02

11.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

1:01:07

+17:39

12.

Stein Erik Evensen

Nes OL

1:01:08

+17:40

13.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

1:10:09

+26:41

14.

Sivert Gran Sandvik

Frogner IL

1:19:15

+35:47

15.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

1:20:43

+37:15

16.

Andreas W. Lund

Ullensaker OL

1:21:20

+37:52

17.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:31:37

+48:09

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:13:41

102 104 105

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Steinbekken

Odal OL

43:37

+0:00

2.

Terje Bråten

Ullensaker OL

55:36

+11:59

3.

Tor-Arve Strand

Eidsvoll OL

1:05:10

+21:33

4.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:05:29

+21:52

5.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

2:00:41

+1:17:04

DSQ

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

1:03:14

81

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Linda Engen

Nes OL

Arrangør

Knut Engen

Nes OL

Arrangør

Ida Engen

Nes OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 mai 2016, 19:50:55

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46