Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Mellomdistanse, norgescup ski-o 2. januar 2009

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker SK

27:36

+0:00

2.

Synne Strand

Lierbygda O-lag

30:08

+2:32

3.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker SK

34:07

+6:31

4.

Emilie Westin

Porsgrunn OL

41:30

+13:54

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lovise Fremstad

Larvik OK

34:21

+0:00

2.

Ragnhid Hjermstad

Fossum IF

34:26

+0:05

3.

Karoline Sønsterudbråten

Raumar OL

36:58

+2:37

4.

Tiril Ruud Bråten

Raumar OL

38:57

+4:36

5.

Elin Fossum Rye

Asker SK

42:21

+8:00

6.

Tuva Halvorsen

Konnerud IL

45:10

+10:49

7.

Vilde Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

52:44

+18:23

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Benjaminse

Lillomarka OL

28:15

+0:00

2.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

31:09

+2:54

3.

Vilde Kinneberg

Raumar OL

32:13

+3:58

4.

Runa Fremstad

Larvik OK

33:02

+4:47

5.

Astrid Bredde Vig

Sturla, IF

33:45

+5:30

6.

Ingrid Fossum Rye

Asker SK

35:38

+7:23

7.

Sigrid Ottestad Hansen

Gimle IF

38:15

+10:00

8.

Live Bredholt Jørgensen

Sandefjord OK

39:50

+11:35

9.

Beate Strand

Måren OK

40:03

+11:48

10.

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

45:46

+17:31

11.

Marte Jensen

Sandefjord OK

49:41

+21:26

12.

Taran Halvorsen

Konnerud IL

52:44

+24:29

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Barbro Kvåle

Hadeland OL

46:27

+0:00

2.

Christina Løvald Hellberg

Täby OK

46:51

+0:24

3.

Anna Ulvensøen

Tønsberg og omegn, OL

47:58

+1:31

4.

Synne Baklid

Konnerud IL

51:36

+5:09

5.

Marta Ulvensøen

Tønsberg og omegn, OL

53:24

+6:57

6.

Therese Haare

Konnerud IL

55:18

+8:51

7.

Annette Fjeldheim

Konnerud IL

55:53

+9:26

8.

Maren Mohagen Hansen

Konnerud IL

1:03:09

+16:42

9.

Kjersti Adéla Westin

Porsgrunn OL

1:07:15

+20:48

10.

Agnete Nummedal

Lillomarka OL

1:12:00

+25:33

DNS

Marie Asprusten

Sandefjord OK

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Reenaas

Wing OK

38:44

+0:00

2.

Marianne Andersen

Konnerud IL

41:14

+2:30

2.

Stine Olsen Kirkevik

Asker SK

41:14

+2:30

4.

Hannele Tonna

Hankasalmen Hanka

41:56

+3:12

5.

Kjersti Reenaas

Lillehammer OK

47:33

+8:49

6.

Kari Svingheim

Lillomarka OL

48:23

+9:39

7.

Zsuzsa Fey

Asker SK

48:32

+9:48

8.

Una Glende Janson

Asker SK

53:02

+14:18

9.

Ingvild Gjessing

Bækkelagets SK

54:32

+15:48

10.

Vibeke Nørstebø

NTNUI

54:41

+15:57

DSQ

Tiia Tallila

Valkeakosken Haka

29:03

76 32 85 92 90 101 93 79 100

DSQ

Synnøve Nybø

Konnerud IL

DNS

Marianne Mellbye Larsen

Asker SK

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Ruud Bråten

Raumar OL

45:12

+0:00

2.

Monique Anne Fjeldheim

Konnerud IL

1:01:49

+16:37

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

35:16

+0:00

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hjermstad

Fossum IF

25:25

+0:00

2.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

26:00

+0:35

3.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

26:12

+0:47

4.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

34:09

+8:44

81 31 96 32 34 82 77 78 95 100

5.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

36:43

+11:18

6.

Einar S. Edvardsen

Asker SK

42:11

+16:46

7.

Fredric Broen Grøttland

Skaukameratene OL

1:09:26

+44:01

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Fremstad

Larvik OK

34:50

+0:00

2.

Audun Heimdal

Konnerud IL

38:00

+3:10

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Isaksætre

Grue IL

46:35

+0:00

2.

Øyvind Strande

Ringerike OL

49:17

+2:42

3.

Petter Moe

Sandefjord OK

59:14

+12:39

DSQ

Anders Emilsson

Oppsal IF

41:30

32

DSQ

Lars Harald Aasheim

Oppsal IF

43:43

82

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Skaare

Lillomarka OL

48:14

+0:00

2.

Eskil Kinneberg

Raumar OL

50:01

+1:47

3.

Vetle Ruud Bråten

Raumar OL

51:33

+3:19

4.

Gaute Steiwer

Lillomarka OL

55:38

+7:24

5.

Sondre Ruud Bråten

Raumar OL

57:52

+9:38

6.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

1:01:27

+13:13

7.

Erik Trøen

Lierbygda O-lag

1:01:36

+13:22

8.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

1:03:45

+15:31

9.

Vemund Rønneberg

Konnerud IL

1:03:52

+15:38

10.

Terje Bjertnes

Konnerud IL

1:08:19

+20:05

DSQ

Johannes Hov Høydal

Fossum IF

53:41

31

DSQ

Eirik Werner Ristesund

Konnerud IL

1:01:39

33 34 35 36 76 77 78 80 81 82 83 84 8...

DNS

Fredrik Danielsen

Asker SK

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

41:38

+0:00

2.

Hans Jørgen Kvåle

Hadeland OL

44:11

+2:33

3.

Ove Sætra

Asker SK

45:19

+3:41

4.

Øyvind Watterdal

Tønsberg og omegn, OL

46:46

+5:08

5.

Eirik Watterdal

Tønsberg og omegn, OL

50:07

+8:29

6.

Jonas Juveli

Lillomarka OL

50:51

+9:13

7.

Morten Urdal Bakke

Kongsberg OL

51:25

+9:47

8.

Eirik Jansson Haverstad

Lierbygda O-lag

53:55

+12:17

9.

Martin Hoset

NTNUI

54:44

+13:06

10.

Henning Spjelkavik

Tyrving, IL

55:00

+13:22

11.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

58:43

+17:05

Brutt

Vegard Brun Saga

NTNUI

DSQ

Anders Hauge

Asker SK

51:48

84

DNS

Eivind Tonna

Lillomarka OL

DNS

Magnus Mellbye Larsen

Asker SK

DNS

Christian Hohl

Wing OK

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Jauhojärvi

Asker SK

43:19

+0:00

2.

Trond Lund

Asker SK

47:30

+4:11

3.

Njål Svingheim

Konnerud IL

50:48

+7:29

4.

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

54:10

+10:51

5.

Arne Håkon Jørgensen

Sandefjord OK

54:13

+10:54

DNS

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

DNS

Jan Arild Johnsen

Fossum IF

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Fremstad

Larvik OK

38:21

+0:00

2.

Tore Watterdal

Tønsberg og omegn, OL

39:01

+0:40

3.

Hans-Ingar Sætra

Asker SK

42:34

+4:13

4.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

43:09

+4:48

31 76 32 96 35 36 33 77 82 97 104 78 9...

5.

Jeppe Hansson

Fossum IF

43:40

+5:19

6.

John Kjell Hoset

Lierbygda O-lag

57:07

+18:46

DSQ

Jon Ulvensøen

Tønsberg og omegn, OL

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Devegg Ruud

Sturla, IF

46:00

+0:00


Sist oppdatert:

4 januar 2010, 13:58:17

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

108

Antall startet:

100