Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #1 25. mai 2016

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

21:55

+0:00

11:39

2.

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

29:51

+7:56

15:52

3.

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

31:22

+9:27

16:41

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

26:16

+0:00

9:22

2.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

27:17

+1:01

9:44

3.

Synnøve Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

31:28

+5:12

11:14

4.

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

34:08

+7:52

12:11

5.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

35:18

+9:02

12:36

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

25:51

+0:00

8:33

2.

Linn Mei Waaler

Måren OK

29:40

+3:49

9:49

DSQ

Kjersti Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

25:20

41

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

33:39

+0:00

7:55

2.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

35:01

+1:22

8:14

3.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

36:13

+2:34

8:31

4.

Linn Hokholt

NTNUI

43:24

+9:45

10:12

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

28:31

+0:00

9:26

2.

Gunn Mariken Bjerva

Drangedal OL

28:32

+0:01

9:26

3.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

29:36

+1:05

9:48

4.

Line Nybakken

Ås-NMBU Orientering

29:41

+1:10

9:49

5.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

32:32

+4:01

10:46

6.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

37:36

+9:05

12:27

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

29:05

+0:00

9:37

2.

Grete Berntsen

Måren OK

42:38

+13:33

14:07

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kaasa

Driv IL

34:00

+0:00

11:15

2.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

44:40

+10:40

14:47

3.

Ingeborg Bakken

Måren OK

55:38

+21:38

18:25

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Halck

Måren OK

35:11

+0:00

12:33

2.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

42:11

+7:00

15:03

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

15:45

+0:00

8:22

2.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

15:53

+0:08

8:26

3.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

19:47

+4:02

10:31

4.

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

20:17

+4:32

10:47

5.

Thor Trandem Kvåle

Ås-NMBU Orientering

20:25

+4:40

10:51

6.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

22:18

+6:33

11:51

7.

Arthur Sævareid

Kolbotn og Skimt OL

23:44

+7:59

12:37

8.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

26:45

+11:00

14:13

9.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

27:56

+12:11

14:51

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

18:09

+0:00

6:28

2.

Andreas Gjetanger

Måren OK

24:03

+5:54

8:35

3.

Isak Kråkevik Åberg

Måren OK

27:56

+9:47

9:58

4.

Magnus Endresen

Måren OK

32:06

+13:57

11:27

5.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

58:28

+40:19

20:52

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Gøytil Bødtker

Måren OK

16:08

+0:00

8:34

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

34:38

+0:00

5:53

2.

Mats Nordbrøden

Halden SK

37:23

+2:45

6:21

3.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

43:30

+8:52

7:23

4.

Audun Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

43:57

+9:19

7:28

5.

Audun Bjerknes

Måren OK

45:17

+10:39

7:42

6.

Råmund Løver Hovden

Ås-NMBU Orientering

45:25

+10:47

7:43

7.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

46:28

+11:50

7:54

8.

Morten Tangen

Måren OK

51:06

+16:28

8:41

9.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

56:50

+22:12

9:39

10.

Andreas Stenstad

Oppsal Orientering

57:59

+23:21

9:51

11.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

1:01:44

+27:06

10:29

DNS

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

35:27

+0:00

8:20

2.

Jari Vaisanen

Metos

36:51

+1:24

8:40

3.

Antti Mullus

Metos

38:50

+3:23

9:08

4.

Anders Færden

Kolbotn og Skimt OL

40:27

+5:00

9:31

5.

Erland Skatter

Ås-NMBU Orientering

43:08

+7:41

10:08

6.

Lars Petter Endresen

Måren OK

46:42

+11:15

10:59

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

32:07

+0:00

7:33

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

32:39

+0:32

7:40

3.

Ove Martinsen

Hauketo IF

34:37

+2:30

8:08

4.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

34:38

+2:31

8:08

5.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

36:37

+4:30

8:36

6.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

36:41

+4:34

8:37

7.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

37:13

+5:06

8:45

8.

Morten Due

Måren OK

37:58

+5:51

8:56

9.

Morten Karlsen

Måren OK

38:05

+5:58

8:57

10.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

39:12

+7:05

9:13

11.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

44:37

+12:30

10:29

12.

Terje Næss

Fossum IF

53:00

+20:53

12:28

13.

Espen Delp

Måren OK

1:05:54

+33:47

15:30

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Erik Østlie

Driv IL

24:48

+0:00

8:12

2.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

26:15

+1:27

8:41

3.

Per Hermann Krøger

Måren OK

29:28

+4:40

9:45

4.

Harald Bauger

OK Moss

31:20

+6:32

10:22

5.

Stein Turtumøygard

Måren OK

34:29

+9:41

11:25

6.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

42:18

+17:30

14:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

31:11

+0:00

10:19

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

32:13

+1:02

10:40

3.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

32:44

+1:33

10:50

4.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

45:52

+14:41

15:11

5.

Gunnar Harstad

Kolbotn og Skimt OL

47:31

+16:20

15:44

6.

Åsmund Jahr

Driv IL

47:38

+16:27

15:46

170

7.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:02:43

+31:32

20:46

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

20:01

11:22

Håvard Endresen

Måren OK

20:35

11:41

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

26:27

15:01

Vilmer Dahlstrøm

Kolbotn og Skimt OL

18:27

10:28

August Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

21:12

12:02

Olav Nordlie

Kolbotn og Skimt OL

7:47

4:25

31 32 33 49 34

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

22:15

12:38

Bjørn Emil Hansen Damlien

Måren OK

24:59

14:11

Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

22:33

12:48

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

18:16

10:22

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

25:36

14:32

Dyre Meen

Ås-NMBU Orientering

8:31

4:50

31 32 33 49 34

Mathias Rønning Johansen

Måren OK

43:39

24:48

Martin Gjuvsland

Ås-NMBU Orientering

34:34

19:38

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

44:01

25:00

Fredrik Brandt-Kjelsen

Måren OK

18:15

10:22

Bernard Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

20:13

11:29

DSQ

Espen Brandt-Kjelsen

Måren OK

7:51

Litt for gammel for klassen ...

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

20:54

11:52

Malin Gjetanger

Måren OK

21:22

12:08

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

17:34

9:58

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

17:06

9:42

Leanna Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

21:18

12:06

Stella Munk

Kolbotn og Skimt OL

34:08

19:23

Anais Ludwig

Kolbotn og Skimt OL

23:57

13:36

Miri Marie Leine

Kolbotn og Skimt OL

34:01

19:19

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

25:14

14:20

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

22:26

12:44

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

18:18

10:23

Eline Heistø Carlsen

Kolbotn og Skimt OL

23:43

13:28

Solveig Færden

Kolbotn og Skimt OL

27:33

15:39

Akvile Petrakova

Ås-NMBU Orientering

41:07

23:21

Greta Mattsson

Ås-NMBU Orientering

41:07

23:21

DNS

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

20:53

+0:00

7:27

2.

Aksel Gøytil Bødtker

Måren OK

24:11

+3:18

8:38

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

26:30

+5:37

9:27

4.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

29:04

+8:11

10:22

5.

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

29:44

+8:51

10:37

6.

Jon Strøm

Hauketo IF

39:50

+18:57

14:13

7.

Pasi Karhunen

Metos

40:39

+19:46

14:31

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

15:40

+0:00

8:20

Klasse: Lang Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

25:49

+0:00

6:37

2.

Svein Kvåle

Ås-NMBU Orientering

30:21

+4:32

7:46

3.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

33:07

+7:18

8:29

4.

Laila Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

34:09

+8:20

8:45

5.

Janne Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

35:41

+9:52

9:08

DNS

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 mai 2016, 22:30:33

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

135

Antall startet:

132