Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2016Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 5, Stubbmodalen 25. mai 2016

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ola Venås Skogås

Frol IL

27:53

Espen Rammberg

Frol IL

29:44

Noah Sebastian Almestad

Frol IL

28:26

Ingeborg Skjetnemark

Frol IL

32:03

Amalie Skjetnemark

Frol IL

28:31

Synnøve Skjetnemark

Frol IL

31:59

Julie Marlen Vestheim

Frol IL

17:54

Mathias Jacobsen

Frol IL

Albert Jacobsen

Frol IL

53:42

Jan Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

22:41

Ludvig Langøygard

Frol IL

24:47

Selma Langøygar

Frol IL

22:49

Hege Berg

Frol IL

27:39

Inger Myren

Frol IL

27:41

Sander Matberg

Frol IL

53:47

Kristian Matberg

Frol IL

53:44

Jonas Alstad

Frol IL

24:25

Joar Munkeby

Frol IL

36:27

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

36:32

Laila Munkeby

Frol IL

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

36:43

Johanne Munekby

Frol IL

36:41

Nora Forseth

Frol IL

25:12

Emma Trøite

Frol IL

25:14

Szilveszter Pap

Frol IL

38:06

Benedek pap-tangen

Frol IL

38:14

DSQ

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

81 82 83 84 85 88 87 96

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

19:08

+0:00

2.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

21:39

+2:31

3.

Tore Tofte

Frol IL

25:57

+6:49

4.

MarianneLangøygard

Frol IL

28:06

+8:58

5.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

28:46

+9:38

6.

Sigurd Vatn

Frol IL

32:25

+13:17

7.

Freddy Roger Moen

Frol IL

36:29

+17:21

8.

Mats Okkenhaug

Frol IL

41:59

+22:51

9.

Daniel Alstad

Frol IL

44:21

+25:13

10.

Jens Scherjon

Frol IL

47:22

+28:14

11.

Marieke Scherjon

Frol IL

47:29

+28:21

12.

Brage Reinås

Frol IL

48:04

+28:56

13.

Kirsten Toubro

Frol IL

48:23

+29:15

14.

Markus Okkenhaug

Frol IL

48:26

+29:18

15.

Grethe Smestad

Frol IL

48:39

+29:31

16.

Ragnhild Indgaard Skjerve

Frol IL

48:46

+29:38

17.

Randi Ulseth

Frol IL

56:28

+37:20

18.

Johanes Matberg

Frol IL

56:41

+37:33

19.

Lene Jacobsen

Frol IL

57:08

+38:00

20.

Mathias Eriksen

Frol IL

57:22

+38:14

21.

Selma Skjulsvik

Frol IL

1:06:23

+47:15

22.

Ingrid lerstad

Frol IL

1:06:24

+47:16

23.

Kristian Alstad

Frol IL

1:11:53

+52:45

24.

Ann Kristin Alstad

Frol IL

+0:0-8

24.

Odd Anders Alstad

Frol IL

+0:0-8

24.

Janne Granamo

Frol IL

+0:0-8

24.

Eli Rundgreen

Frol IL

+0:0-8

24.

Magnhild Forseth

Frol IL

+0:0-8

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

37:27

+0:00

2.

Harald Bakken

Frol IL

38:14

+0:47

3.

Fritjof Sandstad

Frol IL

38:55

+1:28

4.

Petter Lynum

Frol IL

39:55

+2:28

5.

Torbjørn Sirum

Frol IL

41:59

+4:32

6.

Karen Rysgård

Frol IL

42:45

+5:18

7.

Hans Lund

Frol IL

44:49

+7:22

8.

Marit Berg Ness

Frol IL

46:50

+9:23

9.

Randi Haugskott

Frol IL

49:29

+12:02

10.

Jostein Nordvoll

Frol IL

50:29

+13:02

11.

Ole A Hustad

Frol IL

51:29

+14:02

12.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

52:38

+15:11

13.

Trygve Skavhaug

Frol IL

53:53

+16:26

14.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

53:56

+16:29

15.

June Munkeby

Frol IL

57:01

+19:34

16.

Else Sirum

Frol IL

58:48

+21:21

17.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

58:58

+21:31

18.

Gundlaug Reinaas

Frol IL

59:19

+21:52

19.

Hans Moltzau

Frol IL

59:42

+22:15

20.

Sverre Matberg

Frol IL

1:01:43

+24:16

21.

Linnea Sandvik

Frol IL

1:08:06

+30:39

22.

Linnea Munkeby

Frol IL

1:08:08

+30:41

23.

AneLynum

Frol IL

1:08:10

+30:43

24.

Atle Bakken

Frol IL

1:11:30

+34:03

25.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

1:16:38

+39:11

DSQ

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

49:30

151

DSQ

Hågen Lynum

Frol IL

1:19:47

90

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Green Matberg

Frol IL

Aud Matberg Ibsen

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

33:06

+0:00

2.

Magne Okkenhaug

Frol IL

39:06

+6:00

3.

Mette Kilskar

Frol IL

41:13

+8:07

4.

Marita Øyen

Frol IL

47:44

+14:38

5.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

47:47

+14:41

6.

Berit Ressem

Frol IL

53:09

+20:03

7.

Marte Skoglund

Frol IL

59:54

+26:48

8.

Ragnhild Lynum

Frol IL

1:03:34

+30:28

9.

Marianne Mathisen

Frol IL

1:07:02

+33:56

10.

Andreas Sandberg

Frol IL

1:15:41

+42:35

DSQ

Eirik Minsås

Frol IL

41:31

90

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Severin Matberg

Frol IL

38:31

+0:00

2.

Tobias Alstad

Frol IL

40:40

+2:09

3.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

43:20

+4:49

4.

ARne Grevskott

Frol IL

47:27

+8:56

5.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

54:57

+16:26

6.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

56:59

+18:28

7.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

58:10

+19:39

8.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

1:05:10

+26:39

9.

Rolf Alstad

Frol IL

1:05:30

+26:59

10.

Randi Jensen

Frol IL

1:08:55

+30:24

11.

Ivar Reinås

Frol IL

1:09:04

+30:33

12.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

1:18:20

+39:49

13.

Asmund Bjørshol

Frol IL

1:21:54

+43:23

14.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:44:22

+1:05:51

15.

Ane Marte Vatn

Frol IL

1:44:25

+1:05:54

DSQ

Jo Langøygard

Frol IL

1:27:46

135

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

39:07

+0:00

2.

Gunnar Vatn

Frol IL

56:00

+16:53

3.

Morten Langseth

Frol IL

1:12:44

+33:37

4.

Herman Leithe

Frol IL

1:26:05

+46:58

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

+0:00

1.

Stian Sundsvik

Frol IL

+0:00

1.

Jonny Sundsvik

Frol IL

+0:00

1.

Vidar Venås

Frol IL

+0:00

1.

Karianne Framstad Holden

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 juni 2016, 12:19:28

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

123

Antall startet:

123