Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Orkanger IF og Børsa IL 15. juni 2016

Klasse: Nybegynner 1,4 km, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

15:48

korriger

Teo Vatn

Orkanger IF

29:38

korriger

Klasse: D10-12 1,7 km C, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Moa Solstad

Orkanger IF

20:50

+0:00

korriger

Klasse: D50-64 1,7 km C, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Moa

Orkanger IF

14:42

+0:00

korriger

2.

Heidi Flå

Orkanger IF

17:21

+2:39

korriger

3.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

23:12

+8:30

korriger

Klasse: D65-74 1,7 km C, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill Rehaug

Orkanger IF

18:23

+0:00

korriger

Klasse: D75- 1,7 km C, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddveig Lien

Orkanger IF

26:01

+0:00

korriger

Klasse: H65-74 1,7 km C, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Østeggen

Orkanger IF

15:11

+0:00

korriger

Klasse: H75- 1,7 km C, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Neraune

Orkanger IF

18:28

+0:00

korriger

2.

Arne Grønset

Orkanger IF

22:44

+4:16

korriger

Klasse: D35-49 3,1 km A/B, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Randi Fandrem

Orkanger IF

49:53

+0:00

korriger

Klasse: H50-64 3,1 km A/B, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvard Kjønli

Orkanger IF

53:22

+0:00

korriger

Klasse: H35-49 4,5 km A/B, OIF

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Kanestrøm

Orkanger IF

1:05:56

+0:00

korriger

2.

Anders Solstad

Orkanger IF

1:19:13

+13:17

korriger

Klasse: D50-64 1,7 km C, BIL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Marie Hammer

Børsa IL

19:33

+0:00

korriger

Klasse: D35-49 3,1 km A/B, BIL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rita Berg Hammer

Børsa IL

52:15

+0:00

korriger

Klasse: H50-64 3,1 km A/B, BIL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnar Ingdal

Børsa IL

40:52

+0:00

korriger

2.

Arne Gaustad

Børsa IL

42:32

+1:40

korriger

3.

Morten Blækkan

Børsa IL

53:59

+13:07

korriger

Klasse: H35-49 4,5 km A/B, BIL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Henry Hammer

Børsa IL

1:02:02

+0:00

korriger

Klasse: Trim 1,7 km C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

27:42

+0:00

korriger

2.

Gerd Skjøtskift

Nidarøst

34:24

+6:42

korriger

Klasse: Trim 3,1 km A/B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

27:46

+0:00

korriger

2.

Øyvind Østeggen

Orkanger IF

38:51

+11:05

korriger

3.

Ola Grendal

Orkanger IF

49:02

+21:16

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juni 2016, 00:47:06

Arrangør:

Orkanger IF

Antall deltagere:

26

Antall startet:

26