Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nattløp VBIL - Tiomila 2. desember 2009

Klasse: 8 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Jarvis Westergård

Halden SK

59:34

+0:00

2.

Anders Nordberg

Halden SK

59:37

+0:03

3.

Eirik Rustad

Raumar OL

59:44

+0:10

4.

Sigve Vågsnes

Nydalens SK

1:03:21

+3:47

5.

Tue Lassen

Bækkelagets SK

1:08:01

+8:27

6.

Simen Rustad

Raumar OL

1:09:48

+10:14

7.

Martin Grotle Soukup

Bækkelagets SK

1:10:04

+10:30

8.

Helmut Gremmel

Lillomarka OL

1:10:07

+10:33

9.

Ola Lindqvist

Nydalens SK

1:11:26

+11:52

71

10.

Jo Wiklund

Nydalens SK

1:12:09

+12:35

71

11.

Mathias Stensland Lillevold

Kolbotn & Skimt OL

1:12:18

+12:44

12.

Mathias Nipen

Tyrving, IL

1:13:58

+14:24

13.

Torbjørn Blom-Hagen

Tyrving, IL

1:14:07

+14:33

14.

Vegard Brox

Tyrving, IL

1:14:17

+14:43

15.

Rasmus Skaare

Lillomarka OL

1:14:49

+15:15

16.

Trygve Tømta

Raumar OL

1:15:01

+15:27

17.

Eivind Resser

Kongsberg OL

1:15:07

+15:33

18.

Even Skårholen

Lillomarka OL

1:15:45

+16:11

19.

Asgeir Lium

OSI Orientering

1:19:23

+19:49

20.

Robert Merl

Lillomarka OL

1:29:17

+29:43

21.

Olav Eide

OSI Orientering

1:29:31

+29:57

22.

Martin Veastad

Thales

2:23:49

+1:24:15

DSQ

Henning Spjelkavik

Tyrving, IL

56:42

101 103 104 71 101 105 106 111 113 107 108 109 10...

DSQ

Hans Trøan

Bækkelagets SK

58:07

107 113 107 108 109 107 114 75 74 73 78 110

DSQ

Bjørn Grinde

OSI

1:14:58

111 113 107 108 109 107 114 74 73 78 110

Klasse: 4.5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens SK

39:59

+0:00

2.

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

40:19

+0:20

3.

Heidi Tronbøl

Nydalens SK

41:45

+1:46

4.

Kristin Åstebøl

Lillomarka OL

41:56

+1:57

5.

Siri Sjødin Drange

Askøy OL

43:20

+3:21

6.

Emma Green

Nydalens SK

49:51

+9:52

7.

Marie Hammer Håversen

Østmarka OK

51:24

+11:25

8.

Linda Hanssen

Østmarka OK

53:46

+13:47

9.

Frøy Grøndahl

Lillomarka OL

1:02:15

+22:16

Klasse: 4.5 km Veteran 35+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svend Arne Ytterbøl

Halden SK

37:12

+0:00

1.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

37:12

+0:00

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

37:14

+0:02

4.

Bjørn Håvard Evjen

Ås-UMB Orientering

37:18

+0:06

5.

Frode Balchen

Dnb-NOR

37:34

+0:22

6.

Terje Mathisen

StatoilHydro Oslo BIL

37:45

+0:33

7.

Svein Nygård

Lillomarka OL

39:32

+2:20

8.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

39:34

+2:22

9.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

39:39

+2:27

10.

Steinar Låg

Østmarka OK

40:06

+2:54

11.

Endre Stokseth

Nydalens SK

40:25

+3:13

12.

Geir Hoff

Tyrving, IL

40:40

+3:28

13.

Håkon Håversen

Østmarka OK

41:14

+4:02

14.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

41:29

+4:17

15.

Ove Martinsen

Hauketo IF

41:36

+4:24

16.

Lars Granum

Oppsal IF

41:40

+4:28

17.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

41:48

+4:36

18.

Hallvard Koren

Moss, OK

42:07

+4:55

19.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

42:45

+5:33

20.

Martin Granly

Lillomarka OL

43:24

+6:12

21.

Rune Teigland

Østmarka OK

46:22

+9:10

22.

Gaute Langaas

Nydalens SK

46:36

+9:24

23.

Dag Haugland

Østmarka OK

47:41

+10:29

24.

Johan Mattsson

Lillomarka OL

48:01

+10:49

25.

Karl Aasmund Erøy

Moss, OK

50:04

+12:52

26.

Per Osen

Vestre Aker Skiklub

53:49

+16:37

27.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

58:09

+20:57

28.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

58:32

+21:20

29.

Ketil Åstebøl

Oppsal IF

1:08:02

+30:50

DSQ

Tormod Øvergaard

Vestre Aker Skiklub

42:08

73

Klasse: 3.5 km Ungdom 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Engzelius Gylver

Asker SK

37:31

+0:00

2.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

38:09

+0:38

3.

Sindre Engzelius Gylver

Asker SK

39:04

+1:33

4.

Ingrid Gulbrandsen

Asker SK

39:11

+1:40

5.

Hedvig Åstebøl

Oppsal IF

1:09:25

+31:54

6.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

1:09:29

+31:58

DSQ

Ragnhild Løvli

Asker SK

38:01

72 73 74 78 110 150

Klasse: 4.5 km Åpen A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

Nydalens SK

36:40

+0:00

2.

Eivind Hoff

Nordea

38:32

+1:52

3.

Frode Bakkehøi

Østmarka OK

42:27

+5:47

4.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

42:52

+6:12

5.

Tor Ringstad

Tandberg

43:50

+7:10

6.

Rudi Bergflødt Olsen

Lillomarka OL

44:13

+7:33

7.

Vidar Berteig

EasyPetro

45:09

+8:29

8.

Øystein Holo

CX

45:35

+8:55

9.

Anders B. Øksenholt

Nydalens SK

47:01

+10:21

10.

Henrik Ruud

Asker SK

48:49

+12:09

11.

John Hansen

AB PIL

49:23

+12:43

12.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

50:05

+13:25

13.

Are Eriksen

OSI Orientering

51:02

+14:22

14.

Roger Birkeland

Telenor

53:08

+16:28

15.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

56:08

+19:28

16.

Sturle Hånes

Geoform

56:30

+19:50

17.

Olav Nipen

Statoil Hydro

57:51

+21:11

18.

Per Schanche

Asker SK

1:00:13

+23:33

19.

Stein Myhre

Egen klubb

1:02:35

+25:55

20.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

1:04:22

+27:42

21.

Morten Hjelm

DNV

1:04:49

+28:09

22.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:07:01

+30:21

23.

Audrun Utskarpen

OSI

1:09:24

+32:44

24.

Øyvind Grandum

Geoform

1:09:35

+32:55

25.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

1:43:18

+1:06:38

26.

Atie D Saugerud

VERITAS

2:14:26

+1:37:46

Klasse: 3.5 km Åpen A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Rikheim

Stabil

1:01:03

+0:00

2.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:05:28

+4:25

3.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:05:55

+4:52

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:09:10

+8:07

5.

Håkon Helge

DNV

1:11:32

+10:29

6.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

1:20:37

+19:34

7.

Knut Hangeraas

GEOFORM

1:44:13

+43:10

Fullført

Terje Olsen

Sturla

DSQ

Ingvil Breistein Svarstad

Nydalens SK

45:40

77

DSQ

Glen Peters

Osi

1:06:09

72 73 74 77 78 79 110

Klasse: 2.5 km Åpen A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Engzelius

Asker SK

46:38

+0:00

2.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:00:22

+13:44

3.

Line Monsbakken Tomas Holmestad

Statnett BIL

1:21:32

+34:54

DSQ

Trygve Grøndahl

Lillomarka OL

1:01:06

70 72 77


Sist oppdatert:

4 desember 2009, 22:18:32

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

111

Antall startet:

111