Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

VBIL Sommerløp Vesletjern 29. juni 2016

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Jutulstad

NTNUI

38:28

+0:00

2.

Anders Bjergaard

NTNUI

40:39

+2:11

3.

JOHAN SVEDBERG

Heming

40:45

+2:17

4.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

41:03

+2:35

5.

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

42:38

+4:10

6.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

43:42

+5:14

7.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

44:33

+6:05

8.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

45:06

+6:38

9.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

45:15

+6:47

10.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

46:22

+7:54

11.

Thomas Nipen

Nydalens Skiklub

46:27

+7:59

12.

Per Slungaard

Kværner

51:24

+12:56

13.

Rolf Anders Systad

LYN SKI

51:26

+12:58

14.

Knut Edvard Helland

ØSTMARKA OK

52:01

+13:33

15.

Ivar Seierstad

GEOFORM

52:32

+14:04

16.

Louise Oram

Nydalens Skiklub

52:45

+14:17

17.

Sindre Selvig

NYDALEN

53:17

+14:49

18.

Sindre Tengesdal

NTNUI

54:19

+15:51

18.

Øyvind Glendrange

ÅRVOLL

54:19

+15:51

20.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

54:20

+15:52

21.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

54:28

+16:00

22.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

54:35

+16:07

23.

Hallvard Koren

OK Moss

55:15

+16:47

24.

Knut Bårtveit

Bø O-lag

56:42

+18:14

25.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

57:34

+19:06

26.

Lars Baklid

Konnerud IL

57:38

+19:10

27.

Knut Onsager

GEOFORM

57:45

+19:17

28.

Pål Terkelsen

Privat

58:00

+19:32

29.

Are Eriksen

OSI

59:03

+20:35

30.

Siri Selvig

NTNUI

59:21

+20:53

31.

Tore Myhrvold

DNV

59:29

+21:01

32.

Lars Grande

FBI

1:00:02

+21:34

33.

Tom Slungaard

Team Ambita

1:00:19

+21:51

34.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

1:00:40

+22:12

35.

Eivind Ruth

DNV

1:00:55

+22:27

36.

Ådne Skjærstein

Tyrving, IL

1:00:56

+22:28

37.

Jan Fredrik Helgaker

DNV

1:02:20

+23:52

38.

Richard Baxter

DNV

1:02:26

+23:58

39.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:03:31

+25:03

40.

Kristin Dale Selvig

Nydalens Skiklub

1:03:45

+25:17

41.

Audrun Utskarpen

OSI

1:04:47

+26:19

42.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

1:05:40

+27:12

43.

Runar Bjørhovde

Bækkelagets SK

1:06:07

+27:39

44.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:06:16

+27:48

45.

Viggo Eriksen

Esso Sport

1:06:54

+28:26

46.

Tormod Øvergaard

Istone

1:07:39

+29:11

47.

Tor Ringstad

Cisco

1:07:45

+29:17

47.

Selma Tonjer

Nydalens Skiklub

1:07:45

+29:17

49.

Bjørn Erik Reinseth

Nydalens Skiklub

1:09:03

+30:35

50.

Fridulv Sagberg

FBI

1:13:40

+35:12

51.

Tilde Eine

Esso Sport

1:23:03

+44:35

52.

Christian Reusch

REGJERINGSADVOKAT

1:24:46

+46:18

53.

Lars Christensen

Esso

1:30:12

+51:44

54.

Håkon Bugge

No team

1:34:15

+55:47

55.

Erik Borg

KOLL

1:36:42

+58:14

56.

Lars Anders Hoel

Valldal IL

1:42:03

+1:03:35

DSQ

Gunnar Fiskum

NVE

35:47

78 79

DSQ

Marius Burmo

Privat

1:09:47

111

DSQ

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:13:19

114

DSQ

Torbjørn Vadder

ABB BIL

1:53:58

79

DSQ

Ola Gulbrandsen

ABB BIL

1:59:55

115 116 117 118 119 77 78 79

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

36:54

+0:00

2.

Henrik Reusch

Heming Orientering

36:57

+0:03

3.

Kristian Østermann

Heming

38:46

+1:52

4.

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

40:27

+3:33

5.

Stefan Kernstock

DNV

45:53

+8:59

6.

Atgeir Takle

GLT

47:04

+10:10

7.

Paul Solheim

PRIVAT

47:34

+10:40

8.

Stein Mella

Praxair

47:51

+10:57

9.

Per Kaarby

Overtoppen

50:19

+13:25

10.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

51:15

+14:21

11.

Anne Danielsen

Nydalens Skiklub

52:01

+15:07

12.

Paal W Hanssen

BDO

53:06

+16:12

13.

Håvard Christiansen

Forsvarsbygg

53:39

+16:45

14.

Geir Trøan

Kolbotn & Skimt OL

53:55

+17:01

15.

Harald Rikheim

Rådtassene

54:15

+17:21

16.

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

54:27

+17:33

17.

Kristin Goa

Meteorologen

55:56

+19:02

18.

Peer Stiansen

Nydalens Skiklub

56:05

+19:11

19.

Dag Haugland

OSLO KOMMUNE

56:31

+19:37

20.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

56:35

+19:41

21.

Esben Bach

OSI

56:57

+20:03

22.

Tore Ringerike

DNB

57:26

+20:32

23.

Svenja Kernstock

DNV/OSI

57:51

+20:57

24.

Jon Foss

Friskis&Svettis

57:58

+21:04

25.

Solveig Berg

Tyrving, IL

59:12

+22:18

26.

Margrete Engzelius

Asker SK

59:40

+22:46

27.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

59:50

+22:56

28.

Finn Gange

Privat

59:56

+23:02

29.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

1:00:19

+23:25

30.

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:00:52

+23:58

31.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

1:00:53

+23:59

32.

Vilde Selvig

OSLO KOMMUNE

1:01:09

+24:15

33.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

1:01:41

+24:47

34.

Trude Fixdal

KolL

1:02:15

+25:21

35.

Kai Halvorsen Aarekol

SIEMENS oil & gas

1:03:21

+26:27

36.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

1:03:58

+27:04

37.

Per Stedje

BASEFARM

1:04:12

+27:18

38.

Einar Skåre

BREVPOST

1:05:08

+28:14

39.

Marie Langgård

PRIVAT

1:05:19

+28:25

40.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

1:07:33

+30:39

41.

Christian Fredrik Borg

KOLL

1:07:54

+31:00

42.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:08:10

+31:16

43.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

1:08:29

+31:35

44.

Knut Erik Østengen

Thales

1:10:53

+33:59

45.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:13:54

+37:00

46.

Per Aagaard

Heming/Njård

1:14:40

+37:46

47.

Hallvard Bjørgum

Veritas

1:15:03

+38:09

48.

Andre Rø

GEOFORM

1:16:18

+39:24

49.

Vincent Eijsink

Ås UMB

1:17:24

+40:30

50.

Kirsti Grundes Berg

Tyrving, IL

1:18:21

+41:27

51.

Sturle Hånes

GeoForm

1:18:41

+41:47

52.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:19:58

+43:04

53.

Jarle Nilsen

SIEMENS

1:21:38

+44:44

54.

Torild Jørgensen

Forsvarsbygg

1:24:19

+47:25

55.

Arne Kongsnes

Kolbotn & Skimt OL

1:27:11

+50:17

56.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:28:34

+51:40

57.

Tom Andreassen

DNB

1:30:15

+53:21

58.

Bjørn Gunnerød

GEOFORM

1:33:14

+56:20

59.

Sigurd Haugerud

GeoForm

2:38:38

+2:01:44

DSQ

Odd Kletteli

Bækkelagets Spkl.

37:20

115 91 118 119 77 150

DSQ

Eivind Selvig

Nydalens Skiklub

57:34

111

DSQ

Bjørn Egner

Heming

59:33

77

DSQ

Karen Bjergaard

Nydalen

1:02:45

118

DSQ

Rune Hultgren

Oppsal IF

1:19:01

115

DSQ

Helge Christensen

DNV

1:39:08

119 77

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Haugen

Lillomarka O-lag

44:05

+0:00

2.

Elena Grand

PRIVAT

48:17

+4:12

Innsendt korrigert navn

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

52:34

+8:29

4.

Arne Chr Scheie

ØSTMARKA OK

58:15

+14:10

5.

Harald Aulie

KolL

1:01:43

+17:38

6.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratet IF

1:06:18

+22:13

7.

Eyvind Aas

GEOFORM

1:09:40

+25:35

8.

Lene Anett Killigmo

PRIVAT

1:11:20

+27:15

9.

Gunnhild Nordgaard Hermstad

PRIVAT

1:11:26

+27:21

10.

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:19:57

+35:52

11.

Kjell Kristian Teigland

ØSTMARKA OK

1:20:22

+36:17

12.

Jenny Byvald

PRIVAT

1:22:39

+38:34

13.

Toril Eine

Esso Sport

1:24:09

+40:04

14.

Tove Eriksen

PRIVAT

1:24:25

+40:20

15.

Magne Grande

FBI

1:25:13

+41:08

16.

Per Gjermo

Asker SK

1:52:31

+1:08:26

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:40:29

111


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juni 2016, 19:42:42

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

143

Antall startet:

143