Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kopi av OG.karusell 1 8. juni 2016

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Audun Bakk

Melhus IL

+0:00

.

Børge Jønland

IL Leik

+0:00

.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

+0:00

.

Anders Estenstad

IL Leik

+0:00

.

Runar Krognes

IL Leik

+0:00

.

Torleif Syrstad

IL Leik

+0:00

.

Jonas Unsgård

IL Leik

+0:00

.

Gisle Berg

IL Leik

+0:00

.

Ingebrigt Eid

IL Leik

+0:00

DSQ

Ola Keiserås

IL Leik

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Jan Hage

IL Leik

+0:00

.

Anders Solstad

Orkanger IF

+0:00

.

John Henry Hammer

Børsa IL

+0:00

.

Ole Hjulstad

Melhus IL

+0:00

.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

+0:00

.

Even Unsgård

IL Leik

+0:00

.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

+0:00

.

Erik Foss

IL Leik

+0:00

.

Svein Unsgård

IL Leik

+0:00

DSQ

Atle Pedersen

Melhus IL

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kristin Sølberg

IL Leik

+0:00

.

Mai Iren Almås

IL Leik

+0:00

.

Svein Olav Åmot

IL Leik

+0:00

.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

+0:00

.

Sturla Estenstad

IL Leik

+0:00

.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

+0:00

.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

+0:00

.

Ole Jonny Eid

IL Leik

+0:00

.

Hege S Melhuus

Melhus IL

+0:00

.

John Lerli

Melhus IL

+0:00

.

Eivind Bakk

Melhus IL

+0:00

.

Nils Ottar Svaen

Klæbu IL

+0:00

DSQ

Inger H. Bakken

IL Leik

Klasse: Grønn trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Fillip Rønning Hoseth

Melhus IL

+0:00

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kjell Sølberg

IL Leik

+0:00

.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

+0:00

.

Heidi Flå

Orkanger IF

+0:00

.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

+0:00

.

Ola Grendal

Orkanger IF

+0:00

.

Øivind Østeggen

Orkanger IF

+0:00

.

Arnt Johan Skjetne

Børsa

+0:00

.

Ove Bjørnar Grøtte

IL Leik

+0:00

.

Gunn Mari K. Berg

IL Leik

+0:00

.

Arild Berg

IL Leik

+0:00

.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

+0:00

.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

+0:00

.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

+0:00

.

Ingrid Rønning

Melhus IL

+0:00

.

Trine Sunnset

Melhus IL

+0:00

.

Martin Melhuus

Melhus IL

+0:00

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Ole Blækkan

IL Leik

+0:00

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Andrea Ludvigsen

IL Leik

+0:00

.

Åse Høgsteggen

IL Leik

+0:00

.

Arne Grønset

Orkanger IF

+0:00

.

Ola Neraunet

Orkanger IF

+0:00

.

Jostein Glesåen

OL Gaula

+0:00

.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

+0:00

.

Michael Olsen

Melhus IL

+0:00

.

Sander Sandmo

Melhus IL

+0:00

.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

+0:00

.

Erik Tofte

Melhus IL

+0:00

.

Oskar Storler

Melhus IL

+0:00

.

Ørjan Sæter

Melhus IL

+0:00

.

Eirik Skurdal

Melhus IL

+0:00

.

Martin Aune Johansen

Melhus IL

+0:00

.

Joakim Solberg Qvennild

Melhus IL

+0:00

.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

+0:00

Klasse: Gul trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kjell Rune Halvorsrud

Melhus IL

+0:00

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristian Fossmo

IL Leik

Iver Fossmo

IL Leik

Camilla Fossmo

IL Leik

Kasper Fossmo

IL Leik

Kari Moa Solstad

Orkanger IF

Eivind Næve

IL Leik

Martin Næve

IL Leik

Stine Næve

IL Leik

Bjørn Olsen

Melhus IL

Thea Olsen

Melhus IL

Turid Olsen

Melhus IL

Knut Ole Østertun

Melhus IL

Elisabeth Østertun

Melhus IL

Tatjana Gregonis

Melhus IL

Martn Neterova

Melhus IL

Katrin Neterova

Melhus IL

Emilie Skurdal

Melhus IL

Grethe Skurdal

Melhus IL

Mao Vatn

Orkanger IF

Teo Vatn

Orkanger IF

Leo Vatn

Orkanger IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juni 2016, 17:24:43

Arrangør:

Gaula, OL

Antall deltagere:

89

Antall startet:

89