Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #2 1. juni 2016

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

29:22

+0:00

14:41

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

20:06

15:27

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

18:51

14:30

Leanna Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

23:17

17:54

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

21:11

16:17

Vilja Størksen

Kolbotn og Skimt OL

46:45

35:57

Stella Munk

Kolbotn og Skimt OL

23:51

18:20

Sofia Munk

Kolbotn og Skimt OL

20:42

15:55

Eline Heistø Carlsen

Kolbotn og Skimt OL

22:23

17:13

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

12:55

9:56

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

15:43

12:05

Nellie Pierre

Kolbotn og Skimt OL

23:54

18:23

Selma Feyling

Kolbotn og Skimt OL

23:22

17:58

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

17:40

13:35

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

15:49

12:10

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

20:03

15:25

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

21:53

16:50

DNS

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

29:52

+0:00

11:56

2.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

32:59

+3:07

13:11

3.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

41:01

+11:09

16:24

DSQ

Synnøve Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

12:12

39 43 40 47 249

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

23:26

+0:00

11:43

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

30:22

+0:00

9:29

2.

Kjersti Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

33:02

+2:40

10:19

3.

Linn Mei Waaler

Måren OK

35:46

+5:24

11:10

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

32:55

+0:00

8:39

2.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

36:13

+3:18

9:31

3.

Ina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

42:09

+9:14

11:05

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

33:57

+0:00

10:36

2.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

37:03

+3:06

11:34

3.

Kristin Roskifte

Kolbotn og Skimt OL

46:53

+12:56

14:39

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

51:02

+0:00

15:56

2.

Grete Berntsen

Måren OK

59:14

+8:12

18:30

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

43:42

+0:00

13:39

2.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

51:34

+7:52

16:06

3.

Anne Kaasa

Driv IL

56:28

+12:46

17:38

4.

Ingeborg Bakken

Måren OK

57:58

+14:16

18:06

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

37:16

+0:00

14:54

2.

Inger Halck

Måren OK

46:34

+9:18

18:37

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

19:40

+0:00

9:50

2.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

23:03

+3:23

11:31

3.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

23:04

+3:24

11:32

4.

Arthur Sævareid

Kolbotn og Skimt OL

30:07

+10:27

15:03

5.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

45:23

+25:43

22:41

DSQ

Henrik Varland

Kolbotn og Skimt OL

42:29

52 53 54 55 49

Klasse: H - 12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

12:23

9:31

Thor Trandem Kvåle

Ås-NMBU Orientering

14:39

11:16

Håvard Endresen

Måren OK

15:31

11:56

Sigurd Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

23:28

18:03

August Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

23:26

18:01

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

17:51

13:43

Iver Størksen

Kolbotn og Skimt OL

21:59

16:54

Morten Heldal-Lund

Kolbotn og Skimt OL

28:08

21:38

Fredrik Heistø Carlsen

Kolbotn og Skimt OL

20:45

15:57

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

37:40

28:58

Henrik Varland

Kolbotn og Skimt OL

20:54

16:04

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

37:01

28:28

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

14:33

11:11

DNS

Bjørn Emil Hansen Damlien

Måren OK

DNS

Vilmer Dahlstrøm

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

16:51

+0:00

6:44

2.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

19:09

+2:18

7:39

3.

Andreas Gjetanger

Måren OK

25:08

+8:17

10:03

4.

Magnus Endresen

Måren OK

38:54

+22:03

15:33

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Månum

Måren OK

51:53

+0:00

13:39

2.

Lukas Fossheim

Måren OK

1:05:39

+13:46

17:16

3.

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

1:39:28

+47:35

26:10

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

45:14

+0:00

8:52

2.

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

51:20

+6:06

10:03

3.

Andreas Stenstad

Oppsal Orientering

52:51

+7:37

10:21

4.

Råmund Løver Hovden

Ås-NMBU Orientering

53:03

+7:49

10:24

5.

Lars Leiren

Kolbotn og Skimt OL

1:12:26

+27:12

14:12

6.

Lasse Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

1:25:30

+40:16

16:45

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

41:27

38

DSQ

Mats Burud Skjølsvold

Bækkelagets SPK

1:02:09

47

Brutt

Simen Olafsen

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

29:53

+0:00

7:51

2.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

37:51

+7:58

9:57

3.

Bjørn-Erik Pedersen

Ås-NMBU Orientering

43:55

+14:02

11:33

4.

Lars Petter Endresen

Måren OK

57:47

+27:54

15:12

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

31:35

+0:00

8:18

2.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

32:01

+0:26

8:25

3.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

34:07

+2:32

8:58

4.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

35:04

+3:29

9:13

5.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

38:18

+6:43

10:04

6.

Morten Due

Måren OK

38:21

+6:46

10:05

7.

Morten Karlsen

Måren OK

40:15

+8:40

10:35

8.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

59:40

+28:05

15:42

DSQ

Håvard Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

34:26

47

DSQ

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

39:08

34

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Erik Østlie

Driv IL

33:56

+0:00

10:36

2.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

35:33

+1:37

11:06

3.

Peter Klaveness

Måren OK

36:56

+3:00

11:32

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

38:16

+4:20

11:57

5.

Harald Bauger

OK Moss

38:25

+4:29

12:00

6.

Per Hermann Krøger

Måren OK

40:12

+6:16

12:33

7.

Lars-Evan Pettersson

Kolbotn og Skimt OL

42:35

+8:39

13:18

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

41:24

+0:00

12:56

2.

Trond Wettergreen

Driv IL

42:38

+1:14

13:19

3.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

48:48

+7:24

15:15

4.

Svein Kvalheim

Årstad IL

1:06:04

+24:40

20:38

5.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:17:10

+35:46

24:06

6.

Vegard Kolbjørn

Kolbotn og Skimt OL

1:24:09

+42:45

26:17

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Sæther

Hauketo IF

20:55

+0:00

8:22

2.

Gudbrand Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

20:56

+0:01

8:22

3.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

22:54

+1:59

9:09

4.

Fredrik Færden

Kolbotn og Skimt OL

24:15

+3:20

9:42

5.

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

25:14

+4:19

10:05

6.

Kjetil Jacobsen

Hamar Ok

27:27

+6:32

10:58

7.

Jon Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

31:46

+10:51

12:42

DSQ

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

21:44

39

Klasse: lang lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

29:35

+0:00

9:32

2.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

44:29

+14:54

14:20

3.

Svein Kvåle

Ås-NMBU Orientering

48:23

+18:48

15:36

4.

Jan Sævareid

Kolbotn og Skimt OL

1:00:23

+30:48

19:28

DSQ

Knut Olav Moen

Ås-NMBU Orientering

1:18:57

51 52 35 37 38 46 47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juni 2016, 20:19:27

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

117

Antall startet:

114