Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #3 8. juni 2016

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

26:41

+0:00

2.

Thomas Nipen

Nydalens SK

29:50

+3:09

3.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

30:19

+3:38

4.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

30:46

+4:05

5.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

32:09

+5:28

6.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

33:32

+6:51

7.

Mathias Nipen

Bækkelagets SK

34:08

+7:27

8.

Are Wigaard

Oppsal Orientering

36:40

+9:59

9.

Audun Bjerknes

Måren OK

38:28

+11:47

10.

Pål Christian Ingierd

Bækkelagets SK

41:12

+14:31

11.

Kristian Ruud

Bækkelagets SK

41:24

+14:43

12.

Morten Tangen

Måren OK

41:50

+15:09

13.

Råmund Løver Hovden

Ås-NMBU Orientering

43:26

+16:45

14.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

45:44

+19:03

15.

Martin Adelsten Røsholm

Bækkelagets SK

51:59

+25:18

DSQ

Magnus Nordbrøden

Halden SK

34:39

44

DSQ

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

46:46

50

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Godager Kaas

Bækkelagets SK

28:00

+0:00

2.

Aasne Fenne Hoksrud

Bækkelagets SK

28:38

+0:38

3.

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

28:59

+0:59

4.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

29:37

+1:37

5.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

30:08

+2:08

6.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

32:57

+4:57

7.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

34:08

+6:08

8.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

34:28

+6:28

9.

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

34:44

+6:44

10.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

36:37

+8:37

11.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

52:05

+24:05

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

24:50

+0:00

2.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

29:20

+4:30

3.

Anders Storbraten

Bækkelagets SK

29:54

+5:04

4.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

32:26

+7:36

5.

Olav Eide

Bækkelagets SK

35:52

+11:02

6.

Lars Petter Endresen

Måren OK

36:41

+11:51

44

7.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

37:39

+12:49

8.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

38:17

+13:27

9.

Henrik Vaage

Bækkelagets SK

39:04

+14:14

10.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:01:22

+36:32

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Oppsal Orientering

25:07

+0:00

2.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

31:05

+5:58

175

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

31:47

+6:40

4.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

32:07

+7:00

5.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

32:23

+7:16

6.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

34:25

+9:18

7.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

35:24

+10:17

175

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

36:02

+10:55

9.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

36:34

+11:27

10.

Stein Mella

Oppsal Orientering

38:58

+13:51

11.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

39:08

+14:01

12.

Olav Johannessen

Kolbotn og Skimt OL

42:02

+16:55

13.

Halvor Jutulstad

Bækkelagets SK

45:29

+20:22

14.

Espen Delp

Måren OK

49:13

+24:06

175

15.

John Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

49:15

+24:08

16.

Petter Fure

Oppsal Orientering

59:24

+34:17

17.

Bo Emilsson

Oppsal Orientering

1:02:59

+37:52

DSQ

Morten Karlsen

Måren OK

38:58

41

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

27:45

+0:00

2.

Linn Mei Waaler

Måren OK

33:54

+6:09

3.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

36:54

+9:09

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

29:33

+0:00

2.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

36:47

+7:14

3.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

39:27

+9:54

4.

Ingeborg Øderud

Bækkelagets SK

40:33

+11:00

5.

Linda Fredh

Måren OK

53:40

+24:07

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Strand

Måren OK

31:28

+0:00

2.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

40:32

+9:04

3.

Anne-Kristin Eriksrud Karlsen

Oppsal Orientering

1:02:17

+30:49

4.

Torunn Nordbø

Bækkelagets SK

1:03:52

+32:24

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kaasa

Driv IL

52:38

+0:00

2.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

54:50

+2:12

3.

Siri Wilberg Aabel

Bækkelagets SK

1:06:01

+13:23

DSQ

Jessica Kathle

Måren OK

49:13

73 150

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Erik Østlie

Driv IL

30:35

+0:00

2.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

33:08

+2:33

175

3.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

35:53

+5:18

175

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

36:10

+5:35

5.

Jens Aabel

Bækkelagets SK

49:05

+18:30

6.

Peter Klaveness

Måren OK

53:00

+22:25

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Kolbotn og Skimt OL

32:31

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

35:00

+2:29

3.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

40:28

+7:57

4.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

41:42

+9:11

5.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:07:49

+35:18

6.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:24:45

+52:14

DSQ

Helge Kvaase

Bækkelagets SK

1:02:37

46 43 40 73 70 32 63 56 57 58 175 150

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

31:46

+0:00

2.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

38:06

+6:20

3.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

41:54

+10:08

DSQ

Svein Kvåle

Ås-NMBU Orientering

33:03

47

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Diane Ninauve-Jutulstad

Bækkelagets SK

19:07

+0:00

2.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

24:55

+5:48

3.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

27:41

+8:34

4.

Celine Ytternes

Kolbotn og Skimt OL

30:22

+11:15

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

12:20

+0:00

2.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

16:36

+4:16

3.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

17:53

+5:33

4.

Andreas Gjetanger

Måren OK

18:37

+6:17

5.

Marlon Rustad

Bækkelagets SK

22:09

+9:49

6.

Magnus Endresen

Måren OK

30:23

+18:03

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Elisabeth Kvaase

Bækkelagets SK

32:53

+0:00

2.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

36:20

+3:27

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

18:20

+0:00

2.

Endre Rognskog Mella

Oppsal Orientering

21:38

+3:18

3.

Emma Wingstedt

Bodafors OK

24:14

+5:54

4.

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

28:26

+10:06

DSQ

Susan Bøbel

Imås IL

41:35

33 61 62 51 39 64 70 32 71 65 67

DSQ

Laurenzo Labayan

Bækkelagets SK

44:43

60 61 62 51 71 65 67

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Tysse Nakkim

Bækkelagets SK

14:56

+0:00

2.

Malin Sveen

Bækkelagets SK

15:14

+0:18

3.

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

18:48

+3:52

4.

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

21:43

+6:47

5.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

32:27

+17:31

150

6.

Stella Munk

Kolbotn og Skimt OL

33:52

+18:56

7.

Eline Heistø Carlsen

Kolbotn og Skimt OL

33:55

+18:59

8.

Sofia Munk

Kolbotn og Skimt OL

35:06

+20:10

60

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

11:04

+0:00

2.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

12:01

+0:57

3.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

12:52

+1:48

4.

Nils Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

13:21

+2:17

5.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

13:41

+2:37

150

6.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

13:42

+2:38

7.

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

14:11

+3:07

8.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

14:32

+3:28

9.

Oskar Holtvedt

Bækkelagets SK

16:58

+5:54

10.

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

20:01

+8:57

11.

Markus Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

20:20

+9:16

12.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

22:24

+11:20

13.

Fredrik Heistø Carlsen

Kolbotn og Skimt OL

33:37

+22:33

150

14.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

37:38

+26:34

DSQ

Linus Eggen Vinge

Oppsal Orientering

14:19

56

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

11:58

+0:00

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leanna Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

25:20

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

37:47

Astri Bredal-Knutsen

Ås-NMBU Orientering

28:12

Helene Harstad

Kolbotn og Skimt OL

36:20

Malin Gjetanger

Måren OK

24:26

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

15:53

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

34:04

Emilie Rehn

Kolbotn og Skimt OL

20:15

Maria Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

32:29

Oline Bjerknes Fagerlid

Måren OK

30:36

Brutt

Vilde Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

16:58

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

22:35

Oscar Johansen

Bækkelagets SK

19:46

August Slettvoll

Kolbotn og Skimt OL

25:13

Thor Trandem Kvåle

Ås-NMBU Orientering

25:01

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

17:11

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

12:51

Henrik Harstad

Kolbotn og Skimt OL

29:50

Håvard Endresen

Måren OK

30:39

Henrik Vagle Varland

Kolbotn og Skimt OL

23:08

150

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

37:08

Leo Selkvold

22:51

Olav Nordlie

Kolbotn og Skimt OL

34:00

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

27:42

Sturla Rognskog Mella

Oppsal Orientering

18:53

32

Mathias Rønning Johansen

Måren OK

26:33

Jørgen Rønning Johansen

Måren OK

25:15

Aksel Eide

Bækkelagets SK

17:35

61

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

36:40

Jakob Klaren Nielsen

Ås-NMBU Orientering

36:34

Svenn Martin Skrattalsrud

Kolbotn og Skimt OL

22:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 september 2016, 22:14:04

Arrangør:

Bækkelagets SK

Antall deltagere:

163

Antall startet:

163