Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Melhus O6-er 2016Dataeksport
Brikkesys.no

MIL O6er løp 2 - KM - Våttåsen 15. juni 2016

Klasse: NY

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Katrin Nesterova

Melhus IL

45:17

27:36

Martin Nesrov

Melhus IL

45:00

27:26

Tatjana Grigonis

Melhus IL

45:11

27:33

Alicja Storholm

Melhus IL

45:14

27:34

Edvard Onsøyen

Melhus IL

43:47

26:41

Hannah Onsøyen

Melhus IL

37:44

23:00

Heidi Johansen

Melhus IL

44:07

26:54

Øyvind Onsøyen

Melhus IL

38:14

23:18

Aase Onsøyen

Melhus IL

43:44

26:40

Elisabeth Østertun

Melhus IL

33:38

20:30

Klasse: 2C Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

29:54

+0:00

14:48

2.

Ørjan Sæter

Melhus IL

30:23

+0:29

15:02

3.

Erik Tofte jr

Melhus IL

30:27

+0:33

15:04

4.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

36:21

+6:27

17:59

5.

Eirk Skurdal

Melhus IL

41:15

+11:21

20:25

6.

Martin Aune

Melhus IL

1:03:48

+33:54

31:35

7.

Espen Karlsen

Melhus IL

1:03:50

+33:56

31:36

8.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

1:06:36

+36:42

32:58

9.

Michael Olsen

Melhus IL

1:41:42

+1:11:48

50:20

DSQ

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

21:00

111 112 113 114 116

DSQ

Oskar Storler

Melhus IL

21:50

111 112 113 114 116

DSQ

Joakim Solberg Qvenild

Melhus IL

33:40

115

Klasse: 3B Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

40:15

+0:00

13:38

2.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

1:15:56

+35:41

25:44

Klasse: D17 - 34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

1:18:55

+0:00

26:45

Klasse: D35 - 59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege S Melhuus

Melhus IL

56:35

+0:00

19:10

2.

Ingrid Rønning

Melhus IL

1:07:14

+10:39

22:47

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:09:34

+12:59

23:34

Klasse: H13 - 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Hoseth

Melhus IL

48:01

+0:00

16:16

Klasse: H17 - 49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

41:21

+0:00

9:39

2.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:01:18

+19:57

14:19

3.

Ove Bremseth

Melhus IL

1:33:30

+52:09

21:50

Klasse: H50 - 69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Lerli

Melhus IL

50:04

+0:00

16:58

2.

Ole Hjulstad

Melhus IL

54:23

+4:19

18:26

3.

Eivind Bakk

Melhus IL

57:29

+7:25

19:29

4.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:09:42

+19:38

23:37

Arrang

Kåre Onsøyen

Melhus IL

Klasse: H70 -

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Melhuus

Melhus IL

28:05

+0:00

13:54

Klasse: 3B Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:05:34

+0:00

22:13


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2016, 22:48:13

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

39

Antall startet:

39