Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tradisjonsbæreren 28. mai 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eira Forsbak Asplem

Freidig

31:37

Erik Oskal

Hamar OK

53:56

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

28:00

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

23:11

Olav Bjørkan

Byåsen IL

43:13

Malva Kvithammer

Wing OK

53:44

Erlend Grønli

Freidig

22:59

Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

27:38

Nora Halvorsen

Freidig

18:55

Trygve Og Sverre Bøhle

Freidig

56:35

Linus Fossum Malmring

Freidig

50:09

Mathias Leroyer

Freidig

1:56:00

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

43:36

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

45:17

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

31:13

+0:00

2.

Tora Kittilsen

Freidig

32:56

+1:43

3.

Una Kittilsen

Freidig

36:56

+5:43

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

39:03

+7:50

5.

Solveig Louise Nissen

Freidig

40:58

+9:45

DNS

Ella Sandstad

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

38:08

+0:00

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

40:46

+2:38

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

42:34

+4:26

4.

Silje Marie Nissen

Freidig

1:25:49

+47:41

DSQ

Mari Eidsmo

Freidig

1:02:01

131

DSQ

Ingeborg A Sæternes

Byåsen IL

1:10:59

100

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

57:43

+0:00

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

1:07:52

+10:09

3.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

1:13:44

+16:01

4.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

2:19:26

+1:21:43

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

1:10:53

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

1:20:47

+9:54

3.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:36:40

+25:47

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:57:30

+46:37

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

1:01:22

+0:00

2.

Vera Melkild

Freidig

1:03:21

+1:59

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

1:07:20

+5:58

4.

Dina Reitan

Freidig

1:25:36

+24:14

5.

Malin Sandstad

Freidig

1:25:47

+24:25

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

1:19:46

+0:00

2.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

1:30:26

+10:40

3.

Ingrid Berge

NTNUI

1:31:45

+11:59

4.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

1:36:43

+16:57

5.

Martine Åstebøl

NTNUI

1:37:56

+18:10

6.

Elise Elvehøy

NTNUI

1:41:53

+22:07

7.

Kristin Antonsen

NTNUI

1:50:56

+31:10

8.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

2:03:03

+43:17

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

56:07

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

1:01:26

+5:19

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:02:21

+6:14

4.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

1:07:47

+11:40

5.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

1:40:53

+44:46

6.

Kjersti Tannvik

Freidig

1:55:40

+59:33

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Sæthre

Freidig

57:29

+0:00

2.

Hilde Forbord

Malvik IL

59:43

+2:14

3.

Grete Berge Owren

Freidig

1:10:02

+12:33

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:00:58

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:06:59

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

50:30

Alf Petter Lynum

Freidig

55:57

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

22:39

+0:00

2.

Emil Grønli

Freidig

32:44

+10:05

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

37:23

+14:44

4.

Tristan Halvorsen

Freidig

40:50

+18:11

5.

Emil Leroyer

Freidig

42:26

+19:47

6.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

46:49

+24:10

7.

Sverre Hellevik

Freidig

56:32

+33:53

8.

Jørgen Aune

Byåsen IL

1:11:50

+49:11

DSQ

Erling Austrheim

Freidig

38:58

130

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wilhelm Hatlen

Freidig

25:26

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

37:43

+0:00

2.

Petter Andreas Lona

Wing OK

40:05

+2:22

3.

Jostein Rø

Freidig

43:07

+5:24

4.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

45:08

+7:25

5.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

47:31

+9:48

6.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

54:27

+16:44

7.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

55:12

+17:29

8.

Erlend Aune

Byåsen IL

1:05:52

+28:09

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olaf Gilje Sanne

Freidig

59:15

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad

Freidig

1:06:45

+0:00

2.

Håkon Holstad

Freidig

1:08:44

+1:59

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:08:50

+2:05

4.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

1:12:11

+5:26

5.

Matias Nissen

Freidig

1:12:43

+5:58

6.

Are Lodgaard

Byåsen IL

1:21:25

+14:40

7.

Lars Ranheim Brynestad

Ringsaker OK

1:26:18

+19:33

DSQ

Jonas Grønli

Freidig

1:01:20

82 88 63 119 126 124 122 131 100

DSQ

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:59:33

88 63 119 126 124 122 131

DSQ

Isak A Sæternes

Byåsen IL

2:36:47

88 119 126 124 122

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

53:48

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

56:36

+2:48

3.

Sigurd Ranheim Brynestad

Ringsaker OK

1:33:46

+39:58

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

1:02:45

+0:00

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig

1:04:42

+1:57

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

1:11:08

+8:23

4.

Mathias Hermstad

Freidig

1:12:31

+9:46

5.

Oskar Spets Storhov

Freidig

1:13:04

+10:19

6.

Mats Eidsmo

Freidig

1:13:22

+10:37

7.

Mathias Vindal

Freidig

1:14:58

+12:13

8.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

1:18:31

+15:46

9.

Oscar Lyngen

Frol IL

1:21:25

+18:40

10.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

1:22:59

+20:14

11.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

1:32:17

+29:32

DNS

Brage Jørum

Byåsen IL

DNS

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

1:04:45

+0:00

2.

Yngve Skogstad

Frol IL

1:06:48

+2:03

3.

Hans Petter Mathisen

Fredrikstad SK

1:07:37

+2:52

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

1:08:41

+3:56

5.

Dag Lofthus

NTNUI

1:09:14

+4:29

6.

Martin Vister

Frol IL

1:09:36

+4:51

7.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

1:09:55

+5:10

8.

Mikkel Sørensen

NTNUI

1:11:20

+6:35

9.

Bjørn Lundanes

NTNUI

1:12:56

+8:11

10.

Tomas Eidsmo

Freidig

1:15:14

+10:29

11.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

1:15:52

+11:07

12.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

1:18:07

+13:22

13.

Pål Kittilsen

Freidig

1:19:03

+14:18

14.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

1:21:03

+16:18

15.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:23:53

+19:08

16.

Sindre Nordhagen

NTNUI

1:24:12

+19:27

17.

Ola Keiserås

IL Leik

1:25:45

+21:00

18.

Nicholas Morgan

Malvik IL

1:27:37

+22:52

19.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:38:39

+33:54

20.

Halvor Lund

Freidig

1:41:26

+36:41

21.

Truls Ryum

NTNU Bil

1:48:36

+43:51

22.

Espen Stornes

NTNUI

1:52:41

+47:56

DSQ

Truls Hestengen

NTNUI

1:39:02

91 121 88 119 128 124 122 131 100

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Lynum

Freidig

55:47

+0:00

2.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

58:22

+2:35

3.

Andreas Sylte

Freidig

1:02:13

+6:26

4.

Jørgen Longva

Byåsen IL

1:02:15

+6:28

5.

Arild H Clausen

Freidig

1:06:10

+10:23

6.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

1:08:20

+12:33

7.

Jon Holstad

Freidig

1:09:08

+13:21

8.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:11:10

+15:23

9.

Kyrre Auran

Malvik IL

1:15:45

+19:58

10.

Olle Malmring

Freidig

1:19:55

+24:08

11.

Kurt Amundsen

Stjørdals-Blink Orientering

1:21:27

+25:40

12.

Eivind Lona

Wing OK

1:22:44

+26:57

DSQ

Leif Arne Skei

Freidig

1:14:29

121

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

53:11

+0:00

2.

Håvard Lorange

Freidig

1:00:32

+7:21

3.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:08:55

+15:44

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

1:10:06

+16:55

5.

Terje Midtbø

Wing OK

1:17:08

+23:57

6.

Geir Arnesen

Freidig

1:21:25

+28:14

7.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

1:21:27

+28:16

8.

Inge Hafstad

Verdal OK

1:23:16

+30:05

9.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:46:47

+53:36

DNS

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

DNS

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

49:26

+0:00

2.

Knut Lillealtern

Freidig

54:34

+5:08

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:12:19

+22:53

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

57:50

+0:00

2.

Øivind Magne Rogndalen

Hamar OK

58:25

+0:35

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:03:10

+5:20

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:06:46

+8:56

5.

Robert Strøm

Wing OK

1:29:31

+31:41

6.

Per Løvaas

OL Trollelg

1:30:11

+32:21

DNS

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

48:45

+0:00

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Lien Johnsen

Byåsen IL

1:08:55

+0:00

2.

Christoffer Johansson

Trollhettans SOK

1:13:15

+4:20

3.

Kari Lien Johnsen

Byåsen IL

1:17:57

+9:02

4.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:19:05

+10:10

5.

Siri Selvig

NTNUI

1:21:04

+12:09

6.

Simen Oskal

Hamar OK

1:26:35

+17:40

7.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:31:58

+23:03

DSQ

Sigurd Helle Opedal

Korlevoll IL

52:53

65 72 70 121 84 82 88 63 119 126 124 122 13...

DSQ

Are Rogstad

Nidarøst OK

1:07:39

72 121 84 82 88 63 119 126 124 122 131 100 17...

DNS

Sara Profors

Frol IL

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

OL Trollelg

41:06

+0:00

2.

Arild Heggeset

Freidig

41:56

+0:50

3.

Tina Strømdal Wik

Freidig

45:46

+4:40

4.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

45:50

+4:44

5.

Geir Arne Kjønstad

NTNUI

57:16

+16:10

6.

Stina Elfving

Byåsen IL

58:24

+17:18

7.

Lene Oskal

Hamar OK

1:00:31

+19:25

8.

Helge Brynestad

Ringsaker OK

1:04:05

+22:59

9.

Brage Keiserås

IL Leik

1:05:28

+24:22

9.

Jan Hage

IL Leik

1:05:28

+24:22

11.

Ingrid Nissen

Freidig

1:11:50

+30:44

12.

Mai Iren Almås

Leik

1:12:38

+31:32

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK

87 69 71 75 126 130 123 131 100 175

DNS

Anders Waage

Freidig


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2016, 19:15:37

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

188

Antall startet:

179