Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp 6 Drømmemila Tour de O 8. juni 2016

Klasse: Rekrutt Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

7:19

Ivar Røyse Saxhaug

Eidsvoll OL

7:51

Even Engh

Eidsvoll OL

7:48

Marius Andreassen

Ullensaker OL

15:00

Milian Tur

Eidsvoll OL

13:07

Even Østmundset

Eidsvoll OL

7:58

Klasse: Rekrutt Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linea Nicolaisen

Eidsvoll OL

12:31

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

14:53

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

7:21

Eline Andersen

Gjerdrum OL

8:07

Mina Østmundset

Eidsvoll OL

10:40

Jenny Johansen

Gjerdrum OL

9:20

Jenny Johansen

Gjerdrum OL

6:13

Eline Andersen

Gjerdrum OL

4:31

Klasse: Drømmemila Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

13:00

+0:00

2.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

13:49

+0:49

3.

Arne Saxhaug

Eidsvoll OL

13:53

+0:53

4.

Tor-Arve Strand

Eidsvoll OL

14:46

+1:46

5.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

15:15

+2:15

6.

Kim Andre Sveen

Hadeland O-lag

15:25

+2:25

7.

Anders Horvei

Frogner IL

15:30

+2:30

7.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

15:30

+2:30

9.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

15:43

+2:43

10.

Terje Bråten

Ullensaker OL

15:52

+2:52

11.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

16:06

+3:06

12.

Øystein Bieltvedt Skeie

Eidsvoll OL

16:27

+3:27

13.

Eivind Engh

Eidsvoll OL

16:32

+3:32

13.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

16:32

+3:32

15.

Tor Strand

Eidsvoll OL

16:38

+3:38

16.

Knut Østmundset

Eidsvoll OL

17:12

+4:12

17.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

17:38

+4:38

18.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

18:03

+5:03

19.

Knut Engen

Nes OL

18:32

+5:32

20.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

18:37

+5:37

21.

Geir Johan Andersen

Eidsvoll OL

19:07

+6:07

22.

Jan Sveen

Ullensaker OL

21:17

+8:17

23.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

21:22

+8:22

24.

Sivert Gran Sandvik

Frogner IL

23:03

+10:03

25.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

26:50

+13:50

26.

Morten Engebretsen

Gjerdrum OL

28:27

+15:27

27.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

30:22

+17:22

28.

Ivar Monsrud

Nes OL

30:52

+17:52

29.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

32:48

+19:48

30.

Even Engh

Eidsvoll OL

39:05

+26:05

31.

Ivar Røyse Saxhaug

Eidsvoll OL

39:15

+26:15

DSQ

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

41:19

56 57 82 83 58 59 84

DSQ

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

41:20

56 57 82 83 58 59 84

Klasse: Drømmemila Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum OL

16:24

+0:00

2.

Mathilde Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

17:04

+0:40

3.

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

17:36

+1:12

4.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

18:24

+2:00

5.

Ingrid Rapp

Gjerdrum OL

19:13

+2:49

6.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

19:56

+3:32

7.

Anne-Grete Austad

Ullensaker OL

22:27

+6:03

8.

Stine Austad

Ullensaker OL

25:53

+9:29

9.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

30:03

+13:39

10.

Milla Breen

Ullensaker OL

31:25

+15:01

11.

Nanna Bergan

Frogner IL

32:39

+16:15

12.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

36:11

+19:47

13.

Bente Aarhus

Nes OL

39:17

+22:53

14.

Linea Nicolaisen

Eidsvoll OL

41:16

+24:52

15.

Adine Roa

Ullensaker OL

54:26

+38:02

DSQ

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:08:35

55 56 57 82 83 58 59 84

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kate Eidsether

Eidsvoll OL

Arrangør

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

Arrangør

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

Arrangør

John Koppang

Eidsvoll OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2016, 20:38:05

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

67

Antall startet:

67