Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tomannsstafett ski-o 3. januar 2009

Klasse: D -16

10.

Sturla, IF

 

0:00

 

Katinka Jussie Brurberg

.

0:00

10.

Astrid Bredde Vig

18:10

3.

0:00

10.

Fullført

2.

Larvik OK

 

18:22

 

Runa Fremstad

17:53

2.

17:53

3.

Lovise Fremstad

18:22

4.

18:22

4.

3.

Raumar OL

 

20:40

 

Beate Strand

20:05

6.

20:05

6.

Synnøve Støverud Beitnes

20:40

7.

20:40

7.

4.

Lierbygda O-lag

 

22:56

 

Sigrid Bredde Vig

22:30

8.

22:30

8.

Synne Strand

22:56

9.

22:56

9.

5.

Raumar OL

 

25:31

 

Karoline Sønsterudbråten

19:58

5.

19:58

5.

Tiril Ruud Bråten

25:31

10.

25:31

10.

Klasse: H -16

10.

Fossum IF

 

0:00

 

Størmer Oskar

.

0:00

10.

Melsom Sigurd

.

0:00

10.

Fullført

2.

Oppsal IF

 

16:40

 

Anders Emilson

16:31

3.

16:31

3.

Lars Harald Aasheim

16:40

4.

16:40

4.

3.

Larvik OK

 

17:52

 

Petter Moe

17:45

5.

17:45

5.

Karl Fremstad

17:52

6.

17:52

6.

4.

Sturla, IF

 

19:57

 

Lars Henrik Thon

18:02

7.

18:02

7.

Johan Christian Rømcke

19:57

9.

19:57

9.

5.

Gimle IF

 

21:44

 

Sigrid Ottestad Hansen

18:53

8.

18:53

8.

Andreas Vingerhagen

21:44

10.

21:44

10.

Klasse: D 17-

1.

Nydalens SK

 

0:0-38

 

Toril Nes

21:39

11.

21:39

15.

Toril Nes

23:27

14.

23:27

16.

Ida Tangen

25:38

15.

3:59

7.

Ida Tangen

26:07

16.

0:0-38

1.

2.

Asker SK

 

0:0-50

 

Zsuzsa Fey

18:40

3.

18:40

11.

Zsuzsa Fey

20:53

9.

20:53

14.

Una Janson

21:46

12.

3:06

6.

Una Janson

22:23

13.

0:0-50

2.

3.

Konnerud IL

 

0:0-38

 

Synne Baklid

18:45

4.

18:45

12.

Synne Baklid

19:29

6.

19:29

13.

Maren Mohagen Hansen

20:38

8.

1:53

5.

Maren Mohagen Hansen

21:21

10.

0:0-38

3.

4.

Bækkelagets SK

 

0:0-39

 

Marte Reenaas

15:15

1.

15:15

9.

Marte Reenaas

15:26

2.

15:26

10.

Ingvild Gjessing

19:27

5.

4:12

8.

Ingvild Gjessing

20:17

7.

0:0-39

4.

DNS

Sandefjord OK

 

0:00

 

Marie Asprusten

.

0:00

.

DNS

Marie Asprusten

.

0:00

.

DNS

Ina Moe

.

0:00

.

DNS

Ina Moe

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 17-

1.

Nydalen SK

 

0:0-3

 

Simen Eid Nilsen

37:03

47.

37:03

48.

Leif Størmer

.

0:00

12.

Leif Størmer

.

0:0-3

1.

Simen Eid Nilsen

55:18

48.

0:0-3

1.

DSQ

2.

Asker SK

 

0:0-46

 

Lars Lystad

17:10

28.

17:10

38.

Tommy Jauhojärvi

17:14

29.

17:14

39.

Lars Lystad

17:26

31.

0:16

13.

Tommy Jauhojärvi

17:48

32.

0:0-46

3.

3.

Tyrving, IL

 

0:0-12

 

Torbjørn Sagberg

15:54

20.

15:54

33.

Torbjørn Sagberg

16:15

22.

16:15

34.

Henning Spjelkavik

16:33

23.

0:39

15.

Henning Spjelkavik

17:51

33.

0:0-12

4.

4.

Lillomarka OL

 

0:0-58

 

Rasmus Korvald Skaare

14:53

14.

14:53

30.

Jonas Juveli

15:06

15.

15:06

31.

Rasmus Korvald Skaare

15:30

18.

0:37

14.

Jonas Juveli

15:54

20.

0:0-58

5.

5.

Asker SK

 

0:0-30

 

Ove Sætra

14:08

10.

14:08

28.

Ove Sætra

14:34

12.

14:34

29.

Anders Hauge

15:12

16.

1:04

19.

Anders Hauge

15:20

17.

0:0-30

6.

6.

Tønsberg og omegn, OL

 

0:0-10

 

Lars Hol Moholdt

13:20

7.

13:20

25.

Lars Hol Moholdt

13:21

8.

13:21

26.

Øyvind Watterdal

14:13

11.

0:53

18.

Øyvind Watterdal

14:51

13.

0:0-10

7.

7.

Lierbygda O-lag

 

0:0-52

 

Martin Hoset

16:57

25.

16:57

35.

Martin Hoset

17:02

26.

17:02

36.

John Kjell Hoset

26:52

45.

9:55

23.

John Kjell Hoset

27:04

46.

0:0-52

8.

8.

Hadeland OL

 

0:0-8

 

Hans Jørgen Kvåle

13:01

6.

13:01

24.

Hans Jørgen Kvåle

13:27

9.

13:27

27.

Kim Andre Sveen

17:51

33.

4:50

22.

Kim Andre Svven

18:21

37.

0:0-8

9.

9.

Lierbygda O-lag

 

0:0-36

 

Eirik Jansson Haverstad

15:36

19.

15:36

32.

Sindre Andersen Gåsvik

18:56

38.

18:56

42.

Eirik Jansson Haverstad

.

0:0-36

10.

Sindre Andersen Gåsvik

19:15

39.

0:0-36

10.

Fullført

10.

Lierbygda O-lag

 

0:51

 

Anna Ulvensøen

17:14

29.

17:14

39.

Erik Trøen

17:56

35.

17:56

41.

Anna Ulvensøen

18:05

36.

0:51

16.

Erik Trøen

16:35

24.

0:51

16.

DSQ

11.

Asker SK

 

2:10

 

Tore Watterdal

20:46

41.

20:46

46.

Tore Watterdal

22:01

42.

22:01

47.

Hans-Ingar Sætra

22:56

44.

2:10

20.

Hans-Ingar Sætra

22:25

43.

2:10

20.

DSQ

12.

Lillomarka OL

 

19:33

 

Hannele Tonna

17:05

27.

17:05

37.

Hannele Tonna

19:33

40.

19:33

43.

Eivind Tonna

.

19:33

43.

DNS

Eivind Tonna

.

19:33

43.

DNS

DNS

Tønsberg og omegn, OL

 

0:00

 

Christian Hohl

.

0:00

.

DNS

Christian Hohl

.

0:00

.

DNS

Eirik Watterdal

.

0:00

.

DNS

Eirik Watterdal

.

0:00

.

DNS

DNS

Raumar OL

 

0:00

 

Sondre Ruud Bråten

.

0:00

.

DNS

Sondre Ruud Bråten

.

0:00

.

DNS

Vetle Ruud Bråten

.

0:00

.

DNS

Vetle Ruud Bråten

.

0:00

.

DNS


Sist oppdatert:

4 januar 2010, 14:52:34

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

96

Antall startet:

82