Klasse: N-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Leah Hanneborg | Østmarka OK | 34:40 | 17:20 | |||||
Mira Hanneborg | Østmarka OK | 35:44 | 17:52 | |||||
Klasse: D10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | 35:28 | 13:08 | |||||
Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 0:00 | 48 140 141 118 102 110 | |||||
Martine Haug | Østmarka OK | 0:00 | 48 140 141 118 102 110 | |||||
Bertine Mjøster | Østmarka OK | 0:00 | 48 140 141 118 102 110 | |||||
Klasse: D11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Ada von Simson | Østmarka OK | 45:00 | 22:30 | |||||
Regine Røisland | Østmarka OK | 44:56 | 22:28 | |||||
Nene Diallo | Østmarka OK | 43:00 | 21:30 | |||||
Maren Winsvold | Østmarka OK | 53:12 | 26:36 | |||||
Klasse: D13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Matilde Holen | Østmarka OK | 34:25 | +0:00 | 12:44 | |||
Klasse: D13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Marie Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:13:06 | +0:00 | 23:34 | |||
2. | Sigrid Nermoen | Østmarka OK | 1:15:53 | +2:47 | 24:28 | |||
3. | Inga Cathrin Winsvold | Østmarka OK | 1:16:06 | +3:00 | 24:32 | |||
4. | Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | 1:30:35 | +17:29 | 29:13 | |||
5. | Eira Wessel Line | Østmarka OK | 1:30:43 | +17:37 | 29:15 | |||
6. | Jenny Emilie Herredsvela | Østmarka OK | 1:41:00 | +27:54 | 32:34 | |||
Klasse: D15-20A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Nora Graffer | Østmarka OK | 1:07:21 | 41 47 108 | ||||
Klasse: H10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Mathias Linløkken | Østmarka OK | 49:12 | 18:13 | |||||
Erlend Otterlei | Østmarka OK | 59:36 | 22:04 | |||||
Klasse: H11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Simen Gløgård Stensrud | Nittedal O-lag | 29:20 | +0:00 | 10:51 | |||
2. | Emil Huuse | Østmarka OK | 47:16 | +17:56 | 17:30 | |||
3. | Andreas Sandernes | Østmarka OK | 47:17 | +17:57 | 17:30 | |||
4. | Jakob Gilljam | Østmarka OK | 1:06:05 | +36:45 | 24:28 | 141 | ||
5. | Kristoffer Nomeland | Østmarka OK | 1:09:27 | +40:07 | 25:43 | |||
Klasse: H13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tor Magnus Grøstad | Østmarka OK | 26:41 | +0:00 | 9:52 | |||
2. | Henrik Haugum | Østmarka OK | 42:31 | +15:50 | 15:44 | |||
3. | Ole Martin Nomeland | Østmarka OK | 56:04 | +29:23 | 20:45 | |||
3. | Brage Knutsen | Østmarka OK | 56:04 | +29:23 | 20:45 | |||
DSQ | Martin Jystad | Østmarka OK | 27:56 | 140 141 110 | ||||
Klasse: H13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arthur Brunborg | Nittedal O-lag | 1:06:09 | +0:00 | 21:20 | |||
2. | Henrik Linløkken | Østmarka OK | 1:11:59 | +5:50 | 23:13 | |||
3. | John Otterlei | Østmarka OK | 1:12:29 | +6:20 | 23:22 | |||
4. | Henrik Gudim | Østmarka OK | 1:13:08 | +6:59 | 23:35 | |||
5. | Bertine Mjøster | Østmarka | 1:17:47 | +11:38 | 25:05 | |||
Klasse: H15-20A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Ramberg | Østmarka OK | 1:02:03 | +0:00 | 15:54 | |||
Klasse: C-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingrid Hernes | Østmarka OK | 28:44 | +0:00 | 10:38 | |||
2. | Eva Næss Karlsen | Østmarka OK | 33:46 | +5:02 | 12:30 | |||
3. | Line Mjøster | Østmarka OK | 42:49 | +14:05 | 15:51 | |||
4. | Eldrid Odden Otterlei | Østmarka OK | 59:45 | +31:01 | 22:07 | |||
5. | Kristin Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:06:27 | +37:43 | 24:36 | |||
6. | Trine Nomeland | Østmarka OK | +0:0-44 | 0:00 | ||||
Klasse: B-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thomas Grøstad | Østmarka OK | 56:52 | +0:00 | 18:20 | |||
2. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt | 59:04 | +2:12 | 19:03 | |||
3. | Helle Svare Lorentzen | Nydalen | 1:00:48 | +3:56 | 19:36 | |||
4. | Geir Linløkken | Østmarka OK | 1:12:12 | +15:20 | 23:17 | |||
5. | Jartrud Steinsli | Østmarka OK | 1:22:52 | +26:00 | 26:43 | |||
6. | Katrine Holen | Østmarka OK | 1:34:29 | +37:37 | 30:28 | |||
DSQ | Siv Jystad | Østmarka OK | 1:04:57 | 159 161 162 165 167 171 110 | ||||
Klasse: A-Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christina Ramberg | Østmarka OK | 1:02:20 | +0:00 | 21:29 | |||
Klasse: A-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Arne Karlsen | Østmarka OK | 1:00:13 | +0:00 | 15:26 | |||
2. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 1:00:19 | +0:06 | 15:27 | |||
3. | Dag Haugland | Østmarka OK | 1:15:28 | +15:15 | 19:21 | 108 | ||
DSQ | Truls hangel | Lillomarka | 20:58 | 105 41 47 108 110 | ||||
Klasse: A-Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut E. Helland | Østmarka OK | 54:30 | +0:00 | 11:07 | |||
2. | Helge Bakkehøi | Østmarka OK | 1:04:10 | +9:40 | 13:05 | |||
3. | Rune Teigland | Østmarka OK | 1:08:05 | +13:35 | 13:53 | |||
4. | Jørn Mjøster | Østmarka OK | 1:09:00 | +14:30 | 14:04 | |||
5. | Jan Erik Aalberg | Bækkelaget | 1:12:40 | +18:10 | 14:49 | |||
6. | Per Stedje | Østmarka OK | 1:32:58 | +38:28 | 18:58 |
Sist oppdatert: | 1 juni 2016, 07:08:11 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 60 |
Antall startet: | 60 |