Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 18. august 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Kolstad

Wing OK

13:57

8:43

Kristine Braathen

Wing OK

28:23

17:44

Oliver Furuhaug

Byåsen IL

12:52

8:02

Olav Bjørkan

Byåsen IL

24:54

15:33

Silja Fuglem

Malvik IL

23:44

14:50

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

18:45

11:43

Erlend Grønli

Freidig

18:23

11:29

Benjamin Callanan

Wing OK

16:28

10:17

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

14:34

9:06

Eystein Aske

Freidig

25:17

15:48

Johannes Lerli

Melhus IL

14:20

8:57

Frida Skumsvoll

Malvik IL

21:22

13:21

Kornelia Skumsvoll

Malvik IL

24:01

15:00

Even Wikdahl Bjørgum

Stjørdals-Blink Orientering

18:08

11:20

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

21:19

13:19

Emilie Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

22:47

14:14

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Wing OK

18:20

11:27

Benjamin Braathen

OL Trollelg

19:52

12:25

Karoline B. Hjelmen

OL Trollelg

23:20

14:35

Nathaniel Braathen

OL Trollelg

19:32

12:12

Simen Martinsen Bekkvik

OL Trollelg

0:00

Stina Gåsø

OL Trollelg

17:19

10:49

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

26:34

16:36

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

18:02

11:16

Hanne Marie Tørhaug

Wing OK

16:05

10:03

Emil Aleksander Nolte

Freidig

12:23

7:44

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

25:30

15:56

Jens Anton Andresen

Malvik IL

29:42

18:33

Ole Ulseth Sylte

Freidig

15:50

9:53

Eivind Mjaaland

Nidarøst OK

18:54

11:48

Mathias Leroyer

Freidig

11:14

7:01

Tormod Stavrum

Wing OK

16:53

10:33

Solveig Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

22:45

14:13

Ragne Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

25:00

15:37

Martine Sætre Beck

Nidarøst OK

20:45

12:58

Oline H Lind

Wing OK

29:35

18:29

Thorvald Nørsett

OL Trollelg

18:45

11:43

Kari Johanne Vaskinn

Melhus IL

42:27

26:31

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

23:28

14:40

Stian Lande Vik

Byåsen IL

20:53

13:03

Jonas Fuglem Korsvold

Wing OK

14:23

8:59

Mathilde Dyrkorn

Melhus IL

28:31

17:49

Johannes Stordal

Byåsen IL

18:43

11:41

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

17:55

11:11

Mia Stormo

Trollelg

19:22

12:06

Wilma Falk-Larsen

Malvik IL

21:17

13:18

Sigrid Nørsett

OL Trollelg

32:56

20:35

Minori Beck

Nidarøst OK

20:44

12:57

Inga Fossland

Byåsen IL

17:55

11:11

DNS

Lars Wikdahl Bjørgum

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Martin Melhuus

Wing OK

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

30:43

17:03

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

19:36

10:53

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

23:31

13:03

Nora Halvorsen

Freidig

18:53

10:29

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

17:30

9:43

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

22:39

12:35

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

22:37

12:33

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

18:53

+0:00

7:52

2.

Una Kittilsen

Freidig

22:10

+3:17

9:14

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

23:23

+4:30

9:44

4.

Anna Aurora Nolte

Freidig

23:45

+4:52

9:53

5.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

26:17

+7:24

10:57

6.

Maria Strømdal Wik

Freidig

27:11

+8:18

11:19

7.

Ella Sandstad

Freidig

27:48

+8:55

11:35

8.

Tora Kittilsen

Freidig

28:54

+10:01

12:02

9.

Marita Aske

Freidig

29:24

+10:31

12:15

10.

Stine Gilje Hageler

Byåsen IL

30:44

+11:51

12:48

11.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

32:36

+13:43

13:35

DNS

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

15:29

+0:00

8:08

2.

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

21:13

+5:44

11:10

3.

Leah Korsnes Vinje

Nidarøst OK

23:49

+8:20

12:32

4.

Tiril Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

35:53

+20:24

18:53

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

25:57

+0:00

9:16

2.

Mari Eidsmo

Freidig

26:31

+0:34

9:28

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

26:41

+0:44

9:31

4.

Tale Tannvik Skei

Freidig

27:09

+1:12

9:41

5.

Alina Niggli

OJura

27:24

+1:27

9:47

6.

Ane Malene Kolstad

Freidig

29:52

+3:55

10:40

7.

Maren Viken

Byåsen IL

31:44

+5:47

11:20

8.

Stine Aune

Nidarøst OK

35:49

+9:52

12:47

9.

Silje Marie Nissen

Freidig

35:50

+9:53

12:47

10.

Tuva Grøtte

Wing OK

39:00

+13:03

13:55

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

32:02

+0:00

13:20

2.

Thea Walseth

Malvik IL

32:27

+0:25

13:31

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma B. Hjelmen

OL Trollelg

28:01

+0:00

12:44

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

33:26

+0:00

10:26

2.

Nataja Niggli

OJura

40:33

+7:07

12:40

3.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

44:45

+11:19

13:59

4.

Dina Reitan

Freidig

46:10

+12:44

14:25

5.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

48:27

+15:01

15:08

6.

Synne Marie Kvamme

Wing OK

55:08

+21:42

17:13

7.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

55:16

+21:50

17:16

8.

Anna Renolen

Wing OK

57:19

+23:53

17:54

9.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

1:09:30

+36:04

21:43

DSQ

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

38:00

93 78 82 95 91 94 100 175

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

32:23

+0:00

10:07

2.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

41:24

+9:01

12:56

3.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

46:08

+13:45

14:25

4.

Andrine Viken

Byåsen IL

56:33

+24:10

17:40

5.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

1:08:35

+36:12

21:25

DSQ

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

58:30

94

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sivert Sæther Levin

Freidig

19:44

10:57

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

16:37

9:13

Sofus H Lind

Wing OK

14:56

8:17

Alf Petter Lynum

Freidig

15:52

8:48

Hallvard Hellevik

Freidig

18:37

10:20

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

14:09

7:51

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

17:03

+0:00

7:06

2.

Emil Leroyer

Freidig

19:36

+2:33

8:10

3.

Emil Grønli

Freidig

21:39

+4:36

9:01

4.

Magne Guttvik

Wing OK

22:36

+5:33

9:25

5.

Leon Dahl Larsen

Wing OK

23:39

+6:36

9:51

6.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

24:29

+7:26

10:12

7.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

25:45

+8:42

10:43

8.

Martin Moseid Ulven

Freidig

25:48

+8:45

10:45

9.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

27:23

+10:20

11:24

10.

Sverre Hellevik

Freidig

28:18

+11:15

11:47

11.

Tristan Halvorsen

Freidig

28:41

+11:38

11:57

12.

Vegard Lereim Storli

Freidig

29:51

+12:48

12:26

13.

Sigurd Braathen

Wing OK

34:59

+17:56

14:34

14.

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

42:56

+25:53

17:53

15.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

45:15

+28:12

18:51

16.

Jørgen Aune

Byåsen IL

47:28

+30:25

19:46

17.

Borgar Stavrum

Wing OK

57:18

+40:15

23:52

18.

Odin Gåsvik

Nidarøst OK

1:17:36

+1:00:33

32:20

DNS

Aksel Viken

Byåsen IL

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ådne Stordal

Byåsen IL

23:41

+0:00

12:27

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

22:54

+0:00

8:10

2.

Mikkel Holt

Freidig

24:42

+1:48

8:49

3.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

24:47

+1:53

8:51

4.

Jostein Rø

Freidig

25:54

+3:00

9:15

5.

Petter Andreas Lona

Wing OK

27:07

+4:13

9:41

6.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

27:42

+4:48

9:53

7.

Erlend Aune

Byåsen IL

28:01

+5:07

10:00

8.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

30:06

+7:12

10:45

9.

Einar Eide

Byåsen IL

30:32

+7:38

10:54

10.

Nikolai Renolen

Wing OK

35:21

+12:27

12:37

11.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

40:02

+17:08

14:17

12.

Gabriel Callanan

Wing OK

40:14

+17:20

14:22

13.

Henrik Braathen

Wing OK

41:00

+18:06

14:38

14.

Lars Erik Uglemsmo

Selbu OK

42:34

+19:40

15:12

15.

Peter Prytz Jensen

Melhus IL

44:51

+21:57

16:01

16.

Olaf Gilje Sanne

Freidig

45:15

+22:21

16:09

17.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

48:16

+25:22

17:14

18.

Andreas Aagensen

Melhus IL

51:52

+28:58

18:31

19.

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

55:20

+32:26

19:45

20.

Brage Asplem

Freidig

55:32

+32:38

19:50

21.

Jens Husby

Malvik IL

1:05:44

+42:50

23:28

22.

Oskar Storler

Melhus IL

1:32:58

+1:10:04

33:12

23.

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

1:47:56

+1:25:02

38:32

DNS

Tormod Kristian Geving

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Karlsen

Melhus IL

28:57

+0:00

12:03

DNS

August Hopstad Nykvist

Wing OK

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund Wikdahl Bjørgum

Stjørdals-Blink Orientering

24:23

+0:00

11:05

2.

Harald Sørflakne

Melhus IL

25:00

+0:37

11:21

3.

Michael Olsen

Melhus IL

30:46

+6:23

13:59

DNS

Martin Aune

Melhus IL

DNS

Aasmund Nørsett

OL Trollelg

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

32:24

+0:00

8:31

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

35:00

+2:36

9:12

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

36:03

+3:39

9:29

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

40:19

+7:55

10:36

5.

Håkon Holstad

Freidig

40:33

+8:09

10:40

6.

Jo Even Kolstad

Freidig

41:21

+8:57

10:52

7.

Jonas Grønli

Freidig

41:30

+9:06

10:55

8.

Are Lodgaard

Byåsen IL

43:40

+11:16

11:29

9.

Jonas Vindal

Wing OK

48:35

+16:11

12:47

10.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

52:51

+20:27

13:54

11.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

56:22

+23:58

14:50

12.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

56:38

+24:14

14:54

13.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

1:04:01

+31:37

16:50

14.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

1:07:38

+35:14

17:47

15.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

1:28:12

+55:48

23:12

16.

Martin Selmer

Freidig

1:46:38

+1:14:14

28:03

Brutt

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

DNS

Matias Nissen

Freidig

DNS

Mats Eidsmo

Freidig

DNS

Lars Sandstad

Freidig

DNS

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

OL Trollelg

32:21

+0:00

8:30

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

36:06

+3:45

9:30

3.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

42:31

+10:10

11:11

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

45:39

+13:18

12:00

5.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

45:48

+13:27

12:03

Klasse: D 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

41:56

+0:00

14:58

2.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

1:01:05

+19:09

21:48

Klasse: H 15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Sandmo

Melhus IL

52:31

+0:00

18:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 august 2016, 22:18:36

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

189

Antall startet:

177