Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Wing 4 er 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Wing4er 3 - Klubbmesterskap 22. august 2016

Klasse: D7-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

26:38

Oline Lind

Wing OK

29:36

Johanna Søraas

Wing OK

1:00:00

Live Furmyr Johansen

Wing OK

25:39

Anna Emilie Lona

Wing OK

26:14

Hanne Marie Tørhaug

Wing OK

25:19

Inger Stokke

Wing OK

43:01

Marie Agnete Fløvig

Wing OK

22:52

Dina Busch Reitan

Wing OK

42:38

Klasse: H7-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofus H Lind

Wing OK

1:00:27

179 107 112 110 178

Benjamin Callanan

Wing OK

31:37

Sondre Furmyr Johansen

Wing OK

21:55

Alfred F. Høysæter

Wing OK

29:49

Jakob Jøsang With

Wing OK

27:55

Tormod Stavrum

Wing OK

32:59

Ottar Fløvig

Wing OK

22:53

Marius Torsethaugen

Wing OK

31:12

Jonas Fuglem Korsvold

Wing OK

23:12

Mons Løfaldli Hansen

Wing OK

26:00

Andreas Holm Svensgaard

Wing OK

46:34

Klasse: D7-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

34:18

+0:00

DSQ

Sara Andrine L. Pedersen

Wing OK

1:18:48

179 112

Klasse: H7-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Guttvik

Wing OK

22:47

+0:00

2.

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Wing OK

58:34

+35:47

3.

Borgar Stavrum

Wing OK

59:39

+36:52

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Emilie Margrethe Fodstad

Wing OK

DSQ

Åsne Stræte Opdahl

Wing OK

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Nykvist

Wing OK

48:52

+0:00

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

49:28

+0:00

2.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

55:48

+6:20

DSQ

Anna Renolen

Wing OK

1:35:21

177 117 176 174

DSQ

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

1:36:10

174 105

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Lona

Wing OK

42:00

+0:00

2.

Nikolai Renolen

Wing OK

47:13

+5:13

3.

Gabriel Callanan

Wing OK

47:14

+5:14

4.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

50:56

+8:56

DSQ

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

7

115 177 117 176 174 105

DNS

Jonas Vindal

Wing OK

Klasse: D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

54:06

+0:00

2.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:02:31

+8:25

Klasse: H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

37:36

+0:00

2.

Per Didrik Nonstad

Wing OK

42:40

+5:04

3.

Birk Gravdahl

Wing OK

50:59

+13:23

4.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

52:38

+15:02

DSQ

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

1:20:17

116

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Strand

Wing OK

34:02

+0:00

2.

Rune Stræte

Wing OK

34:25

+0:23

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

36:20

+2:18

4.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

36:31

+2:29

5.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

43:25

+9:23

6.

Eivind Lona

Wing OK

47:19

+13:17

7.

Jon Vindal

Wing OK

51:59

+17:57

8.

Terje Midtbø

Wing OK

54:02

+20:00

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Wing OK

32:50

+0:00

2.

Knut Skjesol

Wing OK

34:53

+2:03

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

1:18:25

+0:00

Klasse: D17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Guttvik

Wing OK

22:24

+0:00

2.

Trine Andersen

Wing OK

42:24

+20:00

DSQ

Tale Baadsvik

Wing OK

51:51

179 112

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Guttvik

Wing OK

38:15

+0:00

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

1:01:10

+0:00

DSQ

Inger Anne Ryen

Wing OK

56:34

176

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2016, 19:52:41

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

65

Antall startet:

64