Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Jonsokløpet 19. juni 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

0:00

Abelone Josefine Axelson

Eiker OL

0:00

Annabell Aunmo Kjellevold

Modum OL

0:00

Frida Hope

Modum OL

0:00

Linnea Nyhagen

Fossekallen IL

0:00

Elias Vold Kjemperud

Fossekallen IL

0:00

William Kjemperud Strand

Fossekallen IL

0:00

Emil Gonin-Orskaug

Fossekallen IL

0:00

Louise Gonin-Orskaug

Fossekallen IL

0:00

Håkon Nøkleby Karlsrud

Ringerike OL

0:00

Rørlien Jevanord

Fossum IF

0:00

DNS

Silja Berstad

Heming Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

30:39

+0:00

16:07

2.

Kseniya Mironova

Eridan

46:40

+16:01

24:33

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amanda Axelson

Eiker OL

13:26

+0:00

7:54

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adine Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

59:21

+0:00

21:11

2.

Ida Marie Flågen

Heming Orientering

1:07:51

+8:30

24:13

DNS

Ella Berstad

Heming Orientering

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsne Holo

Fossum IF

46:44

+0:00

12:58

2.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

54:09

+7:25

15:02

3.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

56:11

+9:27

15:36

4.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

58:11

+11:27

16:09

5.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

1:01:58

+15:14

17:12

6.

Marie F. Lindløv Jensen

Sarpsborg OL

1:05:37

+18:53

18:13

7.

Solveig Letmolie

Eiker OL

1:22:44

+36:00

22:58

DSQ

Tilde Eine

Fossum IF

1:00:44

160 149 157 158

Brutt

Ingeborg Rognstad

Hadeland OL

1:00:28

149 157 158 168 159 153 167

Klasse: D 17AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Letmolie

Eiker OL

1:22:41

+0:00

22:58

2.

Solveig Bergan

Nydalens SK

1:26:20

+3:39

23:58

Brutt

Carlotte W. Høiland

Fossum IF

20:28

149 157 158 168 159 153 167 154 100

Brutt

Stine Austad

Raumar Orientering

1:16:07

149 157 158 168 159 153 167 154

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

33:36

+0:00

14:00

Klasse: D 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rita Santschi

Modum OL

17:58

+0:00

10:34

Brutt

Frøydis Aune

Fossekallen IL

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Sikkeland

IL Tyrving

52:14

+0:00

11:52

2.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

1:00:10

+7:56

13:40

3.

Agnethe Hasli

Snertingdal IF Orientering

1:17:52

+25:38

17:41

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sølvi Fossøy

Eiker OL

1:05:47

+0:00

13:42

2.

Kristine Grønlund

Fana IL

1:08:52

+3:05

14:20

3.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

1:10:13

+4:26

14:37

4.

Aina Viena

Larvik OK

1:16:26

+10:39

15:55

5.

Merla Kubli

OLG Basel

1:17:46

+11:59

16:12

DSQ

Ingrid D. Løset

ÅS IL

1:23:52

152 158 140 167 154 100

Brutt

Gunvor Høidal

Fossum IF

39:20

149 157 150 151 152 158

Brutt

Silje Borge Hovi

Skien OK

1:45:26

150 151 152 158 140 167 154

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

1:00:58

+0:00

13:51

2.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

1:05:15

+4:17

14:49

3.

Unn Mette Klopbakken

Snertingdal IF Orientering

1:09:46

+8:48

15:51

4.

Anita Stenseth

Snertingdal IF Orientering

1:12:00

+11:02

16:21

5.

Paula Berstad

Heming Orientering

1:30:25

+29:27

20:32

6.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

1:32:18

+31:20

20:58

Brutt

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

7:47

168 139 149 150 151 152 158 148 159 153 154 100

Brutt

Line Skjevik Arnevik

Ringerike OL

1:07:15

149 150 151 152 158 148 159 153 154

DNS

Linda Fredh

Måren OK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

47:28

+0:00

13:11

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

48:17

+0:49

13:24

3.

Kristin Tandberg

Asker Skiklubb

1:01:51

+14:23

17:10

4.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

1:02:05

+14:37

17:14

5.

Unni Rye

Asker Skiklubb

1:07:48

+20:20

18:50

6.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:18:00

+30:32

21:40

7.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

1:31:28

+44:00

25:24

8.

Inger Schibsted

Røyken OL

2:08:52

+1:21:24

35:47

Brutt

Heidi Falck

IL Tyrving

46:22

160 149 157 158 168 159 153 167 154

Brutt

Kjersti Stræte

Ringerike OL

51:08

167 154

Brutt

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

57:40

157 158 168 159 153 167 154

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Jørandli

Gjø-Vard OL

1:00:33

+0:00

16:49

2.

Toril Eine

Fossum IF

1:25:29

+24:56

23:44

3.

Aud Kjemperud

Eiker OL

1:38:05

+37:32

27:14

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marta Stang

Modum OL

1:27:04

+0:00

31:05

DSQ

Kari Strande

Ringerike OL

58:03

154

DSQ

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

59:23

148 158 153 140

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill Nebell Mikkelsen

Berger og Svelvik OL

57:11

+0:00

20:25

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:01:10

+3:59

21:50

3.

Tea Forberg

Rond OL

1:03:06

+5:55

22:32

4.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:03:27

+6:16

22:39

5.

Hanne Bræck

Kongsberg OL

1:08:35

+11:24

24:29

6.

Kirsten Bakke

Gjø-Vard OL

1:26:04

+28:53

30:44

DSQ

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:37:07

140 159 171 154

Brutt

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

22:20

168 148 158 153 140 159 171 154 100

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:11:24

+0:00

25:30

2.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklub

1:14:55

+3:31

26:45

DSQ

Torunn Hege Frøvoll

Sturla, IF

1:55:27

140

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Løken

Kongsberg OL

15:22

+0:00

8:05

2.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

19:26

+4:04

10:13

3.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

34:24

+19:02

18:06

DNS

Sindre Mathisen

OL Tønsberg og omegn

DNS

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Axelson

Eiker OL

13:46

+0:00

8:05

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

42:58

+0:00

15:20

2.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

46:13

+3:15

16:30

3.

Gaute Bergan

Nydalens SK

46:55

+3:57

16:45

4.

Per Ingvar Tollehaug

Eiker OL

52:11

+9:13

18:38

5.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

53:18

+10:20

19:02

6.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:07:20

+24:22

24:02

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Nyhagen

Fossekallen IL

32:10

+0:00

16:55

Brutt

Eskild Sæther

Fossekallen IL

161 137 138 139 163 155 171 153 167 154 100

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Hofoss

Hadeland OL

29:04

+0:00

17:05

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

40:46

+0:00

9:15

2.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

51:18

+10:32

11:39

3.

Audun Bergan

Nydalens SK

53:16

+12:30

12:06

4.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

1:01:22

+20:36

13:56

5.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

1:17:31

+36:45

17:37

6.

Sverre Graffer

Ringerike OL

1:41:03

+1:00:17

22:57

DNS

Peter Gisholt

Fossum IF

Klasse: H 17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm Strande Syrrist

Ringerike OL

52:41

+0:00

11:58

2.

Morten Tangen

Måren OK

54:20

+1:39

12:20

3.

Peter Carlsen

Røyken OL

1:01:51

+9:10

14:03

4.

Viggo Eriksen

Fossum IF

1:28:41

+36:00

20:09

5.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

1:34:54

+42:13

21:34

DSQ

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:19:50

152 158 148 159 153

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Axelson

Eiker OL

23:00

+0:00

9:35

2.

Anders Bondehagen

Fossekallen IL

31:31

+8:31

13:07

3.

Jan Lazor

Modum OL

34:47

+11:47

14:29

4.

Erik Hasli

Snertingdal IF Orientering

52:00

+29:00

21:40

DNS

Lars-Erik Østerud

Eiker OL

Klasse: H 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arnevik

Ringerike OL

1:11:19

+0:00

14:51

2.

Åsmund Sæther

Fossekallen IL

2:55:04

+1:43:45

36:28

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Nydalens SK

58:16

+0:00

8:41

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

59:42

+1:26

8:54

3.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike OL

1:03:57

+5:41

9:32

4.

Gjermund Røren

Eiker OL

1:05:41

+7:25

9:48

5.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

1:06:58

+8:42

9:59

6.

Einar Tommelstad

Nydalens SK

1:10:23

+12:07

10:30

7.

Hallvard Koren

OK Moss

1:15:06

+16:50

11:12

8.

Stefan Ring

OK Löftan

1:17:20

+19:04

11:32

9.

Harald Hovi

Skien OK

1:22:21

+24:05

12:17

10.

Petter Skedsmo

Hadeland OL

1:28:13

+29:57

13:10

11.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:29:45

+31:29

13:23

12.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

1:36:47

+38:31

14:26

13.

Lars Bredalen

Nittedal OL

1:40:57

+42:41

15:04

Brutt

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

51:37

150 151 152 158 168 159 153 167 154

Brutt

Eirik Larsen

Skien OK

1:14:08

150 151 152 158

DNS

Charles Halaas

Fossum IF

DNS

David Løver

Modum OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Melling

Ringerike OL

49:33

+0:00

10:19

2.

Tore Bredalen

Nittedal OL

50:03

+0:30

10:25

3.

Hans Jevanord

Fossum IF

54:20

+4:47

11:19

4.

Torstein Hole

Nydalens SK

55:37

+6:04

11:35

5.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:03:48

+14:15

13:17

6.

Rolf Wüstenhagen

OLG St. Gallen/Appenzell

1:07:32

+17:59

14:04

7.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:16:50

+27:17

16:00

Brutt

Per Anund Loe

Fossekallen IL

2:13:04

152 158 140 167 154

DNS

Einar Gisholt

Fossum IF

DNS

Roar Mathisen

OL Tønsberg og omegn

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kjølseth

Nydalens SK

48:52

+0:00

11:06

2.

Juha Viena

Ringerike OL

51:52

+3:00

11:47

3.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

52:24

+3:32

11:54

4.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

53:22

+4:30

12:07

5.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

54:53

+6:01

12:28

6.

Gunnar Hope

Modum OL

56:25

+7:33

12:49

7.

Knut Aas

Ringerike OL

58:11

+9:19

13:13

8.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

58:35

+9:43

13:18

9.

Roar Bye

Modum OL

1:01:36

+12:44

13:59

10.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

1:02:13

+13:21

14:08

11.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

1:03:41

+14:49

14:28

12.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:06:52

+18:00

15:11

13.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:07:43

+18:51

15:23

14.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

1:10:42

+21:50

16:04

15.

Frode Løset

Ringerike OL

1:12:33

+23:41

16:29

16.

Roy Gjerding

OK Moss

1:14:20

+25:28

16:53

17.

John Hofoss

Hadeland OL

1:17:00

+28:08

17:30

18.

Thor Inge Tollehaug

Eiker OL

1:21:36

+32:44

18:32

19.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

1:23:56

+35:04

19:04

20.

Helge Graffer

Ringerike OL

1:24:12

+35:20

19:08

21.

Christian Schibsted

Røyken OL

1:33:31

+44:39

21:15

DSQ

Petter Gullikstad

Røros IL

53:28

151 152 158 148 159 153 154

Brutt

Donald Skantze

IL Tyrving

57:50

149 150 151 152 158 148 159 153 154

DNS

Ivar Lindseth

Ringerike OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

39:39

+0:00

11:00

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

41:49

+2:10

11:36

3.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

46:12

+6:33

12:50

4.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

46:58

+7:19

13:02

5.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

47:56

+8:17

13:18

6.

Øyvind Sørlie

Hadeland OL

52:30

+12:51

14:35

7.

Olav Nipen

IL Tyrving

56:33

+16:54

15:42

8.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

57:00

+17:21

15:50

9.

Stian Falck

IL Tyrving

1:03:47

+24:08

17:43

10.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:26:10

+46:31

23:56

DSQ

Morten Johannessen

Røyken OL

57:15

168 159 153 167 154

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

56:17

+0:00

15:38

2.

Åmund Tonna

Eiker OL

59:47

+3:30

16:36

3.

Harald Bakke

Gjø-Vard OL

1:11:32

+15:15

19:52

4.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

1:19:00

+22:43

21:56

5.

Bård Stang

Modum OL

1:30:25

+34:08

25:06

Brutt

Georg Kapperud

Oppsal Orientering

19:44

149 157 158 168 159 153 167 154 100

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

44:24

+0:00

15:51

2.

Helge Revhaug

Ringerike OL

44:39

+0:15

15:56

3.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

44:50

+0:26

16:00

4.

Klaus Engen

Eidskog OL

46:03

+1:39

16:26

5.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

50:54

+6:30

18:10

6.

Kåre Thorbjørnsen

Larvik OK

50:55

+6:31

18:11

7.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

53:06

+8:42

18:57

8.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

58:34

+14:10

20:55

9.

Kjell Grønhovd

Modum OL

1:01:38

+17:14

22:00

DSQ

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

44:34

140 159 171

DSQ

Magnar Øvreås

Botne SK

45:33

140 159 171

DSQ

John Ivar Kjellevold

Modum OL

50:05

158 153 140 159 171 154

DSQ

Henning Gaarder

Konnerud IL

1:18:42

171

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Ruud

Konnerud IL

59:22

+0:00

21:12

2.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

1:00:02

+0:40

21:26

3.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

1:17:55

+18:33

27:49

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:22:27

+23:05

29:26

5.

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

1:22:54

+23:32

29:36

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

1:13:53

+0:00

26:23

2.

Sverre Thune

Ringerike OL

2:18:40

+1:04:47

49:31

140

DSQ

Iver Rognstad

Hadeland OL

1:14:31

158 153 140 159 171 154

DSQ

Ole Johan Torgerud

Stranden IL

2:31:46

158 153 140 159 171 154

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Magne Bekkelund

Røyken OL

7:16

142 143 168 148 158 153 140 159 171 154 100


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juni 2016, 11:23:28

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

209

Antall startet:

196