Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim Open 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open KM-sprint 21. mai 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

9:29

9:23

Mathias Leroyer

Freidig

6:45

6:40

Sofus H Lind

Wing OK

7:00

6:55

Erik Oskal

Hamar OK

16:58

16:47

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

7:13

7:08

Johanna Søraas

Wing OK

9:21

9:15

Erlend Grønli

Freidig

8:04

7:59

Oline H Lind

Wing OK

11:09

11:02

Maia Ruano Strand

Wing OK

10:53

10:46

Edvard Lundgren Meland

Wing OK

8:56

8:50

Olav Bjørkan

Byåsen IL

13:28

13:20

Anna F. Høysæter

Wing OK

13:36

13:27

Alfred F. Høysæter

Wing OK

14:09

14:00

Erik Aglen Alsos

Wing OK

11:56

11:48

Nora Halvorsen

Freidig

7:43

7:38

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

10:30

10:23

Jakob Jøsang With

Wing OK

7:38

7:33

Jonas Fuglem Korsvold

Wing OK

8:18

8:13

Emil Aleksander Nolte

Freidig

7:18

7:13

Idun Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

9:43

9:37

Emilie Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

14:02

13:53

Borgar Stavrum

Wing OK

9:03

8:57

Anna Emilie Lona

Wing OK

7:55

7:50

Tormod Stavrum

Wing OK

9:28

9:22

Eystein Aske

Freidig

20:28

20:15

Martin Sæther Levin

Freidig

8:30

8:24

Kristine Braathen

Wing OK

14:22

14:13

Sivert Folgerø

Freidig

10:11

10:04

Sondre Stenset

Byåsen IL

19:35

19:23

Johan Skjærvold

Freidig

9:42

9:36

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

7:32

+0:00

5:03

2.

Una Kittilsen

Freidig

8:30

+0:58

5:42

3.

Marita Aske

Freidig

9:51

+2:19

6:36

4.

Ella Sandstad

Freidig

10:24

+2:52

6:58

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

10:53

+3:21

7:18

6.

Solveig Louise Nissen

Freidig

11:37

+4:05

7:47

7.

Maia Ølmheim

Wing OK

12:14

+4:42

8:12

8.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

14:10

+6:38

9:30

9.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

14:19

+6:47

9:36

10.

Juni Pape Skjærvold

Freidig

14:43

+7:11

9:52

11.

Maria Strømdal Wik

Freidig

14:59

+7:27

10:03

12.

Tora Kittilsen

Freidig

16:04

+8:32

10:46

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

13:25

+0:00

5:28

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

14:45

+1:20

6:01

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

15:00

+1:35

6:07

4.

Mari Eidsmo

Freidig

15:26

+2:01

6:17

5.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

15:39

+2:14

6:23

6.

Maren Viken

Byåsen IL

18:08

+4:43

7:24

7.

Stine Aune

Nidarøst OK

19:03

+5:38

7:46

8.

Silje Marie Nissen

Freidig

22:20

+8:55

9:06

9.

Tuva Grøtte

Wing OK

23:05

+9:40

9:25

DSQ

Tale Tannvik Skei

Freidig

14:07

67

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

12:34

+0:00

5:22

2.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

13:36

+1:02

5:48

3.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

13:45

+1:11

5:52

4.

Dina Reitan

Freidig

14:11

+1:37

6:03

5.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

17:29

+4:55

7:28

6.

Anna Renolen

Wing OK

19:52

+7:18

8:29

7.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

21:10

+8:36

9:02

DSQ

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

14:41

128

DSQ

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset IF

15:31

128

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

28:04

+0:00

11:27

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

14:54

+0:00

5:45

2.

Vera Melkild

Freidig

15:00

+0:06

5:47

3.

Malin Sandstad

Freidig

15:33

+0:39

6:00

4.

Line Sølberg

OL Trollelg

15:37

+0:43

6:01

5.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

15:53

+0:59

6:07

6.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

18:23

+3:29

7:05

7.

Andrine Viken

Byåsen IL

19:50

+4:56

7:39

8.

Martine Klock Fleten

Wing OK

20:01

+5:07

7:43

9.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

23:41

+8:47

9:08

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

14:29

+0:00

5:35

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

14:51

+0:22

5:44

3.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

18:02

+3:33

6:57

4.

Synne Fossøy

NTNUI

19:17

+4:48

7:26

DNS

Ingvild Torgersen

NTNUI

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

NTNUI

14:36

+0:00

5:03

2.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

15:29

+0:53

5:21

3.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

17:00

+2:24

5:52

4.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

17:07

+2:31

5:55

5.

Johanne Rakner

NTNUI

17:52

+3:16

6:10

6.

Aurora Fossøy

NTNUI

18:20

+3:44

6:20

7.

Marit Schmid

OL Trollelg

19:25

+4:49

6:43

8.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

19:30

+4:54

6:44

9.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

20:09

+5:33

6:58

10.

Heidi Jensen

NTNUI

20:16

+5:40

7:00

11.

Johanne de Presno

NTNUI

23:22

+8:46

8:05

12.

Prinsesse Olsen

Hem-Olsen

56:50

+42:14

19:39

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Resell Nolte

Freidig

16:56

+0:00

6:32

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

16:59

+0:03

6:33

3.

Randi Lillealtern

Freidig

17:56

+1:00

6:55

4.

Randi Marie Mohus

Wing OK

18:33

+1:37

7:09

5.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

19:45

+2:49

7:37

6.

Marianne Berge Mjølhus

OL Trollelg

21:19

+4:23

8:13

7.

Janne Fossum Malmring

Freidig

26:50

+9:54

10:21

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

13:53

+0:00

5:55

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

14:11

+0:18

6:03

3.

Sigrid Melkild

Freidig

14:31

+0:38

6:12

4.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

16:08

+2:15

6:53

5.

Liv Tennes

Wing OK

20:18

+6:25

8:40

6.

Mai Iren Almås

IL Leik

21:08

+7:15

9:01

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

14:42

+0:00

6:16

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

15:50

+1:08

6:45

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

16:57

+2:15

7:14

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

17:27

+2:45

7:27

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

Freidig

15:03

+0:00

6:25

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

15:59

+0:56

6:49

3.

Grete Berge Owren

Freidig

17:40

+2:37

7:32

4.

Eldbjørg G. Kalbækken

Tynset IF

22:59

+7:56

9:49

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

13:01

+0:00

7:04

2.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

16:08

+3:07

8:46

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

12:58

+0:00

7:02

2.

Torid Kvaal

Freidig

13:00

+0:02

7:03

3.

Randi Kiste

Nidarøst OK

17:02

+4:04

9:15

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Sæther Levin

Freidig

8:42

+0:00

6:41

2.

Hallvard Hellevik

Freidig

9:09

+0:27

7:02

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

9:29

+0:47

7:17

4.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

10:02

+1:20

7:43

5.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

10:32

+1:50

8:06

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

7:04

+0:00

4:44

2.

Magne Guttvik

Wing OK

8:21

+1:17

5:36

3.

Emil Leroyer

Freidig

8:28

+1:24

5:40

4.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

9:08

+2:04

6:07

5.

Sverre Hellevik

Freidig

9:33

+2:29

6:24

6.

Vegard Lereim Storli

Freidig

9:48

+2:44

6:34

7.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

10:23

+3:19

6:58

8.

Emil Grønli

Freidig

10:27

+3:23

7:00

9.

Vegard Fjeldstad

OL Trollelg

11:06

+4:02

7:26

10.

Sigurd Braathen

Wing OK

11:13

+4:09

7:31

11.

Tristan Halvorsen

Freidig

11:47

+4:43

7:54

12.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

16:01

+8:57

10:44

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

9:38

+0:00

7:24

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

12:32

+0:00

5:06

2.

Jostein Rø

Freidig

14:01

+1:29

5:43

3.

Vemund Mølnvik

Freidig

14:04

+1:32

5:44

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

15:44

+3:12

6:25

5.

Nikolai Renolen

Wing OK

16:02

+3:30

6:32

6.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

16:59

+4:27

6:55

7.

Henrik Braathen

Wing OK

17:11

+4:39

7:00

8.

Einar Eide

Byåsen IL

22:55

+10:23

9:21

9.

William P Walseth

Malvik IL

23:11

+10:39

9:27

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

11:31

+0:00

7:43

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

12:42

+0:00

4:54

2.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

12:57

+0:15

5:00

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

13:05

+0:23

5:03

4.

Lars Sandstad

Freidig

13:17

+0:35

5:07

5.

Mats Eidsmo

Freidig

13:20

+0:38

5:08

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:58

+1:16

5:23

7.

Matias Nissen

Freidig

14:01

+1:19

5:24

8.

Jonas Vindal

Wing OK

14:10

+1:28

5:28

9.

Øystein Vidarsson Haukaas

Stjørdals-Blink Orientering

14:15

+1:33

5:30

10.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

14:20

+1:38

5:32

11.

Jonas Grønli

Freidig

14:31

+1:49

5:36

12.

Jo Even Kolstad

Freidig

15:05

+2:23

5:49

13.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

15:07

+2:25

5:50

14.

Håkon Holstad

Freidig

15:26

+2:44

5:57

15.

Yngve Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

17:22

+4:40

6:42

15.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

17:22

+4:40

6:42

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Freidig

13:58

+0:00

4:23

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

14:00

+0:02

4:24

3.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

15:13

+1:15

4:47

4.

Mathias Hermstad

Freidig

15:39

+1:41

4:55

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

13:17

+0:00

4:10

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

13:46

+0:29

4:19

3.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

13:49

+0:32

4:20

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

14:15

+0:58

4:28

5.

Brage Jørum

Byåsen IL

16:06

+2:49

5:03

6.

Arvid Lyngstad

Wing OK

16:42

+3:25

5:15

7.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

18:14

+4:57

5:44

8.

Martin Løvås

Nidarøst OK

31:23

+18:06

9:52

DNS

Johannes K. Midtbø

Wing OK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

14:53

+0:00

4:18

2.

Terje Maroni

Byåsen IL

15:04

+0:11

4:21

3.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

15:12

+0:19

4:23

4.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

15:53

+1:00

4:35

5.

Wolfgang Kampel

NTNUI

16:20

+1:27

4:43

6.

Gustav Fiskum

NTNUI

16:29

+1:36

4:45

7.

Truls Hestengen

NTNUI

17:21

+2:28

5:00

8.

Niklas Profors

NTNUI

17:30

+2:37

5:03

9.

Ola Keiserås

IL Leik

17:31

+2:38

5:03

10.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

19:49

+4:56

5:43

11.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

20:33

+5:40

5:56

12.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

21:10

+6:17

6:07

13.

Tommy Schmid

OL Trollelg

22:58

+8:05

6:38

DNS

Christian Hohl

Wing OK

DNS

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

14:50

+0:00

4:39

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

15:13

+0:23

4:47

3.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

16:17

+1:27

5:07

4.

Øystein Braathen

Wing OK

16:43

+1:53

5:15

5.

Johannes Høysæter

Wing OK

17:09

+2:19

5:23

6.

Vegard Hansen

OL Trollelg

17:59

+3:09

5:39

7.

Nils Kristian Skjærvold

Freidig

20:20

+5:30

6:23

DNS

Are Rogstad

Nidarøst OK

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

13:27

+0:00

4:13

2.

Pål Kittilsen

Freidig

14:25

+0:58

4:32

3.

Bjørnar Lynum

Freidig

15:55

+2:28

5:00

4.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

16:24

+2:57

5:09

5.

Jørgen Longva

Byåsen IL

17:04

+3:37

5:22

6.

Arild H Clausen

Freidig

17:31

+4:04

5:30

7.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

18:02

+4:35

5:40

8.

Kyrre Auran

Malvik IL

18:35

+5:08

5:50

9.

Jon Holstad

Freidig

19:02

+5:35

5:59

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

14:53

+0:00

5:08

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

16:09

+1:16

5:35

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

16:40

+1:47

5:46

4.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

17:12

+2:19

5:57

5.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

17:51

+2:58

6:10

6.

Jon Vindal

Wing OK

19:37

+4:44

6:47

7.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

20:42

+5:49

7:09

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

17:58

+0:00

6:13

DNS

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

15:08

+0:00

6:28

2.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

18:19

+3:11

7:49

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

17:46

+0:00

7:35

2.

Anders Waage

Freidig

18:47

+1:01

8:01

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

18:56

+1:10

8:05

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

19:48

+2:02

8:27

DNS

Tom Bugge

Byåsen IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kiste

Nidarøst OK

12:50

+0:00

6:58

2.

Pål Skyberg

Nidarøst OK

13:00

+0:10

7:03

3.

Magnus Landstad

Freidig

14:03

+1:13

7:38

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

16:42

+3:52

9:04

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Nidarøst OK

12:49

+0:00

6:57

2.

Tore Brurok

Nidarøst OK

14:53

+2:04

8:05

3.

Robert Strøm

Wing OK

15:57

+3:08

8:40

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

16:25

+3:36

8:55

5.

Jardar Sandstad

Selbu OK

16:55

+4:06

9:11

6.

Anders Lauglo

OL Trollelg

18:04

+5:15

9:49

7.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

18:11

+5:22

9:52

8.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

25:08

+12:19

13:39

DNS

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

DNS

Gunnar Østerbø

Freidig

DNS

Kåre Aflekt

Nidarøst OK

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Sandberg

Luftkrigsskolen

15:17

+0:00

5:54

2.

Glenn Müller

Luftkrigsskolen

15:28

+0:11

5:58

3.

Joakim Eide

Luftkrigsskolen

16:14

+0:57

6:16

4.

Arne Grevskott

Frol IL

16:44

+1:27

6:27

5.

Magne Svare

Freidig

17:22

+2:05

6:42

6.

Bjørn Sævik

Luftkrigsskolen

17:23

+2:06

6:42

7.

Morten Korsvold

Wing OK

17:30

+2:13

6:45

8.

Arild Heggeset

Freidig

18:29

+3:12

7:08

9.

Daniel Knutsen

Luftkrigsskolen

18:55

+3:38

7:18

10.

Anna Karine Svare

Freidig

19:12

+3:55

7:24

11.

Martin Syvertsen Mykland

22:01

+6:44

8:30

DSQ

Simen Oskal

Hamar OK

14:27

141

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Strømdal Wik

Freidig

16:23

+0:00

6:41

2.

Leif Rune Hellevik

Freidig

18:39

+2:16

7:36

3.

Ingrid Longva

Byåsen IL

25:34

+9:11

10:26


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 mai 2017, 10:55:06

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

249

Antall startet:

239